CDS2 - aqua a akné

Moderátor: admin

Odpovědět
Peťulka
Příspěvky: 23
Registrován: úte 14. črc 2015 10:54:40

CDS2 - aqua a akné

Příspěvek od Peťulka »

Dobrý den, chci se s vámi podělit o mojí zkušenost s CDS2- aqua. Už od puberty jsem trpěla na hrozně problémy s akné. Pořád jsem navštěvovala kožní a vyzkoušela jsem snad všechny mastičky co existují a pořád nic nezabíralo. Pokud nějaká zabrala, tak jen na krátkou dobu a potom se akné vrátilo zpátky a někdy i v horší formě než předtím. Tohle období trvalo něco kolem 10 let a už jsem to popravdě i vzdala, protože jsem se už pomalu a jistě smířila s tím, že mi na moje akné nic nepomůže. Až zhruba před půl rokem jsem narazila na internetu na CDS2 a nějak jsem se začala zajímat o co vlastně jde a na co všechno je to dobré a co vše se dokáže s tím vyléčit.Jako první mně hned zajímalo jestli to pomáhá u akné. Dočetla jsem se že ano a tak jsem neváhala a CDS2 objednala a začala s užíváním. CDS2 jsem pila, dělala jsem si postřeky přímo na akné a byl to jako zázrak už po pár dnech jsem si všimla obrovských změn. Ted už je to skoro půl roku a po akné není žádná stopa. I jizvičky , které jsem po něm měla jsou pryč. Takže je to pro mně hotový zázrak a určitě pokud máte problémy z akné, tak u doporučuji vyzkoušet.
čika
Příspěvky: 72
Registrován: úte 14. črc 2015 10:52:01

Re: CDS2 - aqua a akné

Příspěvek od čika »

Také přidám zkušenost mé rodiny. Syn trpěl těžkou formou akné, tak jsme nasadili cds2 s DMSO. Sice to pomohlo, ale akné se opět vrátilo. Podotýkám že to byla těžká forma akné. Tak jsme se radili ohledně těžkých kovů a po detoxikaci těla už se mu akné nevrátilo ano na pleti ani na zádech. Další byla neteř, která měla občas na tváři velmi nevzhledné hnízda zanícených vřídků. Celé to bylo napuchlé a bolavé. Tak si na to začala jen stříkat CDS2 + DMSO a po 14 dnech je akné pryč.
kubi33
Příspěvky: 11
Registrován: úte 14. črc 2015 10:47:27

Re: CDS2 - aqua a akné

Příspěvek od kubi33 »

Tak to je super když to tak rychle pomáhá :) Mám prosím dotaz na dávkování. Kolik čeho a jak často / jak dlouho ? Bylo by to super se zbavit akné :D
čika
Příspěvky: 72
Registrován: úte 14. črc 2015 10:52:01

Re: CDS2 - aqua a akné

Příspěvek od čika »

kubi33 píše:Tak to je super když to tak rychle pomáhá :) Mám prosím dotaz na dávkování. Kolik čeho a jak často / jak dlouho ? Bylo by to super se zbavit akné :D


Postřik na kůži 1000 – 3000 ppm. Pít 25 – 150 ppm 1-1,5 dcl.
Postřik aplikovat 3-6x denně . Pít 3 - 8x denně.

Já bych doporučila i tu detoxikaci a odkovení organismu. Vyčistit játra (kůže)
kubi33
Příspěvky: 11
Registrován: úte 14. črc 2015 10:47:27

Re: CDS2 - aqua a akné

Příspěvek od kubi33 »

čika píše:
kubi33 píše:Tak to je super když to tak rychle pomáhá :) Mám prosím dotaz na dávkování. Kolik čeho a jak často / jak dlouho ? Bylo by to super se zbavit akné :D


Postřik na kůži 1000 – 3000 ppm. Pít 25 – 150 ppm 1-1,5 dcl.
Postřik aplikovat 3-6x denně . Pít 3 - 8x denně.

Já bych doporučila i tu detoxikaci a odkovení organismu. Vyčistit játra (kůže)

Děkuji , vyzkouším :)
Odpovědět

Zpět na „CDS2“