mnohopocetny myelom

Moderátor: admin

Odpovědět
sisa
Příspěvky: 2
Registrován: ned 12. led 2014 10:41:29

mnohopocetny myelom

Příspěvek od sisa »

Chcela by som sa opýtať na pouzivanie mms a chemoterapiu.je mozne zacat uzivat mms po chemo? Situacia je taka ze sa jej nevyhnem, zaciatok je stanoveny buduci tyzden.nechcem vyvolat diskusiu o tom ci ist na chemo alebo nie.zaujima ma ci mozem uzivat mms sucasne s chemo alebo az po.dakujem
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: mnohopocetny myelom

Příspěvek od Batles »

sisa píše:Chcela by som sa opýtať na pouzivanie mms a chemoterapiu.je mozne zacat uzivat mms po chemo? Situacia je taka ze sa jej nevyhnem, zaciatok je stanoveny buduci tyzden.nechcem vyvolat diskusiu o tom ci ist na chemo alebo nie.zaujima ma ci mozem uzivat mms sucasne s chemo alebo az po.dakujem

Než půjdete na chemo, berte denně tolik dávek MMS, kolik snesete (musí být aktivované kyselinou HCl, nikoli citronovou!).
A vždycky večer vemte za hodinu a půl po poslední dávce MMS1 3gramy vitamínu C se šípky s prodlouženým uvolňováním a jednu tabletu selenu 100mikrogramů. Den před chemoškou vysaďte, ale ihned jak to bude možné, začněte první 2 dny brát přes den 12 gramů vit.C. (pokud máte víc jak 65kg). Pak berte MMS1 i vit.C, jak píši výše.
Ve vašem případě ale radši berte CDS. MMS1 není moc vhodné. Je samozřejmě lepší brát MMS1, než nic.....
Tolik moje rada.
Držím Vám palce,
Batles :D
terka
Příspěvky: 2
Registrován: sob 23. led 2016 9:23:02

Re: Nádor za jazykem

Příspěvek od terka »

Dobrý den , už jsem tak zoufalá, že píšu i do fora. Prosím poradí mi někdo s nádorem za jazykem ? ;) Tereza
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: mnohopocetny myelom

Příspěvek od Batles »

Terka, napíši vám SZ.
čika
Příspěvky: 72
Registrován: úte 14. črc 2015 10:52:01

Re: Nádor za jazykem

Příspěvek od čika »

terka píše:Dobrý den , už jsem tak zoufalá, že píšu i do fora. Prosím poradí mi někdo s nádorem za jazykem ? ;) Tereza


Na nádor za jazykem se dobře dostane CDS2, popíjejte 50-150 ppm aspoň 5x denně. Kloktejte CDS2 o síle 300-500 každou hodinu.Dobře zakloňte hlavu. Ráno a večer přidávejte ke kloktání pár kapek DMSO. ;)
Odpovědět

Zpět na „Rakovina“