Candida albicans

Moderátor: admin

Odpovědět
slavennka
Příspěvky: 9
Registrován: stř 29. led 2014 10:12:44
Bydliště: Bardejov
Kontaktovat uživatele:

Candida albicans

Příspěvek od slavennka »

Candida albicans...na 99% viem ze ju mame... neviete mi poradit ako sa jej zbavit?....urobili sme nejake kroky ale asi su skor chaoticke.....drzime dietu...len maso(biele a ryby)..zelenina a jablka...kokosovy olej,oreganovy.....z korenin bazalka,skorica...berieme kvapky mms1 raz za den....a aj mms2.......za radu dakujem...S
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Candida albicans

Příspěvek od Batles »

Vypijte dopoledne, odpoledne a navečer 2,5 dl vody s 5ti kapkami HCl 10% lék. ředění. A vemte na večer 3gramy vit.C se šípky s prodlouženým uvolňováním.
Dělejte to tak 3-4 dny po sobě (záleží na vaší váze). Pak si udělejte znovu slinový test na přítomnost kandidy. Mělo be se to výrazně snížit.
Jestliže se výrazně nesníží, tak děláte nějakou zásadní chybu ve stravě a nápojích.
Protiplísňovou imunitu v těle řídí ledviny. Jsou li zanešené a oslabené, výsledek znáte....To je další příčina přemnožená candidy.
Batles :D
jarweb
Příspěvky: 6
Registrován: úte 14. črc 2015 10:38:44

Re: Candida albicans

Příspěvek od jarweb »

Batles píše:Vypijte dopoledne, odpoledne a navečer 2,5 dl vody s 5ti kapkami HCl 10% lék. ředění. A vemte na večer 3gramy vit.C se šípky s prodlouženým uvolňováním.
Dělejte to tak 3-4 dny po sobě (záleží na vaší váze). Pak si udělejte znovu slinový test na přítomnost kandidy. Mělo be se to výrazně snížit.
Jestliže se výrazně nesníží, tak děláte nějakou zásadní chybu ve stravě a nápojích.
Protiplísňovou imunitu v těle řídí ledviny. Jsou li zanešené a oslabené, výsledek znáte....To je další příčina přemnožená candidy.
Batles :D



Nestačilo by jen CDS2 nebo MMS ? A když mám jen 4% HCL. Jak naředit? Díky
kastanek
Příspěvky: 9
Registrován: úte 14. črc 2015 10:36:24

Re: Candida albicans

Příspěvek od kastanek »

Má někdo osobní zkušenost s odstraněním Candidy ? Nebo alespoň s výrazným omezením ? Známá má potvrzenou Candidu jak od obvoďáka tak od gynekologa a chce to zlikvidovat. Díííky
jarweb
Příspěvky: 6
Registrován: úte 14. črc 2015 10:38:44

Re: Candida albicans

Příspěvek od jarweb »

kastanek píše:Má někdo osobní zkušenost s odstraněním Candidy ? Nebo alespoň s výrazným omezením ? Známá má potvrzenou Candidu jak od obvoďáka tak od gynekologa a chce to zlikvidovat. Díííky


Dá se zbavit Candidy pomocí CDS2. Pít, výplachy, koupele v MMS nebo je na to dobrý i Tetraboritan sodný dekahydrát, bórax. Tady se bere 1/8 lžičky do litr destilované vody a pít celý den. :P
fuleren
Příspěvky: 1
Registrován: úte 05. dub 2016 12:41:58

Re: Candida albicans

Příspěvek od fuleren »

Těž řeším problém s touto mikropotvorou. V knize "Nebezpečné plísně" jsem našla dietu, která funguje, ale nesmí se patrně nikdy přerušit. Je uvedeno po 2 měsících, že je po problému, ale přerušila jsem po 8 měsících a opět se začaly problémy vracet (asi je tam ještě nějaká jiná potvora), proto se snažím kombinovat s MMS a Švédskými kapkami. Léky neberu, návštěvy u lékařů již jsem po 20-ti letech vzdala. Dieta: vynechat veškeré sladké - tedy žádný cukr, žádné ovoce, žádné bílé pečivo, jen tmavé, žádný alkohol, pokud člověk nevydrží bez masa, pak jíst s česnekem nebo křenem, hodně zeleniny a omega 3 mastné kyseliny, které jsou v klasickém másle, nikoliv v umělých, ztužovaných tucích jako je Rama, omezit jogurty (sladké jsou stejně zapovězené). Zrovna včera jsem četla článek: Proč se templáři dožívali na svou dobu vysokého věku? Odpovědí je strava velmi podobná této dietě. Jaké množství denně MMS, zatím nevím. Zkouším 25 kapek denně po dobu 3 týdnů.
kastanek
Příspěvky: 9
Registrován: úte 14. črc 2015 10:36:24

Re: Candida albicans

Příspěvek od kastanek »

fuleren píše:Těž řeším problém s touto mikropotvorou. V knize "Nebezpečné plísně" jsem našla dietu, která funguje, ale nesmí se patrně nikdy přerušit. Je uvedeno po 2 měsících, že je po problému, ale přerušila jsem po 8 měsících a opět se začaly problémy vracet (asi je tam ještě nějaká jiná potvora), proto se snažím kombinovat s MMS a Švédskými kapkami. Léky neberu, návštěvy u lékařů již jsem po 20-ti letech vzdala. Dieta: vynechat veškeré sladké - tedy žádný cukr, žádné ovoce, žádné bílé pečivo, jen tmavé, žádný alkohol, pokud člověk nevydrží bez masa, pak jíst s česnekem nebo křenem, hodně zeleniny a omega 3 mastné kyseliny, které jsou v klasickém másle, nikoliv v umělých, ztužovaných tucích jako je Rama, omezit jogurty (sladké jsou stejně zapovězené). Zrovna včera jsem četla článek: Proč se templáři dožívali na svou dobu vysokého věku? Odpovědí je strava velmi podobná této dietě. Jaké množství denně MMS, zatím nevím. Zkouším 25 kapek denně po dobu 3 týdnů.


Ahoj :) taky jsem si něco načetl a to co píšeš je základ boje proti Candidě. Je to jako s plísní v koupelně . Pokud se nevětrá a je tam vlhko tak se množí plíseň a tak je to i s tělem pokud tam je to optimální prostředí tak se ji nezbavíme. Pokud to prostředí upravíme jídlem tak je tady velká šance na úspěch. ;)
Odpovědět

Zpět na „Candidóza (přemnožení kvasinek)“