Atopický ekzém dítě - 7 let

Moderátor: admin

Odpovědět
Jandula
Příspěvky: 2
Registrován: pon 07. lis 2011 23:00:16

Atopický ekzém dítě - 7 let

Příspěvek od Jandula »

Dobrý den,
prosím o radu ohledně dávkování MMS1 vnitřně pro dítě(7 let, 26 kg) při atopickém ekzému.
Dávala jsem 4x denně 2 kapky, kam až mám zvyšovat? Dospělý člověk by měl cca 30 kapek denně, mám jít tedy na 1/2 = 15 kapek denně a potom vydržet 7 dní? Jak dlouho to může brát? - než se dostal na 8 kapek denně, trvalo to cca týden (pauzy, nevolnosti.
8x denně užívání není možné - školák.
Může zároveň s užíváním MMS mazat kůži kortikoidem, případně imunomodulantem?
Každou dávku jsem aktivovala zvlášť. Může se naaktivovat např.8 kapek dolahve a to postupně upíjet (uvádí se tak), ale nesnižuje se tím účinnost? Proč tedy potom se aktivuje 3 minuty a hned se vypije? V lahvi je naaktivováno např. při poslední denní dávce, před 8 hodinami.
Máte někdo zkušenost s ekzém a vnitřním užíváním?

Děkuji Janďula
ludakost
Příspěvky: 1
Registrován: úte 05. bře 2013 14:30:22

Re: Atopický ekzém dítě - 7 let

Příspěvek od ludakost »

Dobrý den četl jsem váši otázku, ale neznám na ni odpověď a chci se zeptat jestli jst problém z dávkováním vyřešila. Mám stejný problém, možná by jste mi mohla poradit.
Jandula
Příspěvky: 2
Registrován: pon 07. lis 2011 23:00:16

Re: Atopický ekzém dítě - 7 let

Příspěvek od Jandula »

Dobrý den,
nikde jsem se odpověď nedočetla.
Tak dáváme (8 let, cca 30 kg) nejvíce 5x denně 3-4 kapky aktivované 50/50 a snažíme se to vydržet tak 5 dní. Začínáme samozřejmě na 1 kapce a postupně zvyšujeme. Do školy je vybaven vitamínem C, když by se mu po ranní dávce udělalo špatně.
Kortíky - imunomodulanty - imuno jsem úplně vypustila, kortíka mažeme tak 1x za 14 dní a jen místečka. Dřív to bylo téměř celé tělo. Když se interval kortíka zkracuje nasadíme MMS kůru (tak 2x do roka).

Zatím zdravím Janďula
PS:pokud by jste někde náhodou na něco narazil,... dejte prosím vědět, díky moc
Odpovědět

Zpět na „Ekzém, Alergie, Imunita, Astma, Psoriáza(Lupénka), Akné...“