Osobné skúsenosti s MMS?

Zkušenosti uživatelů s MMS, Rady uživatelů

Moderátor: admin

Odpovědět
yveti
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 03. lis 2011 12:23:27

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od yveti »

Dobry den prajem,nema niekto skusenosti so zlatym stafilokokom?vie MMS poliecit aj to?dakujem za odpoved.
vilek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 03. lis 2011 21:16:27

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od vilek »

Ahoj všem o mms sem Dozvěděl dnes. Mám dlouhodobe broblemy s břichem Mám vředy a taky me dost často boli je těžké vysvětlit jak ale je to dost nepříjemné proto vás zadám o radu jak přesně mms užívat a co všechno musím koupit jak si ho namichat a vůbec. Snažím se něco dočíst ale nikde jsem nenašel jak vlastně ho namichat a co všechno k tomu potrebuji Mockrát vám Dekuji za radu
Markan
Příspěvky: 1
Registrován: pát 04. lis 2011 11:03:46

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od Markan »

vilek:
všechny potřebné informace najdete zde: http://www.vylevse.cz/.
milos
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 19. kvě 2011 21:12:22

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od milos »

MMS na stafylokokov posobi velmi ucinne, zlaty stafylokok , ktoreho ATB nedokazali zlikvidovat bol za tyzden uzivania MMS neg.Vyliecil som otca 76 pomocou MMS z rakoviny hrubeho creva a metastazami v peceni za 3 tyzdne.....netreba sa bat a zacat hned uzivat..
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od Batles »

milos píše:MMS na stafylokokov posobi velmi ucinne, zlaty stafylokok , ktoreho ATB nedokazali zlikvidovat bol za tyzden uzivania MMS neg.Vyliecil som otca 76 pomocou MMS z rakoviny hrubeho creva a metastazami v peceni za 3 tyzdne.....netreba sa bat a zacat hned uzivat..

Ahoj Milosi, gratuluji ti k vyléčení táty z rakoviny s pomocí MMS. Je to skvělý lék! :D
Já jsem uzdravil syna z rakoviny druhu Seminom také s pomocí MMS1 už v loni v březnu a je stále čistý. Ne tak jeho tři spolupacienti. Ti tři brali chemoterapii a
ani jeden z nich nepřežil rok a půl. To jsou šílená čísla.
Rozhodně nezapomeň tátovi zvýšit alkalizaci organismu, aby se rakovina nemohla už nikdy vrátit.
Měj se hezky a držím palce.
Batles
kuhrovajana
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 17. lis 2011 8:13:02

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od kuhrovajana »

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenosti s užíváním MMS pro kojící matky. V knize jsem se dočetla, že je možné MMS používat pro těhotné ženy a děti, ale o kojících ženách tam nebyla zmínka nebo jsem ji přehlédla. Předpokládám, že by to neměl být problém, ale zkušenost od jiných uživatelek mě uklidní. moc děkuji. Jana
1pygmalion
Příspěvky: 2
Registrován: úte 06. pro 2011 20:53:42

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od 1pygmalion »

Batles píše:
milos píše:MMS na stafylokokov posobi velmi ucinne, zlaty stafylokok , ktoreho ATB nedokazali zlikvidovat bol za tyzden uzivania MMS neg.Vyliecil som otca 76 pomocou MMS z rakoviny hrubeho creva a metastazami v peceni za 3 tyzdne.....netreba sa bat a zacat hned uzivat..

Ahoj Milosi, gratuluji ti k vyléčení táty z rakoviny s pomocí MMS. Je to skvělý lék! :D
Já jsem uzdravil syna z rakoviny druhu Seminom také s pomocí MMS1 už v loni v březnu a je stále čistý. Ne tak jeho tři spolupacienti. Ti tři brali chemoterapii a
ani jeden z nich nepřežil rok a půl. To jsou šílená čísla.
Rozhodně nezapomeň tátovi zvýšit alkalizaci organismu, aby se rakovina nemohla už nikdy vrátit.
Měj se hezky a držím palce.
Batles

Dobrý den,mé dceři před dvěma měsíci objevili zhoubný nádor v pažní kosti-chondrosarkom,dnes byla na operaci,kde jí nádor odstranovali,nemám zatím informace zda má metastázy.Chci se jen zeptat pisatelů a jiných návštěvníků těchto stránek jak lidé s nádory na látku MMS reagují,jestli je jim hodně špatně.Mám MMS doma,zkoušela jsem ho na sobě,bylo mi třetí den špatně už na čtyřech kapkách,zvracela jsem a měla střevní potíže,ale pak jsem se cítila moc dobře,akorát mi ted MMS nevoní,ale brzy ho zas nasadím.Rakovinu jste léčili i pomocí MMS2 a DMSO?Stravu jsme již upravily,odkyselujeme tělo a dopujeme minerály,omega 3 kyseliny a vitamíny speciálně upravné-né z našich lékáren.Denně ovocné štávy,zelenina,strava bez cukru,mouky,mléka a syntetických potravin,snad ještě pomocí MMS nad nemocí vyhrajeme,pokud bude nutná chemoterapie a ozářky,jsem rozhodnutá,že dcera tyto procedury podstupovat nebude.Mimo tuhle nemoc má ještě od mala svalovou atrofii a vím,že by jí to nenávratně poškodilo.Napíšete mi někdo prosím zkušenost nebo názor?Děkuji všem a přeji hodně zdraví,Iva.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od Batles »

Ahoj Pygmal,
po přečtení tvého příspěvku mi svědomí nedá, abych nereagoval.
Mohu ti pomoci svými zkušenostmi a radami. Mám však velmi málo volného času....
Začal bych takto:
Dcerce začni co nejdříve podávat MMS1, 12x denně každou hodinu 1 kapku a sleduj, zda-li se projeví "oxidační stres". Bude-li vše v normě, další den zvyš dávku na 1,5 kapky MMS1 opět 12x denně.....
Podle výsledků tohoto "zátěžového testu" zvyš, nebo sniž dávkování......, udělat testy na jód, na tvorbu HCl, test na Candidu, sledovat pH moči - to vše se dělá doma, ne u doktora :) dostat se co nejdříve na 3k. MMS1 + MMS2 atd, atd.
Pokud budeš potřebovat, tak napiš svůj meil přes tlačítko SZ a já se ti ozvu.
Hezký večer,
Batles
1pygmalion
Příspěvky: 2
Registrován: úte 06. pro 2011 20:53:42

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od 1pygmalion »

Děkuji za odpovědˇ a za čas :)
zana
Příspěvky: 2
Registrován: ned 18. pro 2011 15:47:43

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od zana »

dobry den, chcem sa spytat, nikde som sa nedocitala aky je rozdiel medzi MMS1 a MMS2 a kde sa da kupit DMSO- to som tiez nenasla. mate niekdo skusenosti s liecbou chlamydii a viete doporucit davkovanie?jedna sa o chronicku nie akutnu formu, bakterie su usadene na organoch a obcas sa prejavuju zapalmi cestujucimi po tele- mocovy mechur, usi, vajecniky,klby...dakujem pekne. zana
Odpovědět

Zpět na „Zkušenosti uživatelů s MMS“