Protokol 1000

Moderátor: admin

Odpovědět
markéta
Příspěvky: 1
Registrován: pát 10. led 2014 14:07:33

Protokol 1000

Příspěvek od markéta »

Dobrý deň, rada by som sa poradila s niekym, kto má skúsenosti s užívaním MMS.Začala som protokolom 1000 - začala som 2 kvapkami každú hodinu po dobu 8 hod.V knihe od J.H. sa neuvádza, že bude spomalený metabolizmus.Ja aspoň pociťujem zhoršené trávenie, nafúknutie, nepravidelnú stolicu.Močový mechúr mám tiež citlivejší.Akoby bol plný a pritom množstvo moču nezodpevedá pocitom.A ešte jeden dotaz- bolí niekoho hlava po užití? Neviem, či si to len nahováram.Za odpoveď ďakujem.
Ibanez5
Příspěvky: 4
Registrován: stř 13. lis 2013 12:19:47

Re: Protokol 1000

Příspěvek od Ibanez5 »

Zdravím
Taky jsem zkoušel protokol 1000 a s tím trávením a stolicí jsem měl taky problém...
Tím neodrazuju (MMS je určitě dobrá zbraň) jenom konstatuju... :)
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Protokol 1000

Příspěvek od Batles »

To vše je v pořádku.
Když se mění prostředív těle, tak se mění všechno. To je správné :!:
Během každé správné detoxikace přijdou fáze, kdy se skrytá chronická ložiska projeví. Projeví se tak, že začnou být aktivní.
Co to znamená? Že se člověk prostě cítí na nějaký krátký čas mizerněji-nastala likvidace vlastních jedů (malinkatá otrava vlastními jedy), proto dojde k určitému přetížení jater a ledvin.......V takovéto situaci je dobré snížit dávkování a až se stav vrátí do běžného stavu, tak opět začít navyšovat na původní dávky.
Proto není dobré přerušovat léčebný proces a tady se hromada lidí dopouští zásadních chyb. Přestanou užívat......
No a vše se vrátí do starých kolejí. Ložiska se opět zapouzdří, začnou vylučovat toxiny a člověk řekne že mu MMS1 nepomohlo, protože se všechny potíže vrátí :D
Každý z nás má jedinečný organismus, každý proto reaguje s odchylkami od jiných lidí.
To je vše :D
Ben52
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 13. bře 2014 22:33:49

Re: Protokol 1000

Příspěvek od Ben52 »

Ahoj,začala jsem brát CDH podle receptu P.Eiselta( 3Ml jako 3 kapky mms) nemám žádné problémy ,je mi fajn.Už to piju 14 dní a bezva.Přestala mně bolet záda,nepotím se (jsem už 2. rok v přechodu a pocení bylo hrůzostrašné),návaly ubívají ! Ivana.
zuzinet
Příspěvky: 1
Registrován: pon 27. led 2020 6:31:16

Re: Protokol 1000

Příspěvek od zuzinet »

prosím, nikde nemohu najít protokol 1000, odkazy zde uváděné jsou zrušeny. pochopila jsem sice základ, ale chci postupovat správně.děkuji, z
Odpovědět

Zpět na „PROTOKOLY s MMS“