Myómy maternice a adenóm pečene

Moderátor: admin

Odpovědět
renata444
Příspěvky: 4
Registrován: sob 13. dub 2013 7:15:18

Myómy maternice a adenóm pečene

Příspěvek od renata444 »

Dobrý deň. Chcela by som sa spýtať či sa s MMS-1 dá docieliť aby mi tirto nádory zmizli.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: myómy maternice a adenóm pečene

Příspěvek od Batles »

Ano, ale je potřeba měnit i prostředí v těle, aby se to nemohlo vrátit a samozřejmě změnit i jídelníček. Protože ve vašich stravovacích návycích je nějaká zásadní chyba,
která se velmi významnou měrou podílí na vašich problémech.
Batles
renata444
Příspěvky: 4
Registrován: sob 13. dub 2013 7:15:18

Re: myómy maternice a adenóm pečene

Příspěvek od renata444 »

Lekár mi povedal,že adenóm mi spôsobila hormonálna antikoncepcia,ktorú som samozrejme už vyradila a neužívam,ju.Keby som vedela,akú chybu robím v jedálničku určite by som zmenila stravovacie náviky ale to bohužiaľ neviem.Jem často a málo,snažím sa nejesť mastné jedlá,sladkosti.A aké dávkovanie MMS-1 by som mala užívať? Zatiaľ sa snažím užívať 6x6 kvapiek MMS-1.Je to málo alebo veľa?A ako dlho mám tieto kvapky užívať? Prosím poradíte mi? Ďakujem.S pozdravom Renáta.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: myómy maternice a adenóm pečene

Příspěvek od Batles »

Samozřejmě, že poradím :D .
Jsou to ale vaše soukromé osobní věci, takže pokud chcete poradit, napište mi přes SZ.
Budu potřebovat znát věk, výšku, váhu atd. Nebylo by vhodné toto psát zde.
Batles
slnecnica
Příspěvky: 1
Registrován: sob 27. říj 2012 23:59:44

Re: myómy maternice a adenóm pečene

Příspěvek od slnecnica »

Dobrý den ,

mam podobny pripad,kedy mi lekar doporucuje odstranit maternicu pre velkost myomov.To je pre mna nepripustne.Preto sa chcem spytat na postup ,mám prejst rovno k ociste za pomoci MMS ,alebo by bolo vhodne najprv nejaky půst a potom pristupit k pozitiu MMS. V púoslednej dobe ma dost pobolieva na pravej strane v požebří ,neviem či su to jatra alebo žlčnik.....Dakujem za odpoved.
Helena
evuska
Příspěvky: 2
Registrován: stř 25. pro 2013 14:32:24

Re: myómy maternice a adenóm pečene

Příspěvek od evuska »

jakakoliv nemoc je zpusobena spatnou stravou. kazdemu telu vyhovuje neco jineho. napr. pro nekoho je pomeranc zdravy nekomu nevidomky ublizuje. moje znama mela dvakrat rakovinu. podruhe ji lekar uz nedaval sanci nesla uz na chemo, protoze mela metastaze vsude. ale nevzdavala to a zmenila jidelnicek. jedla sice jako kralik, jen cerstvou zeleninu, zadne ooce! rakovina miluje sladke i tohoto druhu, zadne mlecne vyrobky, maso nic....panije tu dodnes, protoze rakovina se nemal cim zivit tak odumrela., lekar neveril. takze moje pointa je, ze jite neco co vas uvnitr nevedomky poskozuje. pokud nechcete cely zivot jist jako kralik, pak doporucuji udelat pust, dle knihy: hladovkou ke zdravi od mudr partykove. zkracene, je tam napsano ze kdyz telo nema co jist, bude jist spatnosti v tele a uspesne vylucovat a samo eopravovat. bohuzel co lidi dnesni doby nechapou je to ze telo ma svuj obranny system a my ho ruznymi leky nicime. leky jsou pro nas mnohem jednodussi I kdyz nam vyleci jedno a da dve dalsi problemy.pro lidi kteri tvrdi ze je to blbost nebo doktory, I pani doktorka partykova psala ze pokud si to clovek nevyzkousi na vlastni kuzi nikdo ani doctor toto odsuzovat nemuze protoze nic nevi.v rusku jsou tyto pusty velmi oblibene a drzi je tam mesic!udajne tento pust vymyslel nejaky rusak ktery umrel v 90 letech pri nehode. kdyz delali pitvu mel organy 20 leteho kluka!protoze delal pusty pravidelne. uz ve staroveku se drzel 40 denni pust. je to pust kdy se pije pouze voda, nesmi se nic jineho jist ani pit krome ciste NEmineralni vody, nesmi se ani brat zadne vitamin ani prasky.prvni |3-4 dny budou krusne, kdy telo bude panikarit a rikat si co je kde mam jidlo a zacne uzirat tuk, ale 5 dne uz zacnete mit energii a 10 den je ten kdy nastava regenerace takze drzet pust mene nez 10 dni b va nic nedalo!a pozdeji si pust treba I prodlouzite protoze budete mit vic energie jako zdrave novorozene.radim zkusit nejprve 10 dnu pust a kdyby to slo vydrzet prodluzte na 21 dnu az max 30.kazdopadne nejde se rozhodnou tak, ted nebudu jits! musite se dle knihy na to pripravit! pak vam zarucuji ze zadna operace treba nebude.vim ze to pro nas dnesni lidi zni hloupe a tak nejak nezdrave huntovat telo hladovenim, ale zkusilo to mnoho lidi a vsem to doposud jen pomohlo, nikomu neublizilo. pokud preci jen byjste tento pust nezvladla, pak tedy MMS pouzijte I do koupeli, to taky hodne pomaha.... :ugeek:
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: myómy maternice a adenóm pečene

Příspěvek od Batles »

slnecnica píše:Dobrý den , mam podobny pripad,kedy mi lekar doporucuje odstranit maternicu pre velkost myomov.To je pre mna nepripustne.Preto sa chcem spytat na postup ,mám prejst rovno k ociste za pomoci MMS ,alebo by bolo vhodne najprv nejaky půst a potom pristupit k pozitiu MMS. V púoslednej dobe ma dost pobolieva na pravej strane v požebří ,neviem či su to jatra alebo žlčnik.....Dakujem za odpoved.
Helena

18.1.2014 jsem vám poslal rady i odpověď. Zatím jste to nepřečetla...
slavennka
Příspěvky: 9
Registrován: stř 29. led 2014 10:12:44
Bydliště: Bardejov
Kontaktovat uživatele:

Re: myómy maternice a adenóm pečene

Příspěvek od slavennka »

dobry den.....aj ked su tu nejake prispevky podobne tomu co ma trapi...ale ako to riesit som nenasla tak by som vas chcela poprosit o radu....mam na maternici myom 17 mm a lekar vzhladom na to ze posledne dva mesiace som mala silnu menstruaciu(a trpim chudokrvnostou) tak mi povedal ze sa musi vyoperovat maternica...s cim saozrejme nesuhlasim...a hladam nejake ine riesenie...ak by ste mi mohli poradit budem velmi rada....dakujem ...slavka

PS:lekar tvrdil ze za svoju prax(35r.)sa nestalo zeby niekomu zmizol myon....
Odpovědět

Zpět na „Rakovina“