hledám uživatele CDS z Brna a okolí

Moderátor: admin

Odpovědět
gulliver
Příspěvky: 3
Registrován: stř 14. kvě 2014 18:50:37

hledám uživatele CDS z Brna a okolí

Příspěvek od gulliver »

Hledám někoho, kdo má praktické zkušenosti s užíváním a výrobou CDS (CDS2) z Brna a okolí a byl by ochoten dát osobní konzultaci a poradit.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: hledám uživatele CDS z Brna a okolí

Příspěvek od Batles »

Co potřebujete doladit?
Bydlím kousek od Tišnova :D
Batles
gulliver
Příspěvky: 3
Registrován: stř 14. kvě 2014 18:50:37

Re: hledám uživatele CDS z Brna a okolí

Příspěvek od gulliver »

Koupil jsem z doporučovaného obchodu látky na výrobu CDS a zároveň CDS už hotovou. Hotová CDS byla cítit po chloru - jen po chloru. Ta co jsem vyrobil čpí spíš jak kyselina. Zkusil jsem i výrobu CDS2 s hydrogensíranem, ale výsledek je podobný. Tak potřebuju zjistit, kde soudruzi dělají chybu.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: hledám uživatele CDS z Brna a okolí

Příspěvek od Batles »

No, pokud máte i Instatest na měření ppm, tak se dříve či později trefíte tam, kam je potřeba.
Doporučuji vyrábět CDS o síle 1000ppm, protože dávkování je pak jednoduché.
Jako aktivátor používejte kyselinu HCl, podle mnoha testů na Oberonu dává nejlepší výsledky.
Hydrog.sír.sodný ne (CDS2). Pro těžce nemocné je nebezpečný.
gulliver
Příspěvky: 3
Registrován: stř 14. kvě 2014 18:50:37

Re: hledám uživatele CDS z Brna a okolí

Příspěvek od gulliver »

Děkuji, vyřešeno. Pro ostatní, kteří by měli podobný problém - ve strachu aby to nebylo slabé jsem málo ředil. Měl jsem jen papírky na měření ppm. Pořídil jsem i ty na měření pH. Teď při ředění na pH k 7 vychází ppm kolem 50. Roztok má jen s minimální pachuť. Účinky? Okamžitě po prvním dnu nateklé mizní uzliny. Bolesti kloubů, chřipkový pocit. Takže asi se něco děje. Jestli je to pozitivní - to ukáže pitva :-)
dudu.sob
Příspěvky: 1
Registrován: úte 07. říj 2014 7:22:48

Re: hledám uživatele CDS z Brna a okolí

Příspěvek od dudu.sob »

Batles píše:No, pokud máte i Instatest na měření ppm, tak se dříve či později trefíte tam, kam je potřeba.
Doporučuji vyrábět CDS o síle 1000ppm, protože dávkování je pak jednoduché.
Jako aktivátor používejte kyselinu HCl, podle mnoha testů na Oberonu dává nejlepší výsledky.
Hydrog.sír.sodný ne (CDS2). Pro těžce nemocné je nebezpečný.


dobrý den,
proč se domníváte, že CDS2 je pro těžce nemocné nebezpečné? Předpokládám, že ve výsledném roztoku je pouze kysličník chloričity stzejně jako v CDS?
Děkuji.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: hledám uživatele CDS z Brna a okolí

Příspěvek od Batles »

dudu.sob píše:
Batles píše:No, pokud máte i Instatest na měření ppm, tak se dříve či později trefíte tam, kam je potřeba.
Doporučuji vyrábět CDS o síle 1000ppm, protože dávkování je pak jednoduché.
Jako aktivátor používejte kyselinu HCl, podle mnoha testů na Oberonu dává nejlepší výsledky.
Hydrog.sír.sodný ne (CDS2). Pro těžce nemocné je nebezpečný.


dobrý den,
proč se domníváte, že CDS2 je pro těžce nemocné nebezpečné? Předpokládám, že ve výsledném roztoku je pouze kysličník chloričity stzejně jako v CDS?
Děkuji.

Zdravím,
asi před půl rokem jsem dal někam do fóra snímky výsledků z Oberonu při používání CDS, CDS2, CDH s HCl a CDH s hydrog.sír. sodným.
Testoval jsem to na několika místech těla a na středně a těžké nemoci. Tyto testy odpovídají kineziologickému svalovému testování, takže se může každý sám
přesvědčit doma, co je vhodné a bezpečné.
Ve výsledném roztoku CDS není pouze čisté CLO2, to by totiž hadička odvádějící plyn z vyvíječe nesměla po čase zčernat :!:
Při aktivaci s HSS zčernala, při aktivaci s HCL nikoli, takže se do jímací vody dostává i něco jiného.
Asi tak v krátkosti.
Batles
Odpovědět

Zpět na „CDS2“