borelioza a MMS- máte někdo zkušenosti?

Zkušenosti uživatelů s MMS, Rady uživatelů

Moderátor: admin

Odpovědět
korunka
Příspěvky: 2
Registrován: sob 07. kvě 2016 10:54:38

borelioza a MMS- máte někdo zkušenosti?

Příspěvek od korunka »

Dobrý den,
už téměř dva roky bojuji s boreliozou (po odhalení boreliozy jsem prodělala léčbu antibiotiky, ale už dva roky stále bojuji s příznaky). Jsou to šílené stavy, jako neskutečná únava, hodně špatná koncentrace, stěhovavé bolesti svalů, kloubů, neustále nateklé uzliny na krku, bolesti hlavy, ráno když se probudím, jsem ve stavu, jako bych den před tím běžela maraton, prostě naprosto zmlácená, takže dát se dohromady a nabudit tělo k tomu, abych šla vůbec do práce, je fakt dřina...

.... dle lékařů podle vzorků krve jsem prý naprosto zdravý člověk. Prý se může jednat o únavový syndrom, který borelioza vyvolává a údajně se to nedá léčit. Občas mám stavy, že mám chuť si v zemi vykopat díru. Chtěla bych vidět člověka, který takto trpí a při tom je zdravý.

Známý mi poradil MMS, že to užívá jeho taťka. Již jsem si jej objednala, protože si říkám, že už stejně nemám co ztratit a doktoři mi nepomohou. (jen tak mimochodem, když čtu zprávy od uživatelů fóra Borelioza, tak jsou nás- co jsou takto "zdraví", stovky) Chtěla bych se Vás proto zeptat, zda s tím máte někdo zkušenosti, jaké dávkování, jaký mám očekávat průběh apod.

Předem moc děkuji!
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: borelioza a MMS- máte někdo zkušenosti?

Příspěvek od Batles »

korunka píše:Dobrý den,
už téměř dva roky bojuji s boreliozou (po odhalení boreliozy jsem prodělala léčbu antibiotiky, ale už dva roky stále bojuji s příznaky). Jsou to šílené stavy, jako neskutečná únava, hodně špatná koncentrace, stěhovavé bolesti svalů, kloubů, neustále nateklé uzliny na krku, bolesti hlavy, ráno když se probudím, jsem ve stavu, jako bych den před tím běžela maraton, prostě naprosto zmlácená, takže dát se dohromady a nabudit tělo k tomu, abych šla vůbec do práce, je fakt dřina...
.... dle lékařů podle vzorků krve jsem prý naprosto zdravý člověk. Prý se může jednat o únavový syndrom, který borelioza vyvolává a údajně se to nedá léčit. Občas mám stavy, že mám chuť si v zemi vykopat díru. Chtěla bych vidět člověka, který takto trpí a při tom je zdravý.
Známý mi poradil MMS, že to užívá jeho taťka. Již jsem si jej objednala, protože si říkám, že už stejně nemám co ztratit a doktoři mi nepomohou. (jen tak mimochodem, když čtu zprávy od uživatelů fóra Borelioza, tak jsou nás- co jsou takto "zdraví", stovky) Chtěla bych se Vás proto zeptat, zda s tím máte někdo zkušenosti, jaké dávkování, jaký mám očekávat průběh apod.
Předem moc děkuji!

Zdravím :D
Tady máte můj příběh s boreliozou, samozřejmě že se jí jde zbavit. Napsal jsem to v roce 2013 do fora u pramene.......

Já na ni před pár lety dostal plný invalidní a můj běžný život skončil. Bylo to doslova peklo, ani si ten čas nepamatuji. Prostě časová díra.
Měl jsem napadený centrální nervový systém, nemohl jsem psát perem ani ťukat na telefonu SMS a napsat meil bylo nad mé síly. Udržet v ruce šroubovák, nebo zavázat tkaničku - nemyslitelné.
Ruce vůbec neposlouchaly, sluchové, zrakové a čichové přeludy, pekelné bolesti v ramenou, že jsem nemohl ani řadit v autě rychlosti, natož zatočit volantem. Samé vyšetření u doktorů včetně odběrů....a já si opravdu přál umřít. Brečel jsem, to si pamatuji. Vůbec jsem netušil, co se mi stalo....Až jedna obyčejná praktická doktorka měla doslova Boží nápad. Děkuji jí za to. A také jedné perfektní neuroložce.....Zkrátím to.
Výsledek: "Vaše tělo zvládlo borelii, ale ona zalezla do CNS a bude vás trápit do konce života a bude chodit ve vlnách.
My lékaři to vyléčit neumíme, budeme pouze tlumit příznaky, když to zase udeří naplno.
Vaše pracovní schopnosti jsou zcela vymizelé".
Tohle všechno mám uložené v lékařských zprávách :D
Napíši to zkráceně: v okamžiku, kdy jsem se dozvěděl, o co jde, věděl jsem, co udělat.
Za 14 dní jsem opět žil, těšil se na návštěvu vnoučat (před tím jsem je nechtěl ani vidět, ani své vlastní děti).
Víte co na to stačilo?
Klasické MMS1 a běžný zapper nastavený na frekvence všech známých rozsahů borelií.
Takže jestli někdo pochybuje o účincích MMS1, ať již nepochybuje. Je jenom potřeba brát dostatečně dlouho. Jak dlouho?
No přece až do uzdravení :!:
A eventuelně nějakého parazitálního poradce s přístrojem, který borelku umí testovat. I když já ho nepotřeboval. To člověk totiž jaksi sám pozná, že je v cajku a dokonce v lepším, než před borelkou.
V té době bylo k dispozici pouze klasické MMS1, tj. 1kap Choritanu a 5 kap.desítky citronky. Ani příprava v lahvi na celý den nebyla známa.
No a navíc nebyl nikdo, koho bych mohl poprosit o radu či o vedení. Byl jsem sám. Jo, úplně sám.
Dneska stačí pouze do takovýchto skvělých fór napsat dotaz, rady a návody jsou jako na talíři :D
Ahoj, Batles
korunka
Příspěvky: 2
Registrován: sob 07. kvě 2016 10:54:38

Re: borelioza a MMS- máte někdo zkušenosti?

Příspěvek od korunka »

Moc děkuji za pozitivní zprávu! Už totiž nevím, co dělat a když doktoři řeknou, že v krvi nic a že jsem zdravá, člověk si přijde tak naprosto bezradný a zoufalý, bez pomoci a naděje na uzdravení, to je pak hodně náročné udržet si psychické zdraví. Občas je to opravdu hodně náročné. To se honí hlavou opravdu všelijaké myšlenky... a pravda je, že symptomatická léčba nepomáhá, nebo jen na chvíli. Po jedněch silnějších prášcích jsem měla docela slušné halucinace... :)

Už jsem se pomalu smiřovala s tím, že takhle budu trpět až do smrti. Teď jsem moc vděčná, že mi to kolega v práci doporučil, protože jsem vůbec o ničem takovém nevěděla a teď ožila má ztracená naděje na normální život. Někdy si říkám, že zdraví lidé si neváží svého zdraví, až když je člověk nemocný, pak teprve pocítí, jak je zdraví důležité. Tuhle šílenou nemoc bych nepřála ani nepříteli. To, co s tím člověk zkusí, to se nedá ani popsat...

Vše se pokusím vyzkoušet, protože jiná naděje už asi není, tedy v normální medicíně v současnosti určitě ne.
Snad pochopím, jak to správně namíchat, protože je mé myšlení v současnosti na bodě 0 :D

Jestli tomu tedy rozumím dobře, dříve to byla 1 kapka chloritanu a 5 kapek desítky citronky - Vím, že se prodává kyselina citronová v prášku, jak se to ředí, abych měla desetiprocentní? (se omlouvám, já potřebuji návod jako pro blbé :lol: :lol: ) Nebo je dnes jiné ředění? S objednanými lahvičkami mi přijde i knížka, tak budu studovat :)
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: borelioza a MMS- máte někdo zkušenosti?

Příspěvek od Batles »

Napíši vám soukromou zprávu a dám podrobnosti :D
maci
Příspěvky: 1
Registrován: pon 27. led 2020 14:51:34

Re: borelioza a MMS- máte někdo zkušenosti?

Příspěvek od maci »

Dobry den, mohla bych taky poprosit o to davkovani pro boreliozu? Mam ji od lonskeho zari a zatim ji asi drzim jakztakz pod kontrolou pomoci ketodiety a cinskych medicinalnich hub, ale obcas me boli velice divne hlava a to mam od te doby, co jsem mela kliste, takze si myslim, ze je to boreliozou.
Chystam se objednat si MMs, ale nevim kolik budu potrebovat lahvicek a taky moc nerozumim tomu michani. Budu vdecna za radu.
Dekuji moc :)
Monika777
Příspěvky: 1
Registrován: ned 29. říj 2023 14:32:31

Re: borelioza a MMS- máte někdo zkušenosti?

Příspěvek od Monika777 »

Dobrý den prosím prosím o návod.
Moc dekuji Baručáková Monika
Odpovědět

Zpět na „Zkušenosti uživatelů s MMS“