močové cesty

Moderátor: admin

Odpovědět
Bobo
Příspěvky: 1
Registrován: pon 13. kvě 2013 16:56:12

močové cesty

Příspěvek od Bobo »

To si tu nikto neliečil pomocou MMs zápal močových ciest, prípadne bakteriouvú infekciu v močových cestách?
jana1197
Příspěvky: 1
Registrován: pon 24. bře 2014 11:19:23

Re: močové cesty

Příspěvek od jana1197 »

ano, ja som si liečila a vyliečila! Problémy začali v sobotu, v nedeľu sa to zhoršovalo a v pondelok- včera ráno už typické pálenie, sedenie na záchode a slzy. Mávala som zápal mechúra aj viackrát za rok, teraz už asi rok nie a zas to prišlo. Nikdy sa mi nevyliečil bez sulfonamidov - najčastejšie Biseptol, čo je riadne "svinstvo". Raz mi dali na výmenu Cyprofloxacin a mala som alergickú reakciu (nie som alergická na nič), vtedy som sa ale celá vyhádzala. Viackrát som skúšala to prekonať bez antibiotík, len urologickými čajmi a analgetikami, ale nasledovala krv v moči, ukrutné bolesti a vždy som to vzdala a antibiotiká som si dala. Zabrali inak veľmi rýchlo. Ale teraz som sa rozhodla vyskúšať MMS, čo už pol roka čakal nenačatý v skrini. Nikdy predtým som ho nepoužila. Začala som protokol 1000, doobeda som len s veľkým sebazaprením nezjedla analgetiká, a poobede sa to začalo zlepšovať, pálenie bolo stále slabšie, a v noci na dnes som bola na záchode len raz! No a dnes už som bola v robote, ešte som vybrala 8 krát 3 kvapky a je večer a som v úplnom poriadku! Ani neviem, či mám zajtra ešte brať, skúsim to ešte pohľadať na internete, aký je ďalší postup. Rozhodne budem MMS používať pri každej chorobe v budúcnosti.
fridriskamonika
Příspěvky: 4
Registrován: úte 04. srp 2015 12:51:42

Re: močové cesty

Příspěvek od fridriskamonika »

jana1197 píše:ano, ja som si liečila a vyliečila! Problémy začali v sobotu, v nedeľu sa to zhoršovalo a v pondelok- včera ráno už typické pálenie, sedenie na záchode a slzy. Mávala som zápal mechúra aj viackrát za rok, teraz už asi rok nie a zas to prišlo. Nikdy sa mi nevyliečil bez sulfonamidov - najčastejšie Biseptol, čo je riadne "svinstvo". Raz mi dali na výmenu Cyprofloxacin a mala som alergickú reakciu (nie som alergická na nič), vtedy som sa ale celá vyhádzala. Viackrát som skúšala to prekonať bez antibiotík, len urologickými čajmi a analgetikami, ale nasledovala krv v moči, ukrutné bolesti a vždy som to vzdala a antibiotiká som si dala. Zabrali inak veľmi rýchlo. Ale teraz som sa rozhodla vyskúšať MMS, čo už pol roka čakal nenačatý v skrini. Nikdy predtým som ho nepoužila. Začala som protokol 1000, doobeda som len s veľkým sebazaprením nezjedla analgetiká, a poobede sa to začalo zlepšovať, pálenie bolo stále slabšie, a v noci na dnes som bola na záchode len raz! No a dnes už som bola v robote, ešte som vybrala 8 krát 3 kvapky a je večer a som v úplnom poriadku! Ani neviem, či mám zajtra ešte brať, skúsim to ešte pohľadať na internete, aký je ďalší postup. Rozhodne budem MMS používať pri každej chorobe v budúcnosti.


Děkuji Jani za vaši zkušenost.Ja na záněty nikdy předtím netrpěla ale ted poslední rok je to skoro pořád a už i dr. nad tím kroutila hlavou , že to není možný. Od kamarádky jsem dostala doporučení na MMS a po hledání na netu, jsem se dostala až na tohle fórum. Když jsem četla vaš příspěvek, tak mně to odhodlalo MMS na záněty zkusit a opravdu se to povedlo. Už je to víc jak půl roku a zánět od té doby žádnej. A to jsem ho předtím měla skoro každý měsíc. Třeba 14dní klid a pak se objevil znovu. taky jseem na to vždy dostala to svinstvo s názvem BISEPTOL ale jak je vidět, tak zabere pouze na kratkou dobu.MMS jsem užívala vnitřně ale taky jsem dělala výplachy. MMS mám doma v zásobě, kdybych ho náhodou zase někdy k něčemu potřebovala. Nedám na něj dopustit. Poud má někdo z mého okolí nějaký zdravotní problém, tak jim říkám o MMS. A ohlasy z okolí jsou taky hodně pozitivní.
Odpovědět

Zpět na „Zánět močových cest“