Užívání MMS2

Moderátor: admin

Odpovědět
yedaki
Příspěvky: 14
Registrován: sob 09. bře 2013 18:23:55

Užívání MMS2

Příspěvek od yedaki »

Zdravím ;)
Mám dotaz, chci zkusit užívání MMS2, v rámci jarní očisty organismu, a jakou dávku mám z počátku nejlépe zvolit? U MMS1 zvládám v pohodě 3kap. po 8hod tak tři čtyři dny v kuse. Mám nulky tobolky a předpokládám že se plnící částí myslí ta delší :D
díky.
yedaki
Příspěvky: 14
Registrován: sob 09. bře 2013 18:23:55

Re: Užívání MMS2

Příspěvek od yedaki »

Ještě jsem chtěl, jak moc se musí jednotlivé dávky zapíjet? Předpokládám, že je zde také interval každou hodinu. . .
yedaki
Příspěvky: 14
Registrován: sob 09. bře 2013 18:23:55

Re: Užívání MMS2

Příspěvek od yedaki »

Zdravím, potřeboval bych radu. . . Matka dva roky neustále bojuje se stále vracejícím se zánětem dolních cest dýchacích. Prošla neustálým braním antibiotik a doktoří jí stále nedokážou říct proč se to vrací. Ze zoufalství jí naposled řekli, že jde asi o alergii a ať jde na alergologii, že jí tam něco daj, no to bude zase asi "šmakuláda". Jde o to, že je dost vyčerpaná tou neustálou recidivou a ty antibiotika taky moc nepřidají. Požádala mne o MMS a co a jak má dělat. Poradil jsem první den 1 kapku po 8 hodin, pak 2 kapky a zítra zkusí tři (nikdy MMS nezkusila, tak jsem se bál první den hned 3 kapky). Pak jsem jí ještě poradil 2x denně inhalaci z 5ti kapek (jednou nosem, jednou ústy) Dal jem jí ještě ostropestřecový olej (mně moc pomohl), lžíce ráno na lačno se lžící citron. štávy na posílení jater pro lepší detoxikační funkci. Jak dlouho je vitamín C z citrónu v krvi, kvůli MMS? Pak jsem se chtěl ještě zeptat, jestli ty inhalace jdou dělat i víckrát denně a vůbec jestli není ještě nějaký účinnější způsob na tento problém. Díky.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Užívání MMS2

Příspěvek od Batles »

yedaki píše:Zdravím, potřeboval bych radu. . . Matka dva roky neustále bojuje se stále vracejícím se zánětem dolních cest dýchacích. Prošla neustálým braním antibiotik a doktoří jí stále nedokážou říct proč se to vrací. Ze zoufalství jí naposled řekli, že jde asi o alergii a ať jde na alergologii, že jí tam něco daj, no to bude zase asi "šmakuláda". Jde o to, že je dost vyčerpaná tou neustálou recidivou a ty antibiotika taky moc nepřidají. Požádala mne o MMS a co a jak má dělat. Poradil jsem první den 1 kapku po 8 hodin, pak 2 kapky a zítra zkusí tři (nikdy MMS nezkusila, tak jsem se bál první den hned 3 kapky). Pak jsem jí ještě poradil 2x denně inhalaci z 5ti kapek (jednou nosem, jednou ústy) Dal jem jí ještě ostropestřecový olej (mně moc pomohl), lžíce ráno na lačno se lžící citron. štávy na posílení jater pro lepší detoxikační funkci. Jak dlouho je vitamín C z citrónu v krvi, kvůli MMS? Pak jsem se chtěl ještě zeptat, jestli ty inhalace jdou dělat i víckrát denně a vůbec jestli není ještě nějaký účinnější způsob na tento problém. Díky.

Pozor,
většina užívání je špatně :!:
Máma těch problémů má v těle větší množství a proto nesmí spěchat s navyšováním :!: Na 1kapce zůstat aspoň 4 dny, pokud bude vše v pořádku, pak jít na dvě a zase aspoň 4dny, pak velmi opatrně jít na tři a při potížích ihned snížit :!: I když se ze začátku zdánlivě nic neděje, tak ono se děje. Dříve nebo pozdeji MMS narazí na skryté ložisko a začnou potíže...
Inhalace se dělá pouze se dvěma kapkami MMS1 :!: :!: :!: :!:
5 kapek na inhalaci je velmi moc, může si tím sakramentsky podráždit dýchací cesty.
Přírodní vitamín Cé nesnižuje účinek MMS, pouze syntetický vitamín. Vyjímku tvoří tropické ovoce-citrusové plody-blokují účinek MMS1. Kromě citronu, ten je v pořádku.
Problémy, co má maminka si jsem jistý, že odhalí Oberonem.
Hezký večer,
Batles
yedaki
Příspěvky: 14
Registrován: sob 09. bře 2013 18:23:55

Re: Užívání MMS2

Příspěvek od yedaki »

Díky moc, vše upravím. Měl jsem zato, že to hledání tolerance jde dělat po dni. Sám jsem vdechoval ze šesti kapek, z lehka a bylo to v pořádku, ale ok, dám na radu zkušenějšího. Nevíte prosím kde je dyognostika nejblíže ze severočeského kraje? Díky moc za radu.
yedaki
Příspěvky: 14
Registrován: sob 09. bře 2013 18:23:55

Re: Užívání MMS2

Příspěvek od yedaki »

Zdravím, jak jsem psal (nahoře) ohledně Matčina chronického zánětu dolních cest dýchacích. . . tak po 14 dnech užívání MMS1 max 2kap. po 8dod denně + inhalace ze dvou kapek dvakrát denně, necítí zatím, dle jejích slov, žádné rakce ani zlepšení . Nicméně mi říkala, že najednou pocítila silný odpor a nemůže MMS vůbec pozřít natož inhalovat, myslí, že to nefunguje, ale je dost možný že tahle reakce je prvním důkazem, že MMS začíná rozkrývat nějaká ložiska patogenů? Přemluvil jsem jí na další týden (ale bez inhalací, ty prý nedá) :cry: o dvou kap. na 8hod. Myslím, že když tímto chronickým zánětem trpí dva roky a spolikala snad všechna možná antibiotika a lékař jí nedokáže nic říct (příčinu), tak i s MMS to může trvat nějaký měsíc. . . Je možné navíšit dávku ?. Matce 66 let a jinak má dobrou konstituci a netrpí žádnými jinými neduhy. Díky.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Užívání MMS2

Příspěvek od Batles »

yedaki píše:Zdravím, jak jsem psal (nahoře) ohledně Matčina chronického zánětu dolních cest dýchacích. . . tak po 14 dnech užívání MMS1 max 2kap. po 8dod denně + inhalace ze dvou kapek dvakrát denně, necítí zatím, dle jejích slov, žádné rakce ani zlepšení . Nicméně mi říkala, že najednou pocítila silný odpor a nemůže MMS vůbec pozřít natož inhalovat, myslí, že to nefunguje, ale je dost možný že tahle reakce je prvním důkazem, že MMS začíná rozkrývat nějaká ložiska patogenů?Tohle na nějakou účinnou reakci nevypadá. Přemluvil jsem jí na další týden (ale bez inhalací, ty prý nedá) :cry: o dvou kap. na 8hod. Myslím, že když tímto chronickým zánětem trpí dva roky a spolikala snad všechna možná antibiotika a lékař jí nedokáže nic říct (příčinu), tak i s MMS to může trvat nějaký měsíc. . . Je možné navíšit dávku ?Ano, pokud má dobrou konstituci, tak navýšit na tři kap.co hodinu. Matce 66 let a jinak má dobrou konstituci a netrpí žádnými jinými neduhy. Díky.

Po navýšení je akorát potřeba hlídat, zda se neobjeví průjem,nevolnost, slabost - tzv.oxidační stres. Za 14 dní max 2 kapky není nic moc. Kolik váží a měří? To jsou velmi důležité orientační údaje...
Dal bych krk na to, že mamka má pořádně zaplísněný organismus a ne jen to, budou tam zcela jistě i mikroorganismy včetně parazitálních zátěží. Podíl na chronismu bude mít i dlouhodobě nějaká stravovací chyba. A samozřejmě, že se dříve nebo později objeví problémy s tlustým střevem. Tak je to více méně vždycky.
Chtělo by to udělat kvalitní diagnostiku...
yedaki
Příspěvky: 14
Registrován: sob 09. bře 2013 18:23:55

Re: Užívání MMS2

Příspěvek od yedaki »

Děkuji za odpověď, matka má něco přes 160cm a váha kolem 60Kg, co myslíš prosím kvalitní diagnostikou, Oberon? Kde je možné to absolvovat?
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Užívání MMS2

Příspěvek od Batles »

Ano, Oberon, nebo diagnostika EAV, nebo Orgánový skener by zjistily odkud to všechno na mamku jde a kde je hlavní příčina a jak na to.
Je potřeba hledat na netu, kdo s tím dělá.
Mám ty dignostické přístroje také, včetně plazmového generátoru. Toto zařízení jsem si pořídil, abych byl schopen lidem víc pomáhat.
Batles :D
Dianac
Příspěvky: 2
Registrován: pát 29. črc 2022 10:27:32

Re: Užívání MMS2

Příspěvek od Dianac »

Poprosím o dávkovanie na odstránenie bacila v močových cestách. Dakujem🙏
Odpovědět

Zpět na „MMS2 - Chlornan vápenatý“