Rakovina v posledním stadiu

Moderátor: admin

Odpovědět
markytka
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 26. bře 2015 10:35:57

Rakovina v posledním stadiu

Příspěvek od markytka »

Dobrý den,
všude čtu jak MMS pomáhá na kde co, že to dokáže vyléčit i rakovinu, ale v podstatě nikde jsem nenašla nikoho, kdo by osobně napsal, ano uzdravilo mě to ,je to xx let co jsem po léčbě MMSkem stále tady. Je tu někdo takový ?
Máme v rodině rakovinu tlustého střeva s metastázy do jater a plic. Začli jsme s MMS dnes ! Půl kapky 5x denně.
zdrava
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 03. zář 2015 18:37:28

Re: Rakovina v posledním stadiu

Příspěvek od zdrava »

markytka píše:Dobrý den,
všude čtu jak MMS pomáhá na kde co, že to dokáže vyléčit i rakovinu, ale v podstatě nikde jsem nenašla nikoho, kdo by osobně napsal, ano uzdravilo mě to ,je to xx let co jsem po léčbě MMSkem stále tady. Je tu někdo takový ?
Máme v rodině rakovinu tlustého střeva s metastázy do jater a plic. Začli jsme s MMS dnes ! Půl kapky 5x denně.

Já osobně nemám zkušenost s rakovinou na vlastním těle. Jen můžu z doslechu potvrdit, že na některé rakoviny opravdu zabírá. Jsou o tom dokumenty na youtube a také tvrzené lidí na internetu. Osobně jsem se setkala pouze s jedním pánem co měl rakovinu tlustého střeva a ten se z toho dostal. Ale vím, že neměl metastáze. Takže můžu poskytnout jak a co užíval on.Začal užívat 8x denně 50 ppm..postupně zvyšoval na 250 ppm. Dělal si koupele s MMs 4x týdně. Dále klystýr s CDS2.Víl, že užíval i kapky Marco. Také si dělal čaj z kořene pampelišky. Večer 1,5 hodiny po posledním CDS2 užíval vitamíny a minerály a také probiotika dvojté dávky. To je vše co od něj vím . :)
Odpovědět

Zpět na „Rakovina“