LEUKÉMIE

Moderátor: admin

Odpovědět
yedaki
Příspěvky: 14
Registrován: sob 09. bře 2013 18:23:55

Leukemie

Příspěvek od yedaki »

Zdravím.
Chtěl jsem se zeptat (za kamaráda s leukemií) zdali je zde nějaká zkušenost s léčbou leukémie. Kamarád začal s údajně nějakou super moderní formou chemoterapie v tabletách (mimochodem jedno balení stojí na měsíc 59800,-Kč (ano čísla jsou správně)) s kterou může údajně docházet i do práce. . . ale již po měsíci ho bolí všechny zuby má poloviční vitalitu, každé nachlazení nebo chřipka ho dostane, návaly má jako žena v přechodu a zhoršuje se občas motorika atd. O MMS slyšel, ale má obavu aby se to snášelo (má přirozený strach chemku vysadit) ale když mu lékaři v Praze řekli, že ji může brát až 2 roky s nejistým výsledkem. . . je, vzhledem k současnému stavu, silně na vážkách.
Dík za event zkušenost.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: leukemie

Příspěvek od Batles »

yedaki píše:Zdravím.
Chtěl jsem se zeptat (za kamaráda s leukemií) zdali je zde nějaká zkušenost s léčbou leukémie..

Ano, je. Konkrétní rada: *Rakovina krve, leukemie Protokol 2000, Protokol 3000, koupele, plastový vak.* Je moc dobré koupit si knihu např.:MMS/CDS jednoduchá a účinná léčba nemocí.
Místo MMS1 bych nasadil CDS a začal ihned alkalizovat tělo a další nutné doplňky - vitamíny C, D
Chemoterapie jakákoli, má za úkol pomalu poškozovat všechny orgány, proto rakovinové bujení nepatrně a lidé se cítí hůř a hůř. Nebudem rozebírat proč to tak je. V poslední
době celá pravda o chemoterapii konečně leze i přes média ven - stačí hledat na netu.
CDS/MMS je zabiják rakovin a nepoškozuje nic.
Jestli kamarád váhá, tak ať čte víc informací, protože každá dávka chemošky snižuje možnost návratu ke zdraví a to kvůli těžkému poškozování detoxikačních-vylučovacích orgánů.
Takový člověk pak odchází do nebe ne kvůli rakovině, ale kvůli otravě těla vlastními jedy, protože je játra,plíce a ledviny nemohly dostatečně rychle vyloučit tyto jedy.
Nejhorší chemoška je s obsahem platiny...
Držím palce,
Batles
yedaki
Příspěvky: 14
Registrován: sob 09. bře 2013 18:23:55

Re: leukemie

Příspěvek od yedaki »

Díky, informace předám, už se pohnul alespoň k tomu, že si pročte druhou knihu od J. Humbela kterou jsem mu půjčil.
Hezký den.
sherif
Příspěvky: 1
Registrován: pát 17. led 2014 9:20:43

LEUKÉMIE

Příspěvek od sherif »

Dobrý den,
mému bratrovi se asi 2 měsíce po transplantaci kostní dřeně leukémie vrátila. V nemocnici mu řekli, že neumí jeho nemoc vyléčit a propustili ho domů.
Začali jsme s léčbou MMS, dle protokolu 2000. Po 4 dnech užívání jsme na 6 kapkách MMS1, chceme začít přidávat po menších dávkách MMS2, a koupele.
Jelikož má bolesti v kloubech, bere léky proti bolesti, antibiotika a lék na podporu štěpu.
Můžete mi prosím poradit, co bychom mohli ještě udělat, nebo vylepšit při této léčbě?
Děkuji za odpověď

sherif
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: LEUKÉMIE

Příspěvek od Batles »

sherif píše:Dobrý den,
mému bratrovi se asi 2 měsíce po transplantaci kostní dřeně leukémie vrátila. V nemocnici mu řekli, že neumí jeho nemoc vyléčit a propustili ho domů.
Začali jsme s léčbou MMS, dle protokolu 2000. Po 4 dnech užívání jsme na 6 kapkách MMS1, chceme začít přidávat po menších dávkách MMS2, a koupele.
Jelikož má bolesti v kloubech, bere léky proti bolesti, antibiotika a lék na podporu štěpu.
Můžete mi prosím poradit, co bychom mohli ještě udělat, nebo vylepšit při této léčbě?
Děkuji za odpověď
sherif

Zdravím vás,
je třeba změnit mnoho věcí, aby byl nárat ke zdraví možný. MMS1 není až tak ideální při leukémii.
Zavolejte mi, ušetří to čas.
Batles
Odpovědět

Zpět na „Rakovina“