Plísně na nohou

Moderátor: admin

alexx
Příspěvky: 8
Registrován: stř 05. srp 2015 14:03:27

Re: Plísně na nohou

Příspěvek od alexx »

Sandokan píše:
FileAssasin píše:Zdravím všechny, máte někdo zkušenosti s MMS a plísněmi na nohách? Jaké byste doporučili dávkování? Zkoušel jste někdo tu hlínu, co popisule Jim Humble? Nevíte, kde by se dala sehnat?
Předem děkuji

Hlína netřeba, MMS1 koupel v lavóru je na plísně super! Dávám 1 polévkovou lžíci 25% chloritanu sodného a 3 polévkové lžíce 10% kyseliny citronové (nebo aktivuji půlkou lžíce 3,5% kyseliny chlorovodíkové) na lavor s horkou vodou, samozřejmě zaktivuji před dolitím vody. Někdo si dává jen naředěný chloritan - a bez problémů - ale to jsem nezkoušel a zkoušet nebudu, když s tímto mám dobré zkušenosti.

U plísně na nohou je dobré mít ostříhané nehty na minimum co to jde a kvalitní obuv, nejlépe koženou - nejdůležitější je ta část boty, po které se chodí. Taktéž vlastní zkušenost ;)


Vyzkoušel jsem na plíseň pod nehtem u nohy a jupíííí sice to trvalo výsledek se ukázal v plné krát :) ce až nehet odrostl, ale vypadá to suprově :) Takže dodatečně díky za radu
Lavoscakova
Příspěvky: 2
Registrován: pát 22. dub 2016 11:20:14

Re: Plísně na nohou

Příspěvek od Lavoscakova »

Takže nehet odrostl a plíseň je pryč?
Lavor nemá dno.
alexx
Příspěvky: 8
Registrován: stř 05. srp 2015 14:03:27

Re: Plísně na nohou

Příspěvek od alexx »

Lavoscakova píše:Takže nehet odrostl a plíseň je pryč?

Ano plíseň je pryč :) Chce to dělat ale tak často jak je to možné. Já to dělal někdy jednou někdy 2-3x denně. Taky jsem jednou narušil nehet pilníkem :) ;)
Odpovědět

Zpět na „Plísně“