Krvavý průjem

Moderátor: admin

Odpovědět
Ridok
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 03. led 2013 20:14:14

Krvavý průjem

Příspěvek od Ridok »

Dobrý den, koupil jsem si MMS 1 a dle pokynů v knížce jsem začal na třech kapkách po hodině abych se dostal na protokol 1000
Trvalo to pouhý jeden den a v noci se mi udělalo strašně nevolno a kručelo mi ve střevech, mám už několik let problém se střevní kolitidou. Dnes je den druhý a mám celý den krvavý průjem. Čistě pouze krev. Mám dojem, že jsem někde udělal chybu, a mám strach co s tím teď. Dneska jsem neměl ani kapku MMS. A do toho všeho mám angínu, takže jsme celkově slabý + ten průjem. Děkuji za rady a poznatky, nikoho neosočuju věřím, že to byla pouze má uspěchanost. Děkuji
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Krvavý průjem

Příspěvek od Batles »

Ahoj,
za tvými problémy je zřejmě opravdu velké množství přemnožených střevních parazitů a bakterií, máš velmi kyselý organismus - tvoje dlouhodobé střevní kolitida tomu plně odpovídá :!:
Chybu jsi udělal pouze v množství MMS1. Tyto dávky začaly ihned účinně zabíjet kolonie patogenů a ledviny to nezvládají vylučovat, proto se cítíš i tak mizerně (nevolnost-přetížené ledviny, kručení - kvašení patogenů umrtvených MMS1)
Domnívám se, že došlo k otevření nějaké cysty, nebo při nadýmání střev (množství mrtvých patogenů ihned způsobuje kvašení, pokud se rychle nedostanou z těla ven a velmi roztahují střevní stěnu, bývá při tom i ostré popíchávání ) k trhnutí nějakých střevních cévek poškozených doslova zakousnutých parazitů, proto ta krev.
Tělo se automaticky chce zbavit všech toxinů tou nejrychlejší cestou, proto ty průjmy (i zvracení je přirozený obranný reflex těla).
V každém případě toto krvácení může mít ještě další příčiny, není to dobré....
Angína je vždycky projevem extrémního výkyvu ledvin (v létě i v zimě - přehřátí, nebo podchlazení), nebo toxické přetížení. To bude asi teď ten hlavní důvod.
MMS1 opravdu není žádná hračka, je to doslova zabiják patogenů :!: Tvoje projevy při třech kapkách ukazují na velké množství patogenů, kteří tě dlouho sužují.
Tady je fakt potřeba začít max. na jedné kapce MMS1 co hodinu několik dní a je naprosto nutné začít při tom i alkalizovat organismus. Tělo jinak nemá šanci postavit hráz proti jakýmkoli nemocem. Nemá prostě palivo a imunitní systém se velmi trápí a odvádí jen malou práci.
Asi tak v krátkosti, jak to vidím.
Moc ti přeju brzký návrat k normálu, držím ti palce a přeji hezké dny.
Batles
Ridok
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 03. led 2013 20:14:14

Re: Krvavý průjem

Příspěvek od Ridok »

Dnes ráno, už krvavý průjem přešel. Počkám až doberu antibiotika a zkusím po jedné kapce. Děkuji moc za rady děkuji
Odpovědět

Zpět na „Chřipka, Zápaly, Průjem, Salmonelóza, Angína...“