Cysta v prsu

Moderátor: admin

Odpovědět
Arcone
Příspěvky: 5
Registrován: pát 16. srp 2013 11:28:59

Cysta v prsu

Příspěvek od Arcone »

Dobrý den, máte prosím někdo zkušenost, jak se zbavit cysty v prsu? Moje rodinná anamnéza není zrovna příznivá vzhledem k možnosti rakoviny prsu, a tak bych ráda cysty co nejdříve zbavila. Děkuji za odpovědi.
čika
Příspěvky: 72
Registrován: úte 14. črc 2015 10:52:01

Re: Cysta v prsu

Příspěvek od čika »

Arcone píše:Dobrý den, máte prosím někdo zkušenost, jak se zbavit cysty v prsu? Moje rodinná anamnéza není zrovna příznivá vzhledem k možnosti rakoviny prsu, a tak bych ráda cysty co nejdříve zbavila. Děkuji za odpovědi.


Pokud je to tak jak popisujete zvážila bych úplnou očistu organismu. CDS2( pít, klystýr, výplach a postřiky) a MMS ( koupele) , odparazitování, odkovení, doplnění vitamínů a minerálů.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Cysta v prsu

Příspěvek od Batles »

Arcone píše:Dobrý den, máte prosím někdo zkušenost, jak se zbavit cysty v prsu? Moje rodinná anamnéza není zrovna příznivá vzhledem k možnosti rakoviny prsu, a tak bych ráda cysty co nejdříve zbavila. Děkuji za odpovědi.

Co nejrychleji začít s masážemi DMSO a MMS1 v postižené obasti a okolí. Bude to úspěšné.
Na likvidaci karcinogenů v těle to samozřejmě nestačí, je nutná cílená akce.......
ivan.net
Příspěvky: 2
Registrován: sob 23. led 2016 8:52:10

Re: Cysta v prsu

Příspěvek od ivan.net »

Dobrý den,
ptám se já , ale rakovinu prsu má moje švagrová. Před měsícem ji diagnózu potvrdili. Má 4 asi centimetrové útvary a podezření na další menší. Poradíte prosím co s tím ? Každou odpověď předám dál. Děkuji Ivan
čika
Příspěvky: 72
Registrován: úte 14. črc 2015 10:52:01

Re: Cysta v prsu

Příspěvek od čika »

ivan.net píše:Dobrý den,
ptám se já , ale rakovinu prsu má moje švagrová. Před měsícem ji diagnózu potvrdili. Má 4 asi centimetrové útvary a podezření na další menší. Poradíte prosím co s tím ? Každou odpověď předám dál. Děkuji Ivan

V deníku poradce dva se píše, že většina diagnostikovaných nádorů ani rakovinového původu nejsou. Mohou to být cysty parazitů. Já bych v onkologických případech doporučila nejdříve dobrého poradce na parazity.. Dále bych prováděla výplach dělohy CDS2 ,pití CDS2 , koupele v MMS s HGS a pokud by to přece jen byl rakovinový nádor tak bych doporučila i fénixovy slzy, jeví se jako velmi účinné. :)
Odpovědět

Zpět na „Rakovina“