rakovina

Moderátor: admin

Odpovědět
Katarina8
Příspěvky: 1
Registrován: pon 10. zář 2012 13:52:34

rakovina

Příspěvek od Katarina8 »

dobry den chcem sa spytat mojmu ocinovi zistili rakovinu zaludka bol na operacii zobrali mu cely zaludok a aj slezinu a pri poslednom vysetreni mu zistili metastazy na kostiach ma niekto skusenosti s uzivanim mms bez zaludka alebo sleziny bude to mat taky isty ucinok ako keby mal zaludok? dakujem za odpovede
Yndya
Příspěvky: 2
Registrován: stř 28. zář 2011 0:40:06

Re: rakovina

Příspěvek od Yndya »

Ahoj Kataríno,

protože jsem onemocněla rakovinou prsu a neustále mám stejně recidivy, začala jsem se alternativně léčit a vyhledávat jiné možnosti léčby než lékařské, kterým jsem již přestala z určitých důvodů věřit. Každý lékař má téměř jiný názor a proto mě to vedlo k MMS na doporučení známého. Knihu jsem si přečetla a pustila jsem se do toho. Začala jsem na 3 kapkách smíchaných s kyselinou citronovou tak, jak to ve své knize píše. Došla jsem až na 10 kapek, což jsem zjistila, že to je moc, tak jsem ubrala. Nakonec jsem skončila na 3x6 denně. Toto jsem brala 6 měsíců a cítila jsem se dobře. Nicméně při kontrole na CT po chemoterapii mi bylo sděleno, že ta nepomohla ba naopak, nádor se ještě zvětšil (upozorňuji, že při chemoterapii jsem kapky nebrala). Takže nemám zdání, zda to pomáhá či ne. Lékaři pro mne již nic jiného nemají, jen zase další chemoterapii, což je naprosto zbytečné! Každá chemoterapie stojí kolem 1 mil., nechápu, proč se takhle nesmyslně utrácí, když to nepomáhá (to je i řeč některých velmi uznávaných lékařů).
Před měsícem jsem se dozvěděla o DCA (viz internet). Píší tam podobné příspěvky, jako tady. Údajně se první dobré příznaky objeví za 3 neděle. Tak mohu říci, že přesně za ty 3 neděle jsem pocítila takové "chňapání" v místě nádoru, něco jako kdyby mě to žralo za živa. Léky, které se bohužel u nás nedají objednat, přestože se zde už lékařsky předepisovaly, si musíte objednat z USA a není to zase tak finančně náročné (cca 160 dolarů) jako cena chemoterapie (proto se zřejmě už nepředepisují). Nyní léky s vitamínem B beru už asi 2 měsíce a zdá se mi, že je to čím dál lepší. Samozřejmě jsem nezanevřela ani na MMS, které jsem opět začala brát denně jen 3 kapky, neboť jsem si za dobu 6 měsíců vytvořila již po čichnutí zvracivý efekt. Tak uvidíme, jak to půjde dál. Přeji i tvému tatínkovi hodně síly a pevné zdravíčko, jsi moc hodná, že máš o něj takovou starost!
pavlinka3
Příspěvky: 1
Registrován: sob 15. úno 2014 12:25:21

alternativna liecba rakoviny

Příspěvek od pavlinka3 »

ahojte. moja suseda mala 55 rokov, zdravá ako ryba, za tri mesiace sa z nej stala živá mŕtvola, nevedela chodiť a ani rozprávať. bola veľmi dobrá, mali sme ju strašne radi. osud...odvtedy študujem a hľadám alternatívy, ako predísť tejto chorobe a ak ju už máme, ako ďalej.
našla som video, ktoré ma veľmi zaujalo. Pozrite sa na to, ja túto stránku určite budem odporúčať svojim známym:
http://www.youtube.com/watch?v=wsG_yih9gHw#t=20
Odpovědět

Zpět na „Rakovina“