Rakovina žaludku

Moderátor: admin

saschi
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 07. bře 2013 10:26:58

Re: zkušenosti s MMS při rakovině žaludku-poraďte

Příspěvek od saschi »

dobrý den, dívala jsem se na lahvičku chloritanu sodného + kys. citronová a porovnala jsem s Vaším odkazem. Já tomu nerozumím, to CDS je taky chloritan sodný, tak jaký je vlastně rozdíl mězi tím, co mám a co mám objednat (dle odkazu). nemůžete mně s tím prosím poradit, či sám namíchat a poslat? děkuji.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: zkušenosti s MMS při rakovině žaludku-poraďte

Příspěvek od Batles »

Testovací proužky kysličník...
50 kusů testovacích proužků na zjištění obsahu chlordioxidu v tekutinách (0-500 ppm)
CDS concentrate
Koncentrovaný roztok kysličníku chloričitého s čištěnou vodou. Obsah: 1000 ml Koncentrace: cca 800 - 1000 ppm Použití: bělení textilu

Vždyť to tam máte všechno popsané :!: 1 litr CDS vám vydrží asi na 12 dní při užívání 8x denně co hodinu. Sílu CDS si můžete změřit těmi test proužky, aby se zbytečně nedělaly chyby.

CDS je chlazená destilovaná voda sycená chlordioxidem, který vzniká při aktivaci Chloritanu a kyseliny. Oproti MMS1 má CDS velkou výhodu v neutrálním pH 7 (MMS1 má okolo 3,4 pH) a dá se užívat v koncentraci, která odpovídá přibližně síle 8 kapek MMS1 v jedné hodinové dávce.
CDS neposílám, není zde ani pošta, bydlím na vesnici :D
saschi
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 07. bře 2013 10:26:58

Re: zkušenosti s MMS při rakovině žaludku-poraďte

Příspěvek od saschi »

dobrý den, takže - CDS concentrate - Koncentrovaný roztok kysličníku chloričitého s čištěnou vodou. Obsah: 1000 ml Koncentrace: cca 800 - 1000 ppm Použití: bělení textilu
- je to, co myslíte? Jak to mám mamince dávat? A jak s těmi proužky? ty objednám tedy také.
Poraďte, děkuji.
saschi
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 07. bře 2013 10:26:58

Re: zkušenosti s MMS při rakovině žaludku-poraďte

Příspěvek od saschi »

asi jsme psali současně, už Vaši zprávu čtu. Dobře objednám a zkusím, děkuji mockrát za radu.
saschi
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 07. bře 2013 10:26:58

Re: zkušenosti s MMS při rakovině žaludku-poraďte

Příspěvek od saschi »

ještě prosím poraďte, píšete, že 1 litr CDS nám vydrží asi na 12 dní při užívání 8x denně co hodinu. Sílu CDS si můžete změřit těmi test proužky, aby se zbytečně nedělaly chyby. - co hodinu, ale kolik??? a zapíjet něčím? a na těch testovacích proužcích vyčtu co? poraďte, děkuji
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: zkušenosti s MMS při rakovině žaludku-poraďte

Příspěvek od Batles »

http://www.czmms.info/ - informace zde
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325 - zde je diskuze o CDS
Není v mých časových možnostech opisovat statě z knihy, já myslel, že nějakou máte :D
Prakticky s CDS asi takto: příprava do lahve na celý den: do petky nalejete 0,8 dl koncentrátu CDS a dolejete vodou na celk. 8 deci. Koncentace by měla být blízko k 100ppm a to vám ukáže měřící proužek.
Každou hodinu se vypije 1dl z petky.....asi tak v krátkosti.
saschi
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 07. bře 2013 10:26:58

Re: zkušenosti s MMS při rakovině žaludku-poraďte

Příspěvek od saschi »

díky za radu, žádnou knihu nemám, o nemoci jsme se dozvěděli minulý týden, vůbec jsem netušila, že nějaké takovéto věci existují, proto ty mé neznalosti, Vašich rad si moc vážím, děkuji.
zuha
Příspěvky: 1
Registrován: stř 30. říj 2013 11:08:51

Re: RAKOVINA ŽALUDKU

Příspěvek od zuha »

Dobry den,

mojej mame vyoperovali zaludok a nahradili ho castou dvanastnika. Bohuzial prijala vela chemoterapie a radioterapie....
Je rok po tom a rakovina sa rozsirila - roztrusila po celom tele. Neda sa jej jest, lebo vsetko vyvrati. Je tam este moznost pitia vody.
Lekari povedali, ze je to konecna a mame si kontaktovat jednu pani doktorku, aby nam dala utlmujuce lieky (vola sa to solidarita umierajucim). Viete mi poradit, ci MMS-ko by este vedelo pomoct?

Dakujem

Z.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: RAKOVINA ŽALUDKU

Příspěvek od Batles »

Každá dávečka MMS1 má význam a udělá svoji práci.....No radši bych použil CDS. Lépe se snáší. Vše samozřejmě v malých dávkách, na netu je dost informací.
Pokud to maminka nesnese brát, rozhodně bych poradil dělat masáže oblasti břicha s MMS1 a DMSO jako vnášečem. DMSO i MMS koupíte zde http://www.vylecse.cz/155-dmso-8588004920057.html
Zázraky se někdy dějí, nechci však dávat falešné naděje.
Držím palce Vám i mamince.
Batles
renata
Příspěvky: 1
Registrován: sob 21. čer 2014 22:37:18

Re: zkušenosti s MMS při rakovině žaludku-poraďte

Příspěvek od renata »

Dobrý den
Bojujeme s podobným problémem jako Vaše maminka. Chtěla bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s užíváním CDS.
Děkuji
Odpovědět

Zpět na „Rakovina“