Pásový opar + ananas. štáva s MMS

Moderátor: admin

liborcio
Příspěvky: 1
Registrován: pon 26. říj 2015 17:13:29

Re: Pásový opar + ananas. štáva s MMS

Příspěvek od liborcio »

Dobry den, jsem tu novy. Omlouvam se, ze nepouzivam hacky a carky, nejde to v mych koncinach. Dovolim se pripojit na toto vlakno s dotazem ohledne detoxifikace jater podle Huldy Clark (jak je zmineno v jednom z predchozich prispevku).
Pokud jsem najel na MMS1 rezim (momentalne delam 1,5 kapky kazdou hodinu po 10 - 12 hodin denne), muzu soucasne zaradit ten jaterni detox (liver flush)? Asi bych to delal jen jednou nebo mozna podruhe po 2 tydnech, ale rad bych vedel, jestli je dobre vysadit MMS na 2 dny behem te detoxifikace nebo proste jet naplno.
Asi bych mel kratce vysvetlit duvody proc beru MSM. Uz 7 roku mam nejruznejsi zdravotni problemy a az nedavno jsem prisel na to, ze klicovym faktorem byla nejspise chronicka otrava plisni v praci. Bohuzel par lidi to uz odskakalo nadobro. Konecne jsme objevili ten zdroj a existenci plisne aspergillus, ktera vydava jed aflatoxin, nejhorsi karcinogen na svete, znamy pro svou schopnost znicit jatra. Pomalu se z toho vyhrabavam, hodne si slibuji od MMS, ale urcite potrebuji vykuryrovat jatra.
Dekuji.
čika
Příspěvky: 72
Registrován: úte 14. črc 2015 10:52:01

Re: Pásový opar + ananas. štáva s MMS

Příspěvek od čika »

liborcio píše:Dobry den, jsem tu novy. Omlouvam se, ze nepouzivam hacky a carky, nejde to v mych koncinach. Dovolim se pripojit na toto vlakno s dotazem ohledne detoxifikace jater podle Huldy Clark (jak je zmineno v jednom z predchozich prispevku).
Pokud jsem najel na MMS1 rezim (momentalne delam 1,5 kapky kazdou hodinu po 10 - 12 hodin denne), muzu soucasne zaradit ten jaterni detox (liver flush)? Asi bych to delal jen jednou nebo mozna podruhe po 2 tydnech, ale rad bych vedel, jestli je dobre vysadit MMS na 2 dny behem te detoxifikace nebo proste jet naplno.
Asi bych mel kratce vysvetlit duvody proc beru MSM. Uz 7 roku mam nejruznejsi zdravotni problemy a az nedavno jsem prisel na to, ze klicovym faktorem byla nejspise chronicka otrava plisni v praci. Bohuzel par lidi to uz odskakalo nadobro. Konecne jsme objevili ten zdroj a existenci plisne aspergillus, ktera vydava jed aflatoxin, nejhorsi karcinogen na svete, znamy pro svou schopnost znicit jatra. Pomalu se z toho vyhrabavam, hodne si slibuji od MMS, ale urcite potrebuji vykuryrovat jatra.
Dekuji.


Já bych ti doporučila soustředit se jen na játra a po tu dobu kdy budeš dělat jaterní očistu vynechat užívání CDS2 nabo MMS. Také bych uvažovala v tvém případě o důkladné očistě střev.
Odpovědět

Zpět na „Herpes, afty, opary“