metastázy na nadladvine a plúcach

Moderátor: admin

Odpovědět
Žužu
Příspěvky: 2
Registrován: úte 25. úno 2014 17:22:54

metastázy na nadladvine a plúcach

Příspěvek od Žužu »

Dobrý večer, chcela by som poprosiť o radu: mám rakovinu plúc, po operácii, liečila som sa 3 roky, 2x chemo.Dve remisie.pred 4.dňami mi lekári povedali,že to je späť.metastázy na plúcach a na nadladvine.odmietla som chemoterapiu a začala sa liečiť MMS kvapkami. beriem protokol 2000 podľa najnovšej knihy.Je pravda,že som začala moc zhurta a rýchlo som navyšovala na 3 kvapky 8 až 10x denne a do toho MMS 2 len jednu,ale kedže začala hnačka a nevolnosť od žalúdka,rýchlo som znížila dávky.Teraz druhý deň beriem 2 kvapky každú hodinu a do toho každú druhú MMS 2 (zatiaľ sa mi podarilo si dať len 2x aj to len dnes).Dnes ma ale začali bolieť dosť výrazne ladviny.Tak neviem či je to v pohode a mám pokračovať, alebo mi to neodporúčate.Ďakujem za skorú odpoveď
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: metastázy na nadladvine a plúcach

Příspěvek od Batles »

Přejděte na CDS :!: MMS2 berte max 2x denně, ne vícekrát!
Dělejte inhalaci do plic ze dvou kapek MMS1 - máte knihu.
Alkalizujte svůj organismus a korigujte si to podle výsledků měření pH raní a odpolední moči, aby se vám rozchodil acidobazický píst - to je základem úspěchu při rakovině!!!!!!!!!!!!!! jak na to-informací je na netu dostatek....
Každý večer 2h po dávce MMS/CDS vemte 1-3 gramy vit.Cé s prodl. uvolňováním.
Aspoň napište věk, váhu, výšku - jak se bez toho dá něco radit :?:
Víc volného času nemám......
Batles :D
Žužu
Příspěvky: 2
Registrován: úte 25. úno 2014 17:22:54

Re: metastázy na nadladvine a plúcach

Příspěvek od Žužu »

Ďakujem Vám veľmi pekne za radu :) hneď idem zháňať informácie.a čo sa týka CDS to treba vyrábať tak neviem či to zvládnem.vyskúšam.
mám 48 rokov výšku 165 cm a 49 kg.pekný deň a budem informovať ako sa mi darí (po 4.týždňoch som dohodnutá s lekárkou,že mi spraví markery a verím,že budú aspoň o polovicu nižšie ak nie v norme :) Chcem ukázať lekárom,že aj bez chemo sa to dá :) )
singerka
Příspěvky: 1
Registrován: stř 09. dub 2014 16:57:10

Re: metastázy na nadladvine a plúcach

Příspěvek od singerka »

Dobrý den rada by som sa spýtala na davkovanie 30 kg fenky vlciaka ma metastazy na plucach a tiez jej uz nedavaju nadej tak by som rada vyskusala ci jej mozem este pomoct. dakujem za odpoved lucia zabudla som ma 12 rokov
Odpovědět

Zpět na „Plíce - Chlamydie, jiné nemoce“