MMS a strava během užívání

Zkušenosti uživatelů s MMS, Rady uživatelů

Moderátor: admin

Odpovědět
Vetinari
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 13. lis 2014 9:43:19

MMS a strava během užívání

Příspěvek od Vetinari »

Dobrý den,

chtěla bych se vás zkušenějších zeptat, jak to řešíte se stravou a pitím během užívání mms? Že se má vynechat umělý vitamin C jsem četla, pak jsem se dočetla, že se má vynechat i kofein, přírodní vitamin C, čokoláda, apod a jíst jen základní potraviny - hlavně ne žádné polotovary (ty už stejně dávno nejím). Zajímalo by mě, jestli se může jíst třeba maso, zapíjíte mms pouze vodou nebo i něčím jiným - ta chemická chuť je vážně příšerná, lze třeba přidat do vody citron, zelený čaj tedy eliminuje účinky mms, když je v něm kofein? A ovoce se také nemůže jíst, když obsahuje přírodní vitamin C, ale přitom sám Humble uvádí, že lze zapít jablečným džusem? Jak to řešíte vy během užívání? Když už jsem do toho šla, tak bych to chtěla dělat pořádně, ale mám v tom tak trochu zmatek. Moc děkuji za vaše rady a tipy.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Mms a strava během užívání

Příspěvek od Batles »

Vetinari píše:Dobrý den,

chtěla bych se vás zkušenějších zeptat, jak to řešíte se stravou a pitím během užívání mms? Že se má vynechat umělý vitamin C jsem četla, pak jsem se dočetla, že se má vynechat i kofein, přírodní vitamin C přírodní vitamín cé neškodí! Syntetický ano., čokoláda, apod a jíst jen základní potraviny - hlavně ne žádné polotovary (ty už stejně dávno nejím). Zajímalo by mě, jestli se může jíst třeba maso ano, maso se může, no nejdříve za 30 minut po dávce MMS1., zapíjíte mms pouze vodou nebo i něčím jiným - ta chemická chuť je vážně příšerná, někomu nevadí, zapíjet se nemusí lze třeba přidat do vody citron, ano, citron přidat můžete zelený čaj tedy eliminuje účinky mms, když je v něm kofein? zelený čaj obsahuje antioxidanty, takže eliminuje léčivou látku z MMS1, což je oxidant kysličník chlořičitý. A ovoce se také nemůže jíst, když obsahuje přírodní vitamin C, ale přitom sám Humble uvádí, že lze zapít jablečným džusem? Výše to máte vysvětleno, pouze se nemá vůbec jíst tropické ovoce, kromě citronu. Jak to řešíte vy během užívání? Když už jsem do toho šla, tak bych to chtěla dělat pořádně, ale mám v tom tak trochu zmatek. Moc děkuji za vaše rady a tipy. Nejlepší ze všeho je koupit si knihu o MMS na www.vylecse.cz a tam máte odpovědi na stovky otázek, které člověk nemá vyjasněné.....Mějte se hezky, Batles
Vetinari
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 13. lis 2014 9:43:19

Re: Mms a strava během užívání

Příspěvek od Vetinari »

Děkuji za odpověď. MMS - Převrat v léčení nemocí již mám. Ale nepřijde mi, že by to tam bylo nějak moc vysvětlené. Hodně se tam píše o mastech, klystýrech, autismu a blablabla, ale konkrétně k praktické věci se týká pouze jedna kapitola o pár stránkách. Strava s MMS je tam cca na 1 stránku. Takže tam se toho moc nedočtu, akorát že si mám koupit nějaké testovací proužky. OK, ale je tam popsané jak testovat pouze u nápojů, u potravin chybí. O přírodním vitaminu C nebo kofeinu se vůbec nevyjadřuje. Takže právě proto jsem chtěla znát poznatky zkušenějších uživatelů. Aspoň obecné.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Mms a strava během užívání

Příspěvek od Batles »

Vetinari píše:Děkuji za odpověď. MMS - Převrat v léčení nemocí již mám. Ale nepřijde mi, že by to tam bylo nějak moc vysvětlené. Hodně se tam píše o mastech, klystýrech, autismu a blablabla, ale konkrétně k praktické věci se týká pouze jedna kapitola o pár stránkách. Strava s MMS je tam cca na 1 stránku. Takže tam se toho moc nedočtu, akorát že si mám koupit nějaké testovací proužky. OK, ale je tam popsané jak testovat pouze u nápojů, u potravin chybí. O přírodním vitaminu C nebo kofeinu se vůbec nevyjadřuje. Takže právě proto jsem chtěla znát poznatky zkušenějších uživatelů. Aspoň obecné.

No možná jsem vám tedy v něčem pomohl.
Že se v knize nepíše nic o kofeinu je jasné :D To by se totiž muselo psát o stovkách dalších věcí. V knize se jasně píše, že vše co obsahuje antioxidanty, likviduje CLO2. Takže se při nejistotě stačí podívat na net, pokud to není napsáno na obalu, co které potravina či nápoj obsahuje a člověk má aspoň nějkou spolehlivou orientaci.
A pokud víte, že kofein obsahuje antioxidanty, tak není nic jednoduššího, než za hodinu po vypití zeleného čaje si dát první dávku CLO2. Nemůže se stát nic jiného, než že ta první dávka bude lehce, nebo vůbec oslabena.
Jak testovat i potraviny, na to stačí obyčejný selský rozum: můžete najemno rozmixovat kousek potraviny (třeba řízek, salám, rohlík a jiné se dají rozpustit, cibuli, vlastně cokoli vás napadne) a vložit do dávky MMS/CDH a pak změřit. Pokud má člověk pochybnosti a nechce se mu dělat pokusy a číst na netu ani ve svém vlastním zájmu, tak se stejně nic neděje. V knize je informace, že během 1,5h je veškerý chlordioxid vyprchaný. Tak po této době můžete konzumovat cokoli. A naopak, pokud sníte něco ještě před první dávkou CLO2 a chcete mít jistotu, že ta první dávka bude využita, no tak musíte počkat nějakou dobu, než se ta ingredience vstřebá. Obvykle to trvá 30 minut až 4 hodiny-podle hutnosti.
Snad vám ty moje popisy k něčemu budou.
Mějte hezký večer, Batles
Vetinari
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 13. lis 2014 9:43:19

Re: Mms a strava během užívání

Příspěvek od Vetinari »

Tak já osobně jsem například nevěděla, že kofein je i antioxidant. Děkuji za rozšíření znalostí. Přiznám se, že jsem četla pouze 1 knihu o mms, a to tu poslední. Ale vězte, že poslední 2 týdny jsem prošla na internetu snad všechny české stránky věnující se mms, ale tyto praktické informace jsem tam prostě nenašla. Možná, že jsem hledala špatně a točila jsem se v kruhu (občas mi to tak přišlo, protože stránky se dost často kopírují navzájem) a pokud byste tedy věděl o nějakých stránkách, kde se toto téma rozebírá obšírněji, dejte mi prosím link. Možno i v AJ. Jak vidím, jste dost znalý věci. Proto bych se vás ráda zeptala, jestli mi můžete poradit nějaký teplý nápoj, který lze pít během dne a který by přitom nerušil účinky mms. Jsem dost závislá na zeleném čaji a docela mi chybí. Roiboos tím pádem také nepřichází v úvahu, jelikož je plný antioxidantů. Nepotřebuji žádný dlouhý výčet věcí, jenom nějaký tip (kromě kakaa a teplého mléka). Děkuji vám.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Mms a strava během užívání

Příspěvek od Batles »

Teplý nápoj můžete udělat např. z citronu, glukopuru a vody. Je to velmi příjemné a posilující.
Taktéž je možné pít teplý nápoj s javorovým sirupem.
Nebo si můžete lehce naředit jablečnou šťávu s teplou vodou.
No a také bio brusinkový sirup s teplou vodou. Tyhle věci účinky CLO2 neruší.
Jen jednu poznámk ještě přidám: pokud se tělo detoxikuje a čistí od různých skrytých chronických ložisek, tak není vůbec vhodné přes den popíjet čaje a různé šťávy, protože
všechny tyto přípravky mají na svých molekulách navázaný program.
Jediná voda je vhodná pro to, aby patogeny opouštěly tělo, protože ta nemá žádný navázaný program, lidské tělo se skládá z vody, nikoli čajů či šťáv.
Je výborné pít 75% vody a 25% čajů či šťáv. Opravdu výborné, ale ne naopak.
Držím Vám palce, přeji hezký den,
Batles
(Nejobsáhlejší fórum o MMS je v České republice, ani zahraniční stránky prozatím nemají sepsáno tolik zkušeností a poznatků, jako české).
Vetinari
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 13. lis 2014 9:43:19

Re: Mms a strava během užívání

Příspěvek od Vetinari »

Glukopur jsem vůbec neznala, ikdyž jsem ho kolikrát míjela v regálu. Určitě vyzkouším, moc Vám děkuji za tipy. Taky mě zaujal ten javorový sirup, mám jej doma, tak to určitě vyzkouším. Děkuji Vám za tipy, moc jste mi pomohl.
Také už jsem slyšela z vícero stran, že čaj by se z energetického hlediska měl brát spíš jako potravina, když já si nemohu pomoct. Zvlášť teď, když je tak sychravo, tak si udělám třeba půl litr čaje, který upíjím celé dopoledne. Jinak se samozřejmě snažím pít především obyč neperlivou vodu. Taky jsem si děla třeba slabý zázvorový čaj s medem, ale to bych teď taky neměla. Děkuji Vám za tipy.
fenit
Příspěvky: 4
Registrován: pát 05. pro 2014 16:49:41

Re: Mms a strava během užívání

Příspěvek od fenit »

Ahoj,specialna otazka,nikde som sa nedocital co mms a alkohol,mozem si sprtnut do caju rum ked uzivam mms?ked je zima a ja to mam rad :lol:
Odpovědět

Zpět na „Zkušenosti uživatelů s MMS“