Salmoneloza

Moderátor: admin

Odpovědět
Lenie
Příspěvky: 1
Registrován: sob 11. kvě 2013 22:04:15

Salmoneloza

Příspěvek od Lenie »

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat jestli někdo z Vás má zkušenosti s MMS1 a salmonelózou. Už půl roku se té potvory nemůžu zbavit i přes 2x nasazené antibiotika od lékaře a vyzkoušení všelijakých rad na internetu. Narazila jsem na MMS1. Upřímně mám z toho trošku strach z té nevolnosti. Jak dlouho může nevolnost trvat a jak ntezivní může být? Chodím do práce a nemůžu si dovolit chybět. A taky nevím v jakých dávkách bych jej měla užívat? Prosím poraďte jestli máte někdo zkušenost. Děkuji
čika
Příspěvky: 72
Registrován: úte 14. črc 2015 10:52:01

Re: Salmoneloza

Příspěvek od čika »

Lenie píše:Dobrý den. Chtěla bych se zeptat jestli někdo z Vás má zkušenosti s MMS1 a salmonelózou. Už půl roku se té potvory nemůžu zbavit i přes 2x nasazené antibiotika od lékaře a vyzkoušení všelijakých rad na internetu. Narazila jsem na MMS1. Upřímně mám z toho trošku strach z té nevolnosti. Jak dlouho může nevolnost trvat a jak ntezivní může být? Chodím do práce a nemůžu si dovolit chybět. A taky nevím v jakých dávkách bych jej měla užívat? Prosím poraďte jestli máte někdo zkušenost. Děkuji

Zdravím , u lidí v našich podmínkách způsobují onemocnění nejčastěji Salmonella enteritidis a S. typhimurium. Mám zkušenosti s paní, která se ji zbavila. Brala denně 10x 100 ppm CDS2,jak dlouho si již nepamatuji. Jistě zabere i plazmování.
Odpovědět

Zpět na „Chřipka, Zápaly, Průjem, Salmonelóza, Angína...“