CDS - je v pořádku, když smrdí?

Moderátor: admin

Odpovědět
Krevetka
Příspěvky: 1
Registrován: sob 06. črc 2013 15:41:20

CDS - je v pořádku, když smrdí?

Příspěvek od Krevetka »

Nedávno jsem od známého dostal CDS. Prý ho sám vyrábí, tak jsem ho nadšeně přijal, ale když jsem to chtěl zředit tak, jak mi říkal, zjistil jsem, že CDS je cítit za chlorem. Omlouvám se, jestli je to hloupý dotaz :D, protože je klidně možné, že je to přirozené, když je tak cítit, ale já fakt nevím a nechci se otrávit ;). Na internetu jsem totiž našel tento článek:
http://tachyon-ostrava.webnode.cz/news/ ... robe-cds1/
Tady píšou, že když je to cítit za chlorem, tak je to jedovaté, tak nevím, protože mi zase přijde logické, že vzhledem ke způsobu výroby by to alespoň trochu být cítit mělo :D.
Takže se ptám, jak to tedy je? Mám v užívání pokračovat, nebo to vylít do záchoda a "modlit se, aby mi ten trošek nic neudělal" :D?
čika
Příspěvky: 72
Registrován: úte 14. črc 2015 10:52:01

Re: CDS - je v pořádku, když smrdí?

Příspěvek od čika »

CDS2 je vlastně CLO2 ( oxid chloričitý) obsažené ve vodě z které také vyprchává a tak to smrdí, čím je silnější tím smrdí více, je to tak v pořádku. Pokud tvůj známý dodržel poměr přísad při výrobě tak se nemůže stát , že by to bylo jedovaté. Nejlepší je v případě , že si to nevyrábíš sám koupit v některém obchodě , kde je garantovaná síla např. 2000 ppm. Aby jsi měl jistotu.
Odpovědět

Zpět na „CDS2“