Rakovina krčka maternice (děložního čipku)

Moderátor: admin

Odpovědět
pedropelliny
Příspěvky: 1
Registrován: sob 29. čer 2013 22:28:55

Rakovina krčka maternice (děložního čipku)

Příspěvek od pedropelliny »

Dobrí den zakúpil som si http://www.webareal.sk/mms-kvapky/eshop ... -MMS1-MMS2 ale chloritan vápenatý mi prišiel v takom modrom súdku a nie v tej velke sklenenej nádobke... pre moju babku nakoľko jej pred týždnom zistili rozsiahlu rakovinu krčka maternice je tu strašne vela informáci a kým by som sa dopracoval k tým čo potrebujem ubehlo by mnoho času . Potrebujem poradiť dávkovanie pre začiatočníkov bolo myslím 1 kvpaka chloritanu a 5 kvapiek kys. citronovej zriedit v 2 deci vody ešte som jej to nedal nakoľko ma vystrašilo varovanie na balení pozor žieravina škodlivé pre prírodu nelejte vodu do chloru ale vždy opačne nejak tak neviem už presne inak vznykne smrtelne jedovatý plyn ...našiel by sa tu niekto kto by mi teda vedel poradiť ako to rozriediť aj chloritan sodný aj chloritan vápenatý a kyselinu citronovú? poprípade ktoré s týchto dvoch riešená by ste doporučili? pri kúpe som si myslel že to už je nariedené a budeme už len kvapkať ale musím to urobiť sám a mám s toho strach aby som niečo nepokazil. Prosím pomôžťe
Odpovědět

Zpět na „Rakovina“