Léčení zánětu močových cest a ledvin.

Moderátor: admin

Odpovědět
janasladak
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 19. pro 2013 12:40:57

Léčení zánětu močových cest a ledvin.

Příspěvek od janasladak »

Dobrý den už roky mě zlobí záněty močových cest a už mně nebavilo ničit si zdraví antibiotiky, tak jsem zkoušela např. citrovital kapky , čínské bylinky,vitamín C ve zvýšených dávkách ,kapky z lichořeřišnice vše pomáhá jen částečně a vždy to skončilo antibiotiky. Před dvěma roky jsem narazila na MMs a začala se léčit. Napřed třítýdenní očistná kůra po ní půl roku bez antibiotik což byl docela zázrak. Dříve každý druhý měsíc antibiotika.Potom jsem si koupila nové vydání knihy J.Humbla,kde popisuje výrobu CDS a od té doby se léčím tímto roztokem podle ředění http://www.youtube.com/watch?v=01ZRDA5L ... fN5t01OkMx, ale zjistila jsem,že k zvládnutí bakterií koli je potřeba užívat CDS i v noci. Jinak se přes noc bakterie zase přemnoží a ráno je zase zánět zpět. Tato léčba trvá asi 4 až 5 dní kdy zhruba po 1 hodině přes den piji CDS naředěné podle návodu a po 2 hodinách večer.pak se ještě doléčuji zhruba 7 dní přez den a noci jen 1x. Zjistila jsem,že není marné brát CDS i preventivně večer před spaním.V době kdy se cítím zdravá.Pokud se mi zdá,že zánět je silný, tak si přidám ještě brusinky nebo citrovital nebo bylinkové čaje a dělám vše proto, abych s bakterií koli vyhrála.Taky moc záleží na stravě, mám vysledované,že zánět startuje po sladkých jídlech zvlášť po čokoládě, takže zdravá strava taky hodně pomáhá a samozřejmě pitný režim. Přeji všem kteří mají podobné problémy hodně úspěchů v léčbě s CDS. :P Jana S.
oj.jana
Příspěvky: 1
Registrován: stř 30. dub 2014 15:19:28

Re: Léčení zánětu močových cest a ledvin.

Příspěvek od oj.jana »

Dobrý den.
Moc děkuju za tento Váš příspěvek. Už nějakou dobu hledám na netu někoho, kdo má Vámi popisované problémy. Přesně to, co popisujete, znám. Díky tomu, že už jsem na to nechtěla brát neustále atb, jsem objevila MMS. Dlouhou dobu (tak půl roku, možná třičtvrtě) jsem zánět močových cest neměla, ale teď to řeším už čtvrtý týden. Hned při prvních příznacích jsem nasadila popíjení MMS (prvně 5x3 kapky, pak jsem zvýšila na 8x3, přidala vaginální výplachy MMS s DMSO a potírání podbříšku MMS s DMSO). Zabralo to! Paráda! Jenže pořád to nebylo 100% a vždy to jakoby začalo znova. Váš příspěvek mi potvrdil mou domněnku, že se tam ty bakterie coli pořád obnovují/množí ... Protože normální průběh (bez MMS) je hodně rychlý a hodně bolavý, tak jsem věděla, že MMS zabírá, ale nevěděla jsem, co udělat, aby to bylo 100%. Dnes jsem byla u dr s močí a ta potvrdila zánět (krev v moči, i když jen trošku) a samozřejmě mi nasadila atb (jinak mám skvělou paní doktorku, probíráme různé alternativy, na rozjetý zánět ale asi nic jiného nemá/nezná). A teď jsem právě ještě naposledy usedla k internetu, než atb začnu užívat a našla jsem Vás. Děkuju. Zkusím to podle vaší rady.
Mějte se hezky :-). Jana O.
zan
Příspěvky: 1
Registrován: úte 11. lis 2014 14:54:36

Re: Léčení zánětu močových cest a ledvin.

Příspěvek od zan »

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat jak jste v této oblasti pokročili? já čekám na první láhev 1000 ppm. a jdu do toho! bez antibiotik nevydržím déle jak 10 dní... pokaždé jiná bakterie v moč. měchýři... užívání brusinek, lichořeřišnice, dodržování pitného režimu, zkoušela jsem homeopatii, TČM, akupunkturu.. vše za mnou a bez výsledků!...možná něco z toho zabíralo.. ale stejně to vždy skončilo u atb. :evil: ! po 14 dnech :/.. o trávení atp. ani nemluvím, vlasy mi padají a doktoři na mě koukaj, že jako oni neví :roll: ...

Díky.
MartinKolčaba
Příspěvky: 2
Registrován: úte 28. dub 2015 8:47:02

Re: Léčení zánětu močových cest a ledvin.

Příspěvek od MartinKolčaba »

Je velice zajímavé jakých výsledků jste dosáhla pomocí této metody léčby. Já MMS kapky užíval společně s brusinkami, když jsem trpěl na záněty močového měchýře a můžu Vám říct že to pomohlo. Těžko takto říct, zda-li to bylo vlivem právě MMS kapek a nebo oněch brusinek - http://www.arkokapsle.cz/produkt/brusinky-24. Rozhodně však nedošlo k žádné kontraindikaci a s mým problémem to pomohlo :)
MartinKolčaba
Příspěvky: 2
Registrován: úte 28. dub 2015 8:47:02

Re: Léčení zánětu močových cest a ledvin.

Příspěvek od MartinKolčaba »

Ještě jsem zapoměl zmínit pro zan, pokud ti nefungovala žádná z těchto metod, rád bych ti doporučil ještě jednu alternativní možnost a tou je iridologie. Jedná se o proces, kdy se zjišťují možná diagnostika z oční duhovky. Defakto jde o hledání drobných pigmentů, které značí problémovost v dané oblasti. Myslím si, že pomocí této metody můžete zjistit co přesně stojí za tím že se Vám v měchýři neustále objevují nové a nové bakterie. Doporučuji Vám specialistku na iridologie http://www.irisdiagnosis.cz/, držím Vám palce ať se problému zbavíte!
čika
Příspěvky: 72
Registrován: úte 14. črc 2015 10:52:01

Re: Léčení zánětu močových cest a ledvin.

Příspěvek od čika »

MartinKolčaba píše:Je velice zajímavé jakých výsledků jste dosáhla pomocí této metody léčby. Já MMS kapky užíval společně s brusinkami, když jsem trpěl na záněty močového měchýře a můžu Vám říct že to pomohlo. Těžko takto říct, zda-li to bylo vlivem právě MMS kapek a nebo oněch brusinek - http://www.arkokapsle.cz/produkt/brusinky-24. Rozhodně však nedošlo k žádné kontraindikaci a s mým problémem to pomohlo :)Zajímavý názor, ale já bych na tvém místě tyto dva produkty nekombinovala. Proto, že brusinky obsahují vysoké množství vitamínu C a to ruší účinky MMS.
Odpovědět

Zpět na „Zánět močových cest“