Tobolky

Moderátor: admin

Odpovědět
Dagmara
Příspěvky: 4
Registrován: úte 11. pro 2012 21:07:26

Tobolky

Příspěvek od Dagmara »

Nemám jasno v tom, jak užívat MMS1 v tobolkách. Rychle se rozpustí, tudíž není možno nechat chloritan s aktivátorem aktivovat ty dané 3 minuty. Takže je potřeba směs standardně namíchat v lahvičce a pak již namíchanou nakapat do tobolky a spolknout? Někde jsem četla, že se má chloritan kapat spolu s aktivátorem rovnou do kapsle, zkusila jsem to a chtěla počkat ty 3 minuty, a tobolka se začala okamžitě rozpouštět...
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Tobolky

Příspěvek od Batles »

Dagmara píše:Nemám jasno v tom, jak užívat MMS1 v tobolkách.

Konkrétní případ: do suché skleničky 3 kapky chloritanu, 3 kapky aktivátoru, počkat 20 vteřin, přikapat 3-4 kapky vody, promíchat a ihned nasát do kapátka a nakapat
do tobolky. Zacvaktout vršek, spolknout a zapít 1-1,5 dcl vody.
Batles
Dagmara
Příspěvky: 4
Registrován: úte 11. pro 2012 21:07:26

Re: Tobolky

Příspěvek od Dagmara »

Takže 20 vteřin na aktivaci stačí? Myslela jsem, že 3 minuty. A aktivátoru že má být 5x větší množství než choritanu. Mám v tom trochu bordel:-)
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Tobolky

Příspěvek od Batles »

Dagmara píše:Takže 20 vteřin na aktivaci stačí? Myslela jsem, že 3 minuty. A aktivátoru že má být 5x větší množství než choritanu. Mám v tom trochu bordel:-)

Mám dojem, že se držíš starých postupů, nikoli z knihy "Zásady používání MMS".
Chloritan sodný 24% se aktivuje padesátiprocentní kyselinou citronovou 1:1 kapce. Nebo můžeš aktivovat kyselinou HCl 7% koncentrace lékařského ředění.
Oba tyto aktivátory dávají stejné množství CLO2 (3 kapky MMS1 v deci vody dává 35 ppm).
Pokud chceš aktivovat pomocí kyseliny citronové pětiprocentní, nebo šťávou z citronu, tak poměr kapek je na 1kap.chloritanu 5 kapek jmenovaného. A čekat 20 vteři. Ne tři minuty!
Vývoj a výzkum MMS/CDS stále pokračuje a celkově se zdokonaluje :D
Na netu je dost nových info o všech možných způsobech aplikací MMS1/CDS
Je samozřejmě správné se vždycky při nejistotě zeptat na cokoli. Akorát ti nemusí někdo vždycky brzy odpovědět....
Měj se hezky,
Batles :D
Dagmara
Příspěvky: 4
Registrován: úte 11. pro 2012 21:07:26

Re: Tobolky

Příspěvek od Dagmara »

jj, řídila se informacemi viz: http://www.mms-kapky.cz/uzivani-mms/ a jak jsou aktuální, netuším - jsem začátečník;-). Takže díky za každou radu. Používám šťávu z citronu, takže ten poměr 1:5 je tedy ok, jen "aktivuji" zbytečně dlouho. Díky
Odpovědět

Zpět na „MMS1 - Chloritan sodný“