Zkušenost s MMS :)

Zkušenosti uživatelů s MMS, Rady uživatelů

Moderátor: admin

Odpovědět
Oxiduji
Příspěvky: 1
Registrován: stř 30. dub 2014 22:04:20

Zkušenost s MMS :)

Příspěvek od Oxiduji »

Chci se podělit o svou zkušenost s MMS. Dověděla jsem se o něm od svého přítele, kterému se při užívání MMS neuvěřitelně zlepšila jednak cukrovka i celkový zdravotní stav. Začali jsme MMS s manželem užívat a byli překvapeni výsledky. Nachlazení zlikvidováno za dva dny, můj zápal plic za týden. Ovšem hlavní věc, o které chci tady psát, je nemoc naší dcery. Má těžkou formu systémové JIA. Takže jsme zažili strašlivé ataky nemoci s nesrazitetelnými horečkami, bolestmi kloubů, intravenosními aplikacemi obrovských dávek kortikosteroidů, kolabování vnitřních orgánů, hlavně játry, a soustrastnými komentáři lékařů, co vše ještě můžou (chemoterapie na potlačení imunitní reakce, jako při leuko) a co už prostě nezvládnou. Tu hrůzu, která nás obcházela, vám asi nemusím vysvětlovat. Nakonec jsme se dočkali po schválení VZP biologické léčby. Po dvou měsíčních dávkách dcera začala být dušná...co dušná, prostě se dusila. Okamžitě nemocnice, lékaři nasadili ihned bez laborky léčbu vzhledem k vysokým dávkám kortikoidů, které užívala, na Aspergila. Já jsem naprosto souhlasila, pohybuji se v tom prostředí. NIc....dcera na kyslíku, týden v hajzlu (promiňte) až z bronchoskopie vyšlo, že má Pneumocystu..onemocnění HIV pozitivních. Máme ji vlastně všichni, lítá to vzduchem, ale naše tělo si poradí. Nasadili léčbu, vyléčili...v uvozovkách. Bude to rok. To, že ji to úplně zrušilo bílé krvinky a dostávala je infuzemi....to jsou malé věci. Po dalším ataku nemoci na podzim ji nasadili jinou biologickou léčbu. Ovšem stále měla i po půl roce od vyléčení v krvi tzv. panfungální antigen pneumocysty...takže pořád tam někde v těle byl a to se snažilo podle svých možností bránit. Od samotného vyléčení až do teď jezdíme co čtyři týdny na infuze antibiotik proti pneumocystě z preventivních důvodů. V Lednu letošního roku jsme po vleklém rozhodování s manželem nasadili dceři MMS. V únorové kontrole pneumocysta zmizela, dnes, na konci Dubna, po dalších kontrolách, je její stav dle doktorů neuvěřitelný a koketují s tím, že infuze vysadí....přitom počítali s víceletou aplikací. Mluví pomalu o zázraku a to i evropské kapacity přes imunologii. Jsme totiž případ, na který se chodí dívat konzilia a píše se o nás v lékařských časopisech....(stejně k hovnu, zdraví to nevrátí) Můžu vám všem, kdo jste na vážkách říct,...mému dítěti to zachraňuje, když né život, tak určitě krásné, normální dětství s kamarády, bez kapaček a zavedených centrálů....MMS vážně funguje a já děkuji a děkuji a děkuji......děkuji
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Záchrana

Příspěvek od Batles »

A já děkuji Vám, že jste to napsala.
Mám k Vám hlubokou úctu a obdiv i k Vašemu manželovi.
Moc přeji celé Vaší rodině samé báječné jarní dny a i všechny další.
Batles
helik
Příspěvky: 4
Registrován: pát 31. črc 2015 9:11:11

Re: Zkušenost s MMS :)

Příspěvek od helik »

Oxiduji : co píšete je užasné přeji hodně štěstí a zdraví. Já jsem užívala MMS v době kdy jsem měla na kůži ,,různé nemoci " nejen atopický exém, ale i další jako je kopřivka, plíseň ( tvořili se mi čedé skvrny). Pustila jsem se do vnitřního užívání a dělala jsem koupele. A výsledek ? Vše se pomalu a jistě ztrácelo.A navíc jako bonus jsem se zbavila akné:) . Později už jsem vnitřně užívala jen CDS2, ale to je už jiná nemoc a jiné téma :P
Lýdia Petruňáková
Příspěvky: 3
Registrován: úte 02. úno 2016 9:40:02

otázka o MMS

Příspěvek od Lýdia Petruňáková »

Dobry den,
Poprosim Vás o info ohladom uzivania MMS, dočítala som sa ,ze v pripade problemov s oblickami,nie je pouzitie vhodne,nakolko si moze jednotlivec v takomto pripade ublížit,mozte mi prosim blizsie definovat o ake ublizenie sa jedna? Tato info poznamka je při oralnom uzivani, je mozne MMS v takomto pripade užívat aspoň formou klistiru? V 12/2015 som mala zapal obliciek,uz je to omnoho lepsie,ale občas este mavam mierne bolesti v oblasti obliciek, liecila som sa len prirodnou formou,nie liekmi farmaceutickými.

Dakujem za informáciu – poradnestvo vopred, s pozdravom Lýdia
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: otázka o MMS

Příspěvek od Batles »

Lýdia Petruňáková píše:Dobry den,
Poprosim Vás o info ohladom uzivania MMS, dočítala som sa ,ze v pripade problemov s oblickami,nie je pouzitie vhodne,nakolko si moze jednotlivec v takomto pripade ublížit,mozte mi prosim blizsie definovat o ake ublizenie sa jedna?Při přetížení ledvin se jedná o tyto příznaky: zima po těle, točení hlavy, velká slabost, nevolnost......
Tato info poznamka je při oralnom uzivani, je mozne MMS v takomto pripade užívat aspoň formou klistiru? Klystýry samozřejmě dělat můžete.
V 12/2015 som mala zapal obliciek,uz je to omnoho lepsie,ale občas este mavam mierne bolesti v oblasti obliciek, liecila som sa len prirodnou formou,nie liekmi farmaceutickými.

Dakujem za informáciu – poradnestvo vopred, s pozdravom Lýdia


Místo MMS1můžete používat CDS nebo CDH aktivované kyselinou HCl. Je to mnohem lépe snášeno, protože pH dávky je okolo 6,7.
Dávka MMS1 dává pH okolo 4,3 - to je dost kyselé a mnohdy to tělo považuje za infekci střev a chce se toho rychle zbavit. Asi tak v krátkosti.
Hezký den, Batles
Lýdia Petruňáková
Příspěvky: 3
Registrován: úte 02. úno 2016 9:40:02

Re: Zkušenost s MMS :)

Příspěvek od Lýdia Petruňáková »

dakujem Vám za odpoveď a prajem pokojný deň :)
Lýdia Petruňáková
Příspěvky: 3
Registrován: úte 02. úno 2016 9:40:02

Re: Zkušenost s MMS :)

Příspěvek od Lýdia Petruňáková »

poprosím Vás ešte o radu,ak máte trošku času, ak by som skusila CDS, je tam moznost pripravy do toboliek ? este nie som celkom zbehla v mms pripravkoch a trosku sa zamotavam :)
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Zkušenost s MMS :)

Příspěvek od Batles »

Lýdia Petruňáková píše:poprosím Vás ešte o radu,ak máte trošku času, ak by som skusila CDS, je tam moznost pripravy do toboliek ? este nie som celkom zbehla v mms pripravkoch a trosku sa zamotavam :)

CDS nejde připravovat do tobolek. Je to kapalina ve větším množství. Do tobolek se dává MMS2-chlornan vápenatý, sypká látka.
Odpovědět

Zpět na „Zkušenosti uživatelů s MMS“