Zakalky v sklovci a MMS

Moderátor: admin

Odpovědět
lucOnajs1
Příspěvky: 1
Registrován: ned 27. led 2013 15:31:25

Zakalky v sklovci a MMS

Příspěvek od lucOnajs1 »

Pocul som ze MMS kvapky pomohli niektorym ludom co mali zakalky v sklovci (cierne bodky,smuhy,,bublinky v zornom poli atd.).Kvapky si kvapkali priamo do oci.Ma tu niekto s tym skusenosti?Ako treba aplikovat kvapky v akom mnozstve kolko krat za den?Ak tym niekto mate skusenosti napiste.Vopred dakujem
cirlinka
Příspěvky: 3
Registrován: pát 29. bře 2013 16:04:06

Re: Zakalky v sklovci a MMS

Příspěvek od cirlinka »

Ahojky , tady Cirlinka u Berouna . Prosím-Tě , já si každé ráno vykloktám hrdlo ( krk ) abych zabila eventuální bacily , těch je všude plná pr..
A uděláš to tak , že si dáš do suché skleničky 2-3 kapky MMS 1 ( Chloritan sodný 25% ) a do toho nakapeš kys.citronovou 50% tolik kapek , kolik jsi dal MMS 1 . Tedy 1:1 . Počkáš moment , až to ztmavne . Nespěchej . A pak tam doliješ cca 1,5 dcl . vody . Nejprve si vykloktej krk , ústa , pak si tam do toho zbytku , co jsi nevykloktal cvrnkni ještě maličko vody asi tak lžíci , budeš si to kapat do nosu a do očí . Každé ráno . Krásně Ti to pročistí oči , a vydezinfikuje celou nosní sliznici . Uvidíš , jak budeš mít nosánek , očička a ,, držtičku " jako lusk . Zvykni si na to , jako já a super !! Neboj se , nic se Ti nestane . Dělám to už tohleto asi tak 3 roky . Tak máš co dohánět .
Když si budeš kapat do očí , a bude to jen malinko štípat , tak přidej tošinku vody . Já to dělám tak , že když si dělám oční kapky , tak to ochutnám , jak moc to je ostré a podle toho tam ještě přidám maličko vody . Trošku to štípat může , to se neboj . Já kolikrát jsem si kápla do očí i silnější MMS a nic se neděje , jen že to trošinku štípe .
Takto připravené kapky Ti vydrží aspoň 5 dní . Pak to vyleješ a udělej nové . Měj to v temnu v ledničce ve dvířkách , tam to tak moc nechladí .
Já si kolikrát i vlasy oplachuju MMS . Také do rozprašovače MMS je dobrá věc . Já , když jedu v Praze Metrem , tak víš co je tam bacilů , virů a všeho možného ?? Fuj !! Když jedeš eskalátorem a držíš se madla , tak jsi v tu ránu zavirovanej jako hrom ! Lidi smrkaj , kašlou , kýchají , a víš o tom , že když někdo kašle do etéru ( nějaké hovado ) a nedá si ruku před ksicht , tak ty kapénkové infekce , viry a kdoví co ještě letí do vzdálenosti až 30 m !! Sledovala jsem o tom jeden pořad , kde se to zkoumalo a měřilo . To by člověk neřekl .
Tak ten rozprašovač se naplní MMS 1 , a můžeš si stříkat potom i na ruce , na obličej atd . A jsi skoro sterilní .
Já v metru se nechytám toho madla , ale položím si na madlo loket , ne ruce . A v autobuse se ale člověk musí držet , a to je rukou za den , patlámo , patlámo co ruka to jiný vir , jiný bacil , panečku , ,, humus " . Tak lidi bacha ! A co je na klikách u dveří .
Jdete někde na veřejné WC , umyjete si tam uvnitř na chodbičce u WC ruce , ale co je to platné , když pak ale musíte sáhnout na kliku , kde je ,, virový , bakteriální humus " , táák , a máte to na rukou zpátky . A je vymalováno !
Mimochodem , kapu si MMS i do uší , po jedné kapce . Hezky to ,, hluch " propláchne .
Tak se měj , a drž se ! Pohoda , klídek , tabáček . Cirlinka .
martamar9
Příspěvky: 3
Registrován: pon 25. bře 2013 18:26:31

Re:chlamydie

Příspěvek od martamar9 »

Ahoj Cirilinko, já teda koukám jaká jste optimistka. Věkem jsme stejně, ale já mám tolik zdravotních problémů, kdy díky Bohu nejde
o život, ale pěkně mi ten život otravují. MMS1 jsem začala užívat před třemi týdny, ale měla jsem celou dobu špatné dávkování.Brala jsem 2x3 kapky, další týden víc a třetí týden 3xdenně 5 kapek. Žádná změna ani ty negativní účinky/zvracení, průjem atd./ Nasměroval mě až pan
Beatles, pročíst si protokol 1000 a tak začnu znovu a každou hodinu. Tak snad mi to pomůže.Momentálně potřebuji zlikvidovat chlamydie pneu a boreliozu. Přečetla jsem si co jste radila pánovi s rakovinou, v mnohém jste mi pomohla a zodpověděla
otázky, které jsem nikde nevyčetla. Knížku si koupím a snad se dozvím i další informace. Já beru chloritan sodný +HCl,nevěděla jsem, že se
má brát kyselina citronová. Dozvěděla jsem se to až tady. Chtěla jsem Vás poprosit, mohla bych Vám napsat na mail ? Chci začít brát MMS co
nejdříve a potřebovala bych ještě nejakou informaci, knížka tak brzy nepřijde..prosím o odpověď na mart.m@centrum.cz Děkuji M.
Naposledy upravil(a) martamar9 dne pon 01. dub 2013 18:59:45, celkem upraveno 1 x.
cirlinka
Příspěvky: 3
Registrován: pát 29. bře 2013 16:04:06

OD C I R L I N K Y

Příspěvek od cirlinka »

Ahojky , milá M . Maruška , Marta , Milena , ať jakkoli , moc zdravím . Tady zase Cirlinka od Berouna . Když jsme stejné vrstevnice , tak si myslím , to tykání , je to srdečnější , a popravdě , tykat nebo vykat - úcta musí být v člověku , v srdci , v jeho duši , a nic jiného to nenahradí , moc lidí třeba vyká , ale úctu nemá , takže vykání ne vždy určí tu úctu a pokoru . Pokora každopádně drtivé většině chybí .
To , že jsi užívala MMS , to je fakt dobře , ale , to , že jsi neměla ani průjem , tak to je proto , že jsi udělala chybu v tom , že jsi musela účinek MMS nějak zničit a pak to nepůsobilo . Mohla jsi například užít nějaké antioxidanty v lékové formě a nebo z nějakého ovoce a nebo něco jiného , stačí třeba i sirup-šťáva z obchodu co se dává do čaje třeba a tam je moc chemie , která má tu sílu MMS znehodnotit . Také i káva je antioxidant , čaj , byliny . Na to se musí dát pozor . Antioxidant si vezmeš pak po té , co jsi ten den vzala poslední MMS , počkáš cca 2 hod . a pak si ber ovoce , vitamíny , minerály , co chceš . Víš ? Až budeš mít tu knížku od Jima V. Humbla , tak tam právě se dočteš moc věcí , je to jeden z velkých pokladů , co člověk může mít . A zrovna tak , když už to tady píšu , musím všem lidem říct , a doporučit ještě další dva poklady , další dvě knížky . Mám je . A nejsem bohatá , abych si mohla kupovat moc knížek . Musím každou ,, kačku " obracet a říkat si že jo , nebo ne .
Ale i chudý člověk by měl vědět , že celé lidstvo je prolezlé cizopasníky . A 80% všech nemocí a trápení dělají právě tito jak říkám ,, cizáci " !
Lidi , co to čtete , probuďte se , a začněte tyto ,, hajzly " zabíjet !!! Že drtivá většina nemá o tom ani ponětí , to je proto , že zdravotnictví nejen v ČR , ale skoro všude ( což je alarmující !!!!!!!!!!!!!!!!!!!) o tom všem mlčí . Naše laboratoře stojí za ,,bačkoru " . Nikde nejsou peníze , když někdo chce náročnější vyšetření , tak řeknou , že je to moc drahé ( takže je to asi jen po ty vyvolené ? ) A co my , máme dělat s tím ?? To se máme nechat vyžírat červama ?? Jen se zeptejte klidně nějakého patologa , ten vám řekne , když pitvají nebožtíky , co mají v sobě červů co cizopasí na orgánech , v plicích ( pak máte astma ) co cizopasí i v srdci ( vlasovec psí ) a v poklidu tam žije v pravé straně srdce a vy musíte brát prášky na udržení krev.tlaku ! A vlasovci jsou tencí jako vlásek a jsou propletení mezi sebou jako klubko , je jich tam stovky ! ) Že to nevíte ?? No , já to taky nevěděla , ale když jsem si objednala na internetu jednu knížku , kterou napsala ing. Hanička Bláhová a já jí budu tleskat snad do konce života za to , že měla jediná v naší republice tolilk odvahy a síly , že sepsala případy českých nebo slovenských lidí , ,, ubožáků" nad kterými ,, moderní medicína " ( já říkám zpáteční medicína ) zlomila hůl , že nedokázala jim pomoci a už si nevěděli rady !!!! Tak tito lidí , když si přečetli tu knížku od Haničky Bláhové , tak prozřely , rozsvítilo se jim v hlavě a pochopili konečně , že problém se dá řešit a dost jednoduše . V naší zemi jsou už lidé tzv. Poradci ( nesmějí si říkat doktoři nebo léčitelé ) a ti mají přístroje které si pořídily a pomocí těchto přístrojů oni dokážou v těle člověka , ale i zvířete najít co mají v těle za viry , bakterie , různé zátěže , plísně , chlamydie , houby , červy , prvoky , labmlie , měňavky , tasemnice , škulovce , svalovce stočeného , přístroj ukáže , zda u mozku je něco a také v jakém místě se to nachází . Tak nechápu , proč , když tohle funguje lidé o tom neví !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A proto vám tady píšu , abyste si tuto knihu od pí ing. Hanky Bláhové koupili , stojí 400 Kč , to je pro mě hodně peněz , a když jsem psala na fórum u pramene dotaz , co to je za knížku , zda mě to poučí a posune někam a obohatí , a nebo se to jen přečte a už dál nic .
Odpověď mi přišla záhy : Tu knížku by měl mít každý !!
I když jsem nevěděla , proč , tak jsem to objednala , a ani se neptejte , když ta kniha přišla , tak já byla málem na mrtvici co jsem se tam všechno dozvěděla !!!!! Takovou hrůzu !! Co my lidé máme v sobě . Dnešní léčebné metody pro mě znamenají tzv. ,, NEKONČÍCÍ LÉČBU !"
To správně vystihuje . Preparáty , co se kupují v lékárnách např . na klouby ale třeba i další jiné , chtěla bych vidět člověka , který má dost velké potíže s kloubama , jestli by se tady potvrdilo , že ty předražené preparáty mu artrozu uzdravily ?????????? A je bez potíží a už nic brát nemusí . Sami asi svým selským rozumem řeknete , že se těžko najde . Žejo ???
Ale proč to tedy milí lidé , milí pacienti kupujete ??? Když vidíte , že je to na nic . Možná to trošku zmírní , ale nevyléčí !
Zkuste si tu knihu koupit , pak také budete po přečtení v šoku , a až se vzpamatujete , tak nepropadejte panice , jděte si na to měření , najdete si to na internetu atd . a objednáte se , já jsem v Praze za měření platila 1 000 Kč , za 2 hodiny . Asi tak to trvá . Ale dovíte se tam všechno a víte na čem jste a někam to povede , a né , že budete cpát peníze jen tak zbytečně někam . Musíte ale hledat mezi těmi poradci ověřeného , schopného , a né , že si někdo koupí ten přístroj a už si myslí že je ,, doktor " . To chce praxi . Tak Hanička , je snad první , která to dělá kolik let , a k ní přibývalo víc a víc dalších a dalších . Ten poradce to vytiskne na papír co vše našel . Ale ani za to jedno sezení se nedá najít všechno , to se pak dohledná ještě při tom dalším sezení a diagnostikování .
Tady je název knihy : DENÍK PORADCE ing . HANA BLÁHOVÁ
Má 269 stran , a vyšla na konci roku 2011 . Mám k této paní hlubokou pokoru a úctu , kterou si právem zaslouží za to , jak otevřela lidem oči , aby se pobraly ! A vzali si své zdraví do svých rukou . Červi dělají v těle člověka cysty , které jsou plná vajíček červů . Na RTG to může vypadat jako nádor , jako rakovina , a ví se , že často se pak pacienti podrobují chemoterapii ( která ale nikam nevede !! Jen do hrobu !)
A lidé zbytečně trpí . Pokud pak lékař udělá biopsii , tj . vyšetření dlouhou jehlou do orgánu ( třeba jater a pod . ) tak tou dlouhou jehlou napíchne tu cystu nebo nádor a odejme vzorek do laboratoře k vyšetření . Ale pokud je to cysta plná vajíček od červů , tak tím , že se to napíchlo tou jehlou , se vajíčka z cyty vysypou a v krvi začnou kolovat tato vajíčka , do doby , než ještě dozrají a z vajíček se líhnou velmi malé , okem neviditelné červíci . Ti dostávají z krve člověka živiny k přežití , rostou , a pak se krevním řečištěm dostanou do orgánů v těle člověka , a stejné je to i u zvířat . Zůstávají pak cizopasit na orgánech ( plíce , u mozku , srdce , játra , slezina , ledviny , v jícnu , ve střevech ............... všude , všude , všude !! ) Tak dospějí v dospělce , jsou dospělí a pak se stěhují do svého nového domova . Například jaterní červi se odstěhují do jater hostitele a tam žijí 24 let . !!!!!!!!!!! Lidé , co mají rakovinu , tak každý má tyto červy . Jmenuje se FAsciolopsis Buski , Fasciola Hepatica , a je jich víc . Mají přísavné disky , jsou pevě přísáté na orgánech . Lidově se jim říká motolice .
Je to největší červ na světě , který je v lidech . Neděste se , já měla všechny motolice !!!!!!!!!!!! Hrůza !! Už jsou pryč , díky informací z knížky Haničky Bláhové . Nebýt jí , tak snad nic nevím a člověk žije v omylu . Lidé si myslí , že existují jen roup dětský , a máte ho i vy lidičky , to není jen pro děti , máte je ! Jsou škrkavky , tasemnice , a já měla naměřeno asi 6 druhů tasemnic , měla jsem svalovce stočeného , měla jsem různé prvoky , chlamydie , to bych ani nestačila všechno vyjmenovat , a to jsem si myslela , že nemám nic , protože jsem něměla problémy . Panečku ! To je fakt na ,, palici " . Divila jsem se , že ještě vůbec žiju !!
Bodne vás komár , a ž vám v těle kolují vajíčka červů , od komára . Ďobne ovád a to je to samé . I mravenec , když štípne . TAké .
Každý červ a hmyz je infikovám . Knížku od pí Haničky Bláhové se dá koupit asi jen na internetu . Tím , jak byla statečná , moudrá a napsala tu knihu pro lidi , tak patrně ztratila i nějaké sympatie u ,, některých " protože ukázala PRAVDU !! Obvykle pravda ne vždy těší , ale mnohdy bolí . Člověk to musí umět vzít a srovnat se s tím . Lidi , není všechno špatné , pořád nám tady zůstává hodně , hodně krásných věcí , pořád má každý člověk někoho , kdo ho má rád , ale někteří ani o tom nevědí . Nerozčilujte se , a nebrečte . Jen zprvu to vypadá jako ,, beznaděj" , pak se dva , tři dny prospíte a nakonec zjistíte , že to není tak černé jak se zdá .
Když zjitíte nějakou nemoc u sebe , tak hned začněte s MMS 1 , případně i konbinace s MMS 2 . Ne ale najednou obojí . Po dávce MMS 1 , když chcete i MMS 2 ( tj . v prášku v tobolce ) tak musíte 1,5 až 2 hodiny počkat a pak si smíte MMS 2 vzít bez obav , nebojte se ! Bude to dobré ! )
Mě sem přiljely dvě dámy , a hledaly pomoc pro někoho svého blízkého s rakovinou . Chtěly vidět , jak MMS připravuji , užívám , vše jsem předvedla , ukázala i před nimi vypila atd . i do oči kapala aby to viděly . Jenže , lidi !! Prosím vás , vy někteří jdete na chemoterapii , což je vražedná varianta ! Mohla bych o tom dál pojednat , ale už tak je to moje psaní moc dlouhé . Ale chtít brát MMS , když už ten člověk neudrží ani vodu v sobě , tak jak může chtít brát MMS , když moc nevoní ? To už nedokáže udržet v sobě . Ale jsou ještě i jiné pomoci , o kterých každý neví . Generátor plasma , Zapper !! Já se pořád v tom šťourám a vyhledávám správné frekvence , které zabíjejí rakovinové viry , a mám hodně vyzkoušeno . Musí něco zabrat ! Chce to vůli vydržet , vím , že MMS je hnusné na chuť , ale my si přece na tom pochutnávat nechceme , děláme to proto , abysme zabily co potřebujeme a za pár halířů , když se to tak vezme .
Také jsou i další metody , jak snadno pročistit žlučník od kamenů bezbolestně bez operace . Snadno vyčistit ledviny a také bezbolestně .
Teď už toho je , jen se někde dopátrat té správné informace . A proto máme tady tato ,, FÓRA " která nám pomáhají , aby jste vy ostatní si to mohli přečítst a podle toho se i nějak rozhodovat . Můj rozum mi říká : ,, holka , nespoléhej na doktory a zpáteční medicínu , která nevede k uzdravení " .
Budu už končit , ale kladu si otázku a položte si stejnou jako já a odpovězte si na ní : já se ptám , když se celá léta vybírají peníze na rakoviny , na kapky naděje , na prostatu , na prsa a další a další . Uvědomujete si , kolik to je za ta léta miliard či biliónů korun ???
Vybírá se to léta !!!!!
A vidíte nějaké výsledky ??? Já moc ne !! A ptám se , proč lidi pořád umírají na rakoviny !!!!!!!!!!!!!! Kde jsou ty miliardy , miliony korun ??
Kam se poděly ????????????????? Když rakovina je SMRT !!!
JEN NÉ CHEMOTERAPII . Chemoterapie je tak toxická , že zabíjí vše okolo to zdravé a zajímavé je , že rakovinu ne !! To vás nenapadlo někdy , že to tak je ???
Často se zjistí cysta a oni ji léčí jako rakovinu a zkáza je hotová ! Píšu jen svůj názor , ale přesně toto jsem četla v několika pojednání i na internetu a v tisku .
Vždyť už je na rakovinu lék !! MMS 1 , MMs 2 , plasma , zapper , jedlá soda - bikarbona , zabít motolice v játrech a v těle . vlasovce a plasmodie , které jsou v těle agresívní a další , mohla bych pokračovat . Hanička připravuje druhou knížku a mám z toho hodně velikou radost . Chytrá holka , odvážná , ráda bych , aby byla uznaná . Kam se hrabe nějakej doktor !
M. které píšu toto , prosím-tě , MMS 1 se může aktivovat HCL , když je to 3,5 % tak se dává MMS 1 : 1 ( kolik kapek MMS 1 tolik stejně velikých kapek 3,5 % HCL . Pokud máš HCL jen 10 % , tak na 3 kapky MMS 1 dáš 1 kapku HCL 10 % . ( nekapat do očí ! )
Když do očí , nosu , uší a do hrdla na kloktání , tak s kys.citronovou !!
A pozor na antioxidanty , ať nezničíš účinek MMS !
A koupel je také fakt úžasná . To vše je v knížce p.Jima V. Humbla a taky doporučuji ještě tuhle knižku http://www.vylecse.cz/knihy/148-mms-zku ... nizka.html
Můj e-mail : cirilinka@centrum.cz 311 221 339
Moc zdravím , posílám vám všem svou lásku , pokoru , sluníčko , a klídeče ať je v duši , když vás někdo naštve , nechte to být ,nestojí za to se s tím trápit a dusit jsou hezčí věci , život je hezký , nic se nebojte , jste bojovníci a nedáte se !!
TAk čauky , mňauky , pohoda , klídek , tabáček . C I R L I N K A .
Odpovědět

Zpět na „Oči - problémy a nemoce“