Papilarny karcinóm štítnej žľazy

Moderátor: admin

janica
Příspěvky: 7
Registrován: pát 18. pro 2015 6:36:04

Papilarny karcinóm štítnej žľazy

Příspěvek od janica »

Ahojte, včera som sa dozvedel, že histologia z vybranej štítnej žľazy je pozitívna, čakám na ďalší návrh liečby od svojho endokrinológa. Je možné nejak paralelne bojovať s týmto problémom aj pomocou MMS alebo CDS2? Za každú radu vopred ďakujem....
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Papilarny karcinóm štítnej žľazy

Příspěvek od Batles »

Ihned bych začal dělat masáže s DMSO a MMS1 v oblasti krku a také bych použil Black salve (černá mast na likvidaci karcinomu).
Začal bych také praktikovat protirakovinový Protokol 2000 s použitím nějaké formy MMS1 (CDS, CDH) a MMS2.
Držím palce,
Batles
janica
Příspěvky: 7
Registrován: pát 18. pro 2015 6:36:04

Re: Papilarny karcinóm štítnej žľazy

Příspěvek od janica »

Vďaka za rýchlu odpoveď. Zvonka začnem aplikovať , ako randíš.A ten protokol až od pondelka, lebo ešte musím dojesť antibiotiká, ako na potvoru som chytil v okolí operačnej rany infekciu, tak sa musel spraviť ďalší rez a vytlačiť hnis.
janica
Příspěvky: 7
Registrován: pát 18. pro 2015 6:36:04

Re: Papilarny karcinóm štítnej žľazy

Příspěvek od janica »

ešte jedna otázka,viem,že je to tu hlavne o MMS,ale máte niekto dobrú skúsenosť s horkými marhuľovými jadierkami? Nebude sa to prípadne biť s MMS??
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Papilarny karcinóm štítnej žľazy

Příspěvek od Batles »

janica píše: ako na potvoru som chytil v okolí operačnej rany infekciu, tak sa musel spraviť ďalší rez a vytlačiť hnis.

Hnisající pooperační rány se velmi pěkně hojí denním postřikováním koloidním stříbrem........
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Papilarny karcinóm štítnej žľazy

Příspěvek od Batles »

janica píše:...ale máte niekto dobrú skúsenosť s horkými marhuľovými jadierkami? Nebude sa to prípadne biť s MMS??

Máš zřejmě na mysli účinek vitamínu B17. B17 likviduje účinnost všech forem MMS1.
Myslím, že by se to dalo i změřit doma Instatestem, pokud dokonale rozdrtíš jadérka a nasypeš do dávky MMS1. Po pár minutách změříš a pokud bude ppm slábnout, tak dochází ke kolizi...
Aby byl účinek vitamínu B17 úspěšný, tak k tomu slouží protokol s B17. Pochybuji, že by pouhé jezení jadérek zastavilo zhoubné procesy, nějaký konkrétní případ jsem za léta
v Čechách nezaznamenal. Jadérka ale určitě můžeš jíst až večer.
Batles
janica
Příspěvky: 7
Registrován: pát 18. pro 2015 6:36:04

Re: Papilarny karcinóm štítnej žľazy

Příspěvek od janica »

ĎAKUJEM.....
novypristup
Příspěvky: 1
Registrován: pát 15. led 2016 16:34:40

Re: Papilarny karcinóm štítnej žľazy

Příspěvek od novypristup »

Dobrý den,
nevím, kam přesně napsat tento příspěvek, tak píši sem. Zamýšlel jsem se, co člověk, kterému oznámí lékař, že má rakovinu zažívá.... Myslím, že to je těžká životní rána (strach, následná strnulost, snaha uzdravit se, zažitá představa - rakovina = nevyléčitelná nemoc, samota, lítost od ostatních lidí atd....). Vychází mi z toho, že člověk v této situaci potřebuje blízkost nejbližších, opravdovou podporu, ale ne finanční - ta je druhořadá. Mám vizi možného postupu k uzdravení, sepisuji to. Upozorňuji, že se nejedná o nic závadného, pracuje se s psychikou a motivací dočasně (píšu schválně, protože věřím v uzdravení) nemocného a jeho nejbližších, kteří ho milují a přejí si jeho uzdravení. Vše je zdarma, předám vám mou představu písemně a vy to zkusíte nebo nezkusíte. Vše co investujete je váš čas, který strávíte s rodinou na vašem uzdravení. Pokud chcete napište a rád vám vysvětlím svou vizi a zodpovím otázky. Celý život mám sklon pomáhat lidem, nevím odkud to pramení, ale dělám to rád.
Kontakt: novypristup@seznam.cz
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Papilarny karcinóm štítnej žľazy

Příspěvek od Batles »

Velmi moudrá činnost, Novypristupe.
Píši žádost.....
janica
Příspěvky: 7
Registrován: pát 18. pro 2015 6:36:04

Re: Papilarny karcinóm štítnej žľazy

Příspěvek od janica »

Takže novinky...zatial sa mi moc nedarí,v rýchlosti som absolvoval druhu operáciu ,ktorá vybrala podla histológie aj tie správne uzliny,a následne som bol aj na liečbe rádiojódom,pričom gama kamera našla ešte dve ložiská.Dnes som sa vrátil od endokrinológa,podľa onkomarkerov z krvi to radiojod nezabil a na sone sme to vďaka jazvám nedokázali lokalizovať. Takže mám problém.....
Zatiaľ som aplikoval iba vtieranie MMS s DMSO,čo mi nerobí moc dobre na pokožku v holiacej časti na krku. Uvažujem teda o tom protokole 2000. Môžem sa teda držať tohoto návodu?

užívanie jednej kvapky MMS1 spolu s aktivátorom každú hodinu minimálne desať hodín denne. Keď uvidíte, že dokážete zniesť takéto množstvo MMS1 po niekoľko dní, zvýšte dávku na 2 kvapky, a postupne až na 8 - 10 kvapiek každú hodinu.
Odpovědět

Zpět na „Rakovina“