Afty a opar na rtu

Moderátor: admin

Odpovědět
julca
Příspěvky: 9
Registrován: úte 14. črc 2015 10:39:49

Afty a opar na rtu

Příspěvek od julca »

Musím se s vámi podělit se zkušeností kdy jsem nejdřív měla afty, které jsem léčila tak, že jsem kloktala a pila naředěné CDS2 . Víte jistě jak jsou afty bolestivé. Za jeden den bylo po bolesti a za tři jsem nevěděla, že nějaké byly :P O týden později jsem se probudila ráno s oparem na rtu. Tak jsem na něj dávala neředěné 2000ppm CDS2 ( 3x denně jednu kapku) a také se mi před očima ztrácel.
Peťulka
Příspěvky: 23
Registrován: úte 14. črc 2015 10:54:40

Re: Afty a opar na rtu

Příspěvek od Peťulka »

Já jsem měla podobnou zkušenost a taky mi to zabralo suprově. Takže můžu jen souhlasit ;)
julca
Příspěvky: 9
Registrován: úte 14. črc 2015 10:39:49

Re: Afty a opar na rtu

Příspěvek od julca »

Asi to sem nepatří, ale známé se udělaly v práci potničky na zadku. V tomhle horku se ani nedivím a tak si to začala stříkat CDS2 ppm 2000 a na druhý den už je neměla :DD
Amalka14
Příspěvky: 2
Registrován: ned 23. srp 2015 19:39:32

Re: Afty a opar na rtu

Příspěvek od Amalka14 »

Ja jsem na aft též kloktala mms,přesně dle návodu a úplně se mi loupala kůže na dásních a dost to bolelo,takže jsem s léčbou přestala.Napadá Vás čím to mohlo být?
čika
Příspěvky: 72
Registrován: úte 14. črc 2015 10:52:01

Re: Afty a opar na rtu

Příspěvek od čika »

Amalka14 píše:Ja jsem na aft též kloktala mms,přesně dle návodu a úplně se mi loupala kůže na dásních a dost to bolelo,takže jsem s léčbou přestala.Napadá Vás čím to mohlo být?


Každý je jinak citlivý . Můžeš sem napsat jak jsi přípravek na kloktání připravovala? Mám totiž pocit , že to na tebe bylo moc silné. Příště zkus CDS2 o síle 200- 300 ppm.
terka
Příspěvky: 2
Registrován: sob 23. led 2016 9:23:02

Re: Afty a opar na rtu

Příspěvek od terka »

Zdravím všechny diskutující, mám prosbu. Potřebovala bych poradit něco pro prcka. Je mu 2,5 roku a má časté opary na rtu, občas i afty. Jak to můžu úplně vyléčit? Děkuji Tereza
čika
Příspěvky: 72
Registrován: úte 14. črc 2015 10:52:01

Re: Afty a opar na rtu

Příspěvek od čika »

terka píše:Zdravím všechny diskutující, mám prosbu. Potřebovala bych poradit něco pro prcka. Je mu 2,5 roku a má časté opary na rtu, občas i afty. Jak to můžu úplně vyléčit? Děkuji Tereza

HPV viry máme v sobě všichni jen se projeví při oslabené imunitě a pak to někde vyleze. Doporučuji vitamín C asi 5g denně. CDS2 zkuste 200 - 300 ppm potírejte přímo na opar. Dodat vit D a vitamíny skupiny B a uvidíte :)
Odpovědět

Zpět na „Herpes, afty, opary“