Osobné skúsenosti s MMS?

Zkušenosti uživatelů s MMS, Rady uživatelů

Moderátor: admin

Odpovědět
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od Batles »

zana píše:dobry den, chcem sa spytat, nikde som sa nedocitala aky je rozdiel medzi MMS1 a MMS2 a kde sa da kupit DMSO- to som tiez nenasla. mate niekdo skusenosti s liecbou chlamydii a viete doporucit davkovanie?jedna sa o chronicku nie akutnu formu, bakterie su usadene na organoch a obcas sa prejavuju zapalmi cestujucimi po tele- mocovy mechur, usi, vajecniky,klby...dakujem pekne. zana

Ahoj Zano,
tady najdeš vše, co chceš vědět a co potřebuješ, i kde koupit:
http://www.vylecse.cz/
Měj se hezky, :D
Batles
zana
Příspěvky: 2
Registrován: ned 18. pro 2011 15:47:43

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od zana »

dobry vecer, beriem mms 7 den a momentalne som na 7 kvapkach dva krat denne, sucasne este uzivam kupele, chronicky zapal mechura trochu ustupil, ale nie uplne, to ma vsak netrapi, chapem ze to je dlhsi proces...zacali mi vsak asi tri dni dozadu padat viac vlasy, prevdepodobne mi to oslabuje ladviny...neviete poradit? dakujem zana
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od Batles »

zana píše:dobry vecer, beriem mms 7 den a momentalne som na 7 kvapkach dva krat denne, sucasne este uzivam kupele, chronicky zapal mechura trochu ustupil, ale nie uplne, to ma vsak netrapi, chapem ze to je dlhsi proces...zacali mi vsak asi tri dni dozadu padat viac vlasy, prevdepodobne mi to oslabuje ladviny...neviete poradit? dakujem zana

Ahoj Zano,
7 kapek 2x denně nic moc neřeší. Pokud si chceš vyléčit zánět měchýře, tak se drž postupu, který navrhuje J. Humble. To znamená, 8x denně 3 kapky MMS1 v deci vody na dávku a brát to 21 dní, aby tě to slušně vyčistilo.
MMS ti vypadávání vlasů nezpůsobilo. Za to může naprostý nedostatek několika minerálů.
Nejsi ty náhodou hodně překyselená?
Báječný rok 2012 všem,
Batles :D
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od Batles »

Zde je nové vlákno o CDS: viewtopic.php?uid=246&f=3&t=238&start=0
tlk
Příspěvky: 1
Registrován: ned 13. kvě 2012 21:44:59

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od tlk »

Moja skusenost pre tych co patraju na internete lebo sa rozhoduju ci vyskusat MMS.

Mavam opakovane infekcie hornych dychacich ciest antibiotika moc nepomahaju.
Tak som sa rozhodol vyskusat MMS.

Podla mna MMS ma asi taku ucinost ako lentilky.

Zacal som brat MMS lebo ma bolelo hrdlo uz asi 2 tyzne v kuse aj po vybrati antibiotik po 3 dnoch aplikacie MMS doporucenym sposobom 5aktivovanych kvapiek kazdych hod 8x za sebou absolutne ziadne zlepsenie.
Na treti den mi infekcia presla na priedusky.

Skoda s MMS stracat cas jedna sa o cisty podvod alebo placebo.

Mozno je MMS dobre tak na dezinfekciu zachodov liecebny ucinok absolutne ziadny.
Monika
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 17. kvě 2012 17:09:42

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od Monika »

Dobrý deň prajem.Chcem sa opýtať či má niekto skúsenosti s multiplex sklerozou a mms. Či sa pri užívaní mms maju lieky na multiplex sklerozu vysadiť. Mama ich vysadila a mala velke bolesti,tak ich nasadila naspat. Rada by som vedela, či bolesti má vydržať,alebo lieky dalej brat. Zaroven sa chcem opytat ci niekto vie ako mms účinkuje na tetaniu. Lieky na ne som už vysadila, neberiem ich zatial len týžden,ale zatial mi je v celku fajn.Lieky som brala 6 rokov. Rada by som vedela , či robím správne alebo ich mám tiež ako mama radšej nasadit a dalej uživat mms. Ďakujem.
marlibz
Příspěvky: 1
Registrován: ned 20. kvě 2012 11:59:40

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od marlibz »

Dobrý den,mohl by mě někdo prosí poradit!Maminka (56) se už 4-tým rokem léčí z rakoviny tlustého střeva s mnohačetnými metastázy v játrech.Lékaři už vyčerpali všechny možnosti léčby.Má prosím někdo zkušenost s užíváním MMS s touto diagnózou nebo podobnou.Díky Liba
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od Batles »

Ahoj, na netu jsou určitě dva lidé, kteří se s MMS uzdravili z raka tl. střeva, další byl v televizi na Primě, také tl. střevo a v časopise Regena také někdo další.
MMS na raka výborně zabírá. Chce to disciplínu a přesnost, dávkování neflákat, odkyselovat se a je to.
Pokud člověk neměl chemoterapii a má ledviny celkem v pořádku, tak to je velmi dobré! :D
Batles
fezoj
Příspěvky: 1
Registrován: sob 09. čer 2012 16:36:00

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od fezoj »

Tiež mám zdravotné problémy a tak som pátral, zháňal informácie.
Z nich mi vychádza zhruba toto :

1. keby to bola pravda, že je to zázračný liek, tak by ľudstvo čoskoro nepociťovaloi závažné zdravotné problémy a nepotrebovali by sme vydierajúcich doktorov

2. ak by bol MMS naozaj vhodný a výhodný, tak by ho určite Nemci nedali medzi zakázané látky a nepostihovali predaj

3. z toho mi vychádza, že chvália tuto chemikáliu iba predajcovia, ich pracovníci , dílery a ich rodinní príslušníci...

Verdikt :
Nejde mi teda do hlavy, taký vynikajúci preparát je vo vyspelých krajinách zakázaný a u nás už ani nevedia, čo ZATO pýtať !!!
Žeby si robili predsa len rezervu predajcovia, ak by ich niekto žaloval za poškodenie zdravia ???
Azda len nevsádzajú predajcovia nato, že keď človek má veľké bolesti, problémy, že to vyskúša a preto je to také drahé ?

NEVIEM. Určite by som vyskúšal i ja, keby som bol už na dne . Ale AK je to taký zázrak, PREČO nepoľlú vzorku na jedno 3-7 dní na vyskúšanie zadarmo,
keď si tak veria a robia reklamu tomu a obhajujú to ?
Prajem im však v každom prípade, aby sa ľudia uzdravovali a neprišli k väčšej ujme , čo sa potom už nedá zaplatiť žiadnymi peniazmi na odškodnení.
bonres
Příspěvky: 3
Registrován: pát 15. čer 2012 15:06:09

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od bonres »

Rok jsem měl mms ve skříni. Minulý týden jsem dostal zánět levého sedacího nervu, který se mi začal šířit kupodivu i nahoru-rameno,loket zápěstí a levá strana krku a ucho. levé koleno jsem nemohl skoro zatížit. Již po 1 dnu mms úleva a dnes po 5ti dnech nevím o potížích. O pozitivech mms nemá cenu psát, spíš je nutné zdůraznit, že je nutné léčit se pomalu a opravdu pít ve velkém čistou VODU!!!!!!!! Jinak se Vám přetěžují ledviny.
Odpovědět

Zpět na „Zkušenosti uživatelů s MMS“