VITILIGO

Moderátor: admin

Odpovědět
tomi8080
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 21. črc 2011 13:25:08

VITILIGO

Příspěvek od tomi8080 »

ahoj chcem sa ta len spytat ci to funguje ciastocne alebo sa da dosiahnut vysledok az do uplneho vyliecenia a ak ano ako dlho to asi trva a co je to mms spray
ja65
Příspěvky: 1
Registrován: pon 11. úno 2013 9:56:37

Re: VITILIGO

Příspěvek od ja65 »

Prosím o informáciu, už sa niekomu podarilo vitiligo vyliečiť...?
Ďakujem.
mada14
Příspěvky: 3
Registrován: úte 02. črc 2013 22:02:52

Re: VITILIGO

Příspěvek od mada14 »

prosim vas mate odskusane mms kvapky na vitiligo?pomahaju?da sa vyliecit?
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: VITILIGO

Příspěvek od Batles »

mada14 píše:prosim vas mate odskusane mms kvapky na vitiligo?pomahaju?da sa vyliecit?

Během kůry užívání MMS/CDS podle protokolu 1000 došlo ke zmenšení skvrn o 80%.
Bylo také nutné zjistit podle náměrů pH uriny stav kyselosti, rozhýbat acidobazický píst a brát řadu chybějících minerálů. Trvalo to asi 3 měsíce, ještě se tedy pokračuje v nápravě.
Chce to čas....
mada14
Příspěvky: 3
Registrován: úte 02. črc 2013 22:02:52

Re: VITILIGO

Příspěvek od mada14 »

Batles píše:
mada14 píše:prosim vas mate odskusane mms kvapky na vitiligo?pomahaju?da sa vyliecit?

Během kůry užívání MMS/CDS podle protokolu 1000 došlo ke zmenšení skvrn o 80%.
Bylo také nutné zjistit podle náměrů pH uriny stav kyselosti, rozhýbat acidobazický píst a brát řadu chybějících minerálů. Trvalo to asi 3 měsíce, ještě se tedy pokračuje v nápravě.
Chce to čas....

co treba k mms kvapkam doberat,ake mineraly?napiste mi presne davkovanie mms kvapiek a mineraly ktore mam uzivat.dakujem
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: VITILIGO

Příspěvek od Batles »

mada14 píše:
Batles píše:
mada14 píše:prosim vas mate odskusane mms kvapky na vitiligo?pomahaju?da sa vyliecit?

Během kůry užívání MMS/CDS podle protokolu 1000 došlo ke zmenšení skvrn o 80%.
Bylo také nutné zjistit podle náměrů pH uriny stav kyselosti, rozhýbat acidobazický píst a brát řadu chybějících minerálů. Trvalo to asi 3 měsíce, ještě se tedy pokračuje v nápravě.
Chce to čas....

co treba k mms kvapkam doberat,ake mineraly?napiste mi presne davkovanie mms kvapiek a mineraly ktore mam uzivat.dakujem

Napište mi přesně stav pH uriny (aspoň za deset dní) a já vám pošlu rozpis minerálů. Přesné dávkování MMS bude pro vás vhodné jak jsem psal výše, protokol 1000.
mada14
Příspěvky: 3
Registrován: úte 02. črc 2013 22:02:52

Re: VITILIGO

Příspěvek od mada14 »

aky je to ten protokol 1000? daju sa kupit nejake testy v lekarni na to zistenie PH uriny?
klaban
Příspěvky: 1
Registrován: pát 15. úno 2013 10:09:16

Re: VITILIGO

Příspěvek od klaban »

Ahojky našel jsem parádní za dobrou cenu rozprašovač pokud ho někdo bude shánět na této adrese. www.cds-mms.cz teď ho používám i na vlasy.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: VITILIGO

Příspěvek od Batles »

mada14 píše:aky je to ten protokol 1000? daju sa kupit nejake testy v lekarni na to zistenie PH uriny?

Napište mi přes tlačítko SZ svůj meil a já vám pošlu pár rad v příloze.
Batles
Odpovědět

Zpět na „Vitiligo, Růžovka (Rosacea), Psoriáza - dermatologie“