UŠNÍ INFEKCE

Moderátor: admin

Odpovědět
koldun1
Příspěvky: 4
Registrován: pát 09. pro 2011 11:49:27

UŠNÍ INFEKCE

Příspěvek od koldun1 »

a aky postup je ak ma uši nebolia ale mi v nich zalahlo pri chrípke....slabo počujem....uši mam čiste...pravdepodobne mam opuch estachovej trubice :cry:
kubi33
Příspěvky: 11
Registrován: úte 14. črc 2015 10:47:27

Re: UŠNÍ INFEKCE

Příspěvek od kubi33 »

Mám problém se sluchem. Mudr mi řekla, že uši mám čisté, ale vypozoroval jsem, že někdy po koupání a důkladné očistě uší slyším lépe jenže brzo se to zase zhorší. Nevíte čím to může být ? ;)
fridriskamonika
Příspěvky: 4
Registrován: úte 04. srp 2015 12:51:42

Re: UŠNÍ INFEKCE

Příspěvek od fridriskamonika »

Kamarádky syn má 1 rok a už mu dvakrát píchali ucho. Prosím nemáte s tím někdo zkušenost? :D :)
werty78
Příspěvky: 6
Registrován: stř 05. srp 2015 14:09:51

Re: UŠNÍ INFEKCE

Příspěvek od werty78 »

kubi33 píše:Mám problém se sluchem. Mudr mi řekla, že uši mám čisté, ale vypozoroval jsem, že někdy po koupání a důkladné očistě uší slyším lépe jenže brzo se to zase zhorší. Nevíte čím to může být ? ;)


Měl jsem podobné problémy a zkusil jsem so ucha stříkat CDS2 kolik se tam toho vešlo 5X denně. Síla CDS2 byla ze začátku 200 ppm to nezabralo tak jsem pomalu zvyšoval až na 400 ppm. To už bylo ,,slyšet" výsledky :)
werty78
Příspěvky: 6
Registrován: stř 05. srp 2015 14:09:51

Re: UŠNÍ INFEKCE

Příspěvek od werty78 »

fridriskamonika píše:Kamarádky syn má 1 rok a už mu dvakrát píchali ucho. Prosím nemáte s tím někdo zkušenost? :D :)

U syna bych dával do ucha CDS2 klidně i 6-8X denně ale jen o síla 25 -50 ppm. Nalít do toho ucha co se do něj vejde a vydržet chvilku. U tak malých dětí je to docela problém udržet dítko v klidu.
Odpovědět

Zpět na „Ušní infekce, Zápal středního ucha“