Nádor - Rakovina slinivky

Moderátor: admin

Odpovědět
abonent1
Příspěvky: 1
Registrován: stř 20. srp 2014 19:10:05

Nádor - Rakovina slinivky

Příspěvek od abonent1 »

Přes rok bojuji s nádorem slinivky, který už metastazuje do játry. Chtěl bych zkusit MMS1. Zdravotnictví mně neléčí, odmítl jsem dalši chemoterapii.Myslím, že nic horšího už nemůže být. Mám s trávením problémy a z toho plynou obavy, jestli to má smysl začínat? Může mi někdo poradit?
zdrava
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 03. zář 2015 18:37:28

Re: Nádor - Rakovina slinivky

Příspěvek od zdrava »

abonent1 píše:Přes rok bojuji s nádorem slinivky, který už metastazuje do játry. Chtěl bych zkusit MMS1. Zdravotnictví mně neléčí, odmítl jsem dalši chemoterapii.Myslím, že nic horšího už nemůže být. Mám s trávením problémy a z toho plynou obavy, jestli to má smysl začínat? Může mi někdo poradit?


Zde bych začala důkladným čištěním jater a pak odčervením (pokud jsou v těchto orgánech paraziti - nejčastěji tam bývají motolice). Dále pak užívat CDS2 + DMSO .
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Nádor - Rakovina slinivky

Příspěvek od Batles »

abonent1 píše:Přes rok bojuji s nádorem slinivky, který už metastazuje do játry. Chtěl bych zkusit MMS1. Zdravotnictví mně neléčí, odmítl jsem dalši chemoterapii.Myslím, že nic horšího už nemůže být. Mám s trávením problémy a z toho plynou obavy, jestli to má smysl začínat? Může mi někdo poradit?

Rakovinu slinivky porazíte tehdy, bude li přítomno i :!: MMS2 Bez něho je malá šance v tomto případě na návrat ke zdraví.
Při vašem stavu bych použil Protokol 3000. Pokud ho nemáte a chcete ho, dejte mi přes SZ svůj meil a já vám ho pošlu.
CDS2 bych nedoporučil, není jistota, zda se vám tvoří vlastní HCl. V tom případě CDS2 selže.
Po protokolu 3000 bych použil Protokol s chloridem cesným Dr. Brewera. Je i na raka slinivky.
Hezký den,
Batles
Odpovědět

Zpět na „Rakovina“