Rakovina prostaty a kostí

Moderátor: admin

PavelS
Příspěvky: 3
Registrován: pát 22. úno 2013 13:37:06

Rakovina prostaty a kostí

Příspěvek od PavelS »

Dobrý den, jako určitě spusta z Vás jsem se o MMS dozvěděl od kolegů a známých. A jelikož s ním nemám zatím vůbec zkušenosti, chtěl bych se zeptat jaký postup a jaký způsob používání MMS-1, MMS-2 a nebo nové CDS byste doporučili při rakovině prostaty a kostí prosím? Předem díky za jakýkoli příspěvek a názor.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Rakovina prostaty a kostí

Příspěvek od Batles »

Poradil bych protokol 3000 (z knihy Zásady používání MMS) a místo MMS1 použít CDS.
Samozřejmě použít DMSO http://www.vylecse.cz/155-dmso-8588004920057.html jako vnášeč CLO2 a koupele s MMS1 a mořskou solí.
Začít doplňovat minerály včetně jodu, selenu a zinku - vše působí protinádorově. V této době nám všem došly zásoby v játech od podzimu, takže šťáva z červené řepy a mrkve a také z modrých hroznů. Toto zvláště povzbudí imunitní systém a dodá energii :!:
Na noc aspoň 2 gramy vit.Cé s prodl.uvolňováním.
Asi tak v krátkosti bych poradil.....
Držím palce v tlaku proti raku :!:
Batles :D
Andrea_dcera
Příspěvky: 1
Registrován: ned 10. bře 2013 21:56:18

Re: Rakovina prostaty a kostí

Příspěvek od Andrea_dcera »

Hezký večer, dovolím si použít již toto založené téma. Jsem zoufalá dcera těžce nemocného otce, která hledá a pátrá po nějaké naději, narazila jsem i na toto fórum. Mému otci je 58 let, vše začalo diagnostikovaným zápalem plic, nasazeny ATB. Pak už to vše vzalo rychlý spád, kolaps ledvin, které jsou údajně trvale poškozené, nefungují, momentálně má dva vývody a aby toho nebylo málo, tak rakovina prostaty s metastázemi do kostí. Dělali biopsii, ale už dle krve nám řekli, že je to hodně zlé a defacto mě a mé mamce popřáli hodně síly. Údajně chtějí udělat radikální operaci, odstranění prostaty i varlat, ale prognózu nám nikdo žádnou nedal, pořád jen slyšíme, přišli jste pozdě :cry: Prosím, bylo by pro otce vhodné (s ohledem na nefunkční ledviny) a nadějné právě toto léčení MMS? Děkuji předem za jakoukoliv informaci, snažím se v tom zorientovat, ale moc tomu zatím nerozumím.
Bittmanová
Příspěvky: 4
Registrován: pát 22. bře 2013 11:28:09

Re: Rakovina prostaty a kostí

Příspěvek od Bittmanová »

Dobrý den, mohu Vám doporučit léčivé produkty, které byly oceněny Nobelovou cenou. Eliminují civilizační choroby napříč celým spektrem a do České republiky se dostaly teprve nedávno. Pokud máte zájem o podrobnější informace, kontaktujte mě prosím na bittmanova@recon.cz.
PavelS
Příspěvky: 3
Registrován: pát 22. úno 2013 13:37:06

Re: Rakovina prostaty a kostí

Příspěvek od PavelS »

Zdravím Vás. Měl bych další dotaz ohledně CDS. Chtěl bych se zeptat, zda jste se někdy nesetkal s tím, že při používání roztoku CDS otékají nohy? Nejsem si jistý, že je to kvůli CDS, ale raději se ptám jestli je to možné? Díky za názor a hodně tlaku proti raku!
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Rakovina prostaty a kostí

Příspěvek od Batles »

PavelS píše:Zdravím Vás. Měl bych další dotaz ohledně CDS. Chtěl bych se zeptat, zda jste se někdy nesetkal s tím, že při používání roztoku CDS otékají nohy? Nejsem si jistý, že je to kvůli CDS, ale raději se ptám jestli je to možné? Díky za názor a hodně tlaku proti raku!

Také zdravím :D
Otoky nohou mohou být způsobeny v zásadě dvěma důvody: 1. Lymfatické cévy a uzliny(filtry) propouštejí tekutinu do tkání kvůli nesprávnému povrchovému napětí buněk. Nebudem rozebírat proč....
2. Leviny vytlačují vodu, s tímto se nejčastěji setkávám při léčení rakovin. Jde o to, že Bowmanovy váčky jsou ucpané z různých patogenů a tekutina (je to vlastní moč-není to nebezpečné) prolíná do okolních tkání. Nebezpečná situace nastává až tehdy, kdy se začnou zaplavovat i plicní sklípky a ztíží se dýchání - u nemocných lidí tento stav způsobí zápal plic, pokud se včas situace nenapraví. Doktoři tuto vodnatelnost napravují tak, že pacientovi předepíšou diuretika. Tyhle chemické léky ale způsobí zvýšení krevního tlaku, aby se zvýšeným tlakem kapalina dokázala protlačovat zpět do Bowm. váčků a pak ven z těla. Doktoři zcela kašlou (asi jim to není ani dovoleno) na následky tohoto způsobu.......
Náprava a očištění Bow. váčků se samozřejmě dá udělat, ale není to tématem do této odpovědi.
CDS tohle nezpůsobuje, ale může se podílet na přívalu mrtvých patogenů při likvidaci raka a tím i přetěžovat vylučovací schopnosti těla. Poradil bych v krátkosti asi takto: snížil bych sílu koncentrátu CDS v dávkách na polovinu, pokud se stav nezačne upravovat, je potřeba se zaměřit na očištění ledvin-Bowm. váčků, aby se osmotické otvůrky zvětšily a odpadní tekutiny šly přirozenou cestou ven.
Který ze dvou příčin způsobuje tyhle otoky se dá zjistit a celkem ihned dost napravit na přístroji Oberon Titanium PC, včetně výroby informatika pro nápravu ledvin.
Asi tak v krátkosti :D
Držím Vám palce :!:
Batles
PavelS
Příspěvky: 3
Registrován: pát 22. úno 2013 13:37:06

Re: Rakovina prostaty a kostí

Příspěvek od PavelS »

Tak moc děkuji za vyčerpávající informace! Zkusím snížit koncetraci CDS na polovinu a uvidíme. Kdyby lékaři fungovali a pomáhali tak jako Vy, bylo by hned na světě lépe :) Díky ještě jednou a jsem s pozdravem. Pavel
pink
Příspěvky: 1
Registrován: pát 24. říj 2014 11:05:48

Re: Rakovina prostaty a kostí

Příspěvek od pink »

Dobrý den, je možné nasadit MMS po cemoterapii, která pravděpodobně nezabrala a hrozí návrat osteosarkomu? Ještě se chci zeptat, jestli je po podání MMs nevolno atd. děkuji moc za odpověď.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Rakovina prostaty a kostí

Příspěvek od Batles »

pink píše:Dobrý den, je možné nasadit MMS po cemoterapii, která pravděpodobně nezabrala a hrozí návrat osteosarkomu? Ještě se chci zeptat, jestli je po podání MMs nevolno atd. děkuji moc za odpověď.

Po chemošce, podávat MMS1 i 2 můžete.
Nevolno není, pokud se začíná malými dávkami tak, jak se má. První 2-3 dny 1 kapka co hodinu, další 2-3 dny 2 kap. co hodinu a je li vše v normě, pak teprve jít na stamdartní dávku tj. 3kap co hodinu. Při jakýchkoli projevech nevolnosti či objevení se průjmu snížit na 2, event i na 1 kapku co hodinu a až se stav upraví do běžné normy, tak opět pomalu začít navyšovat.....Záleží na věku, výšce, váze atd...
Holomek
Příspěvky: 1
Registrován: ned 01. lis 2015 21:41:31

Re: Rakovina prostaty a kostí

Příspěvek od Holomek »

Podle mé osobní zkušenosti je léčení ca prostaty pomocí mms neprobádanou loterii. Byl jsem operován při PSA 17 místní urolog mě provedl 2x biopsii a nikdy se netrefil do ložiska, tak mě téměř přivedl k úmrtí. Když jsem se s ním "Rozloučil" a odešel jsem na vyšetření na MOU v Brně našli mě biopsii 8 pozitivních vzorků z 12,jsem do tří měsíců mě prostatu a vše okolo vyoperovali (lab.při operaci 17 vzorků, 40% zasažená prostat) za čtrnáct dní propuštěn do domácí péče s PSA 0,01. PSA začalo růst a po 3 rocích se vyšplhalo na 0,2, byl konstatován: Biologický kolaps PSA. Po operaci po tyto tři roky jsem užíval mms až 8 x 3 kapky /den. Dále jsem absolvoval léčbu "kmitočtem" Plasmovým Gen. Vše marně PSA se zvyšovalo. MOU mě nabídl ozařování. Protože jsem se obával poškození svěrače a doživotního nošení plínek, pokusil jsem se přejít na protonové centrum do Prahy, za úplatu mě vyšetřili a navrhli ozáření protonovým paprskem, který lze zaostřit a zastavit v ložisku ca tedy v lůžku prostaty. Protože jsem pojištěn u VZP, která Protonovou léčbu nehradí obdržel jsem předběžnou Fa na částku 526000,-Kč. Tuto částku jsem nesehnal a tak jsem se pokorně vrátil na MOÚ v Brně a absolvoval jsem 35 ozáření Salvage RT. Svěrač nebyl poškozen následky ozáření nemám.
Závěr: Užívání mms 8 x 3 k /den, po dobu tří roků, ani ozařování kmitočtovým signálem z PG, ani Jonášovky,. mě nepomohli vyléčit Biologický kolaps PSA tedy návrat ca lůžka prostat, a že to stálo peněz.
Teď čekám na výsledky KO po Salvage RT, první KO konstatovala snížení PSA z 0,202 na 0,06.
Váš Franta
Odpovědět

Zpět na „Rakovina“