ŽLUČOVÉ KEMENY

Moderátor: admin

Odpovědět
Misalicek
Příspěvky: 1
Registrován: stř 09. led 2013 9:32:45

ŽLUČOVÉ KEMENY

Příspěvek od Misalicek »

Dobrý den,
máte prosím zkušenosti s léčbou žlučových kamenů?Zatím jsem se dozvěděl,že se má užít protokol tisíc,ale nikde jsem nenašel dávkování.Pokud víte,prosím o radu.Děkuji
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: ŽLUČOVÉ KAMENY

Příspěvek od Batles »

Misalicek píše:Dobrý den,
máte prosím zkušenosti s léčbou žlučových kamenů?Zatím jsem se dozvěděl,že se má užít protokol tisíc,ale nikde jsem nenašel dávkování.Pokud víte,prosím o radu.Děkuji

Ahoj, ve tvém případě bych rozhodně začal Jaterní očistou (skládá se z Glauberovy hořké soli-síran hořečnatý, olivového oleje a šťávy z jednoho greppu). Tohle dovede vytlačovat ven jak kameny, tak písek a usazené bahno, ze kterého se to všechno tvoří.
MMS1 nasadit až potom, pak bude mít vysoký efekt a to nejen na kilometry žlučovodů v játrech ale i na další patogeny a toxiny...
S tímhle zkušenosti mám :D
kastanek
Příspěvky: 9
Registrován: úte 14. črc 2015 10:36:24

Re: ŽLUČOVÉ KAMENY

Příspěvek od kastanek »

Batles píše:
Misalicek píše:Dobrý den,
máte prosím zkušenosti s léčbou žlučových kamenů?Zatím jsem se dozvěděl,že se má užít protokol tisíc,ale nikde jsem nenašel dávkování.Pokud víte,prosím o radu.Děkuji

Ahoj, ve tvém případě bych rozhodně začal Jaterní očistou (skládá se z Glauberovy hořké soli-síran hořečnatý, olivového oleje a šťávy z jednoho greppu). Tohle dovede vytlačovat ven jak kameny, tak písek a usazené bahno, ze kterého se to všechno tvoří.
MMS1 nasadit až potom, pak bude mít vysoký efekt a to nejen na kilometry žlučovodů v játrech ale i na další patogeny a toxiny...
S tímhle zkušenosti mám :D



Tak jsem si jako první přečetl co tu psal Batles ( za prvotní informaci děkuji) pak jsem si vygoogloval další info a nakonec 2x za 3 měsíce udělal jaterní očistu. Super věc, jako bych dal tělu nový impulz očisty mám více chuť na zeleninu a ovoce a cítím se lépe. Určitě na jaře udělám znova. Sice nevím kolik těch kamenů tam bylo , ale za ty roky asi požehnaně. V každém případě dobrá rada - díky :)
Odpovědět

Zpět na „Žlučník, Ledviny/Obličky, Játra - nemoce“