Rakovina prostaty a kostí

Moderátor: admin

Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Rakovina prostaty a kostí

Příspěvek od Batles »

Holomek píše:Podle mé osobní zkušenosti je léčení ca prostaty pomocí mms neprobádanou loterii.
Závěr: Užívání mms 8 x 3 k /den, po dobu tří roků, ani ozařování kmitočtovým signálem z PG, ani Jonášovky,. mě nepomohli vyléčit Biologický kolaps PSA tedy návrat ca lůžka prostat, a že to stálo peněz.
Teď čekám na výsledky KO po Salvage RT, první KO konstatovala snížení PSA z 0,202 na 0,06.
Váš Franta

Zdravím,
hlavně že jste celkem v pořádku.
Františku, při raku prostaty je nutné použít MMS2. MMS2 je součástí protirakovinového protokolu 2000 popsaná ve všech knihách. To je důležité.
MMS2 pracuje jinak než MMS1. MMS2 působí jemněji. ale jde víc do hloubky. MMS2 je vždy doporučeno při raku prostaty, slinivky, kostí a mozku. Bez toho rak nebude ničen.
Je velká škoda, že vám tato informace unikla. Užívání MMS1 je rozhodně fajn, alespoň jste likvidoval různé patogeny, no díky velikosti molekul se právě do struktury prostaty nedostane.
Držím Vám palce a mějte hezký den :!:
Batles
čika
Příspěvky: 72
Registrován: úte 14. črc 2015 10:52:01

Re: Rakovina prostaty a kostí

Příspěvek od čika »

Holomek píše:Podle mé osobní zkušenosti je léčení ca prostaty pomocí mms neprobádanou loterii. Byl jsem operován při PSA 17 místní urolog mě provedl 2x biopsii a nikdy se netrefil do ložiska, tak mě téměř přivedl k úmrtí. Když jsem se s ním "Rozloučil" a odešel jsem na vyšetření na MOU v Brně našli mě biopsii 8 pozitivních vzorků z 12,jsem do tří měsíců mě prostatu a vše okolo vyoperovali (lab.při operaci 17 vzorků, 40% zasažená prostat) za čtrnáct dní propuštěn do domácí péče s PSA 0,01. PSA začalo růst a po 3 rocích se vyšplhalo na 0,2, byl konstatován: Biologický kolaps PSA. Po operaci po tyto tři roky jsem užíval mms až 8 x 3 kapky /den. Dále jsem absolvoval léčbu "kmitočtem" Plasmovým Gen. Vše marně PSA se zvyšovalo. MOU mě nabídl ozařování. Protože jsem se obával poškození svěrače a doživotního nošení plínek, pokusil jsem se přejít na protonové centrum do Prahy, za úplatu mě vyšetřili a navrhli ozáření protonovým paprskem, který lze zaostřit a zastavit v ložisku ca tedy v lůžku prostaty. Protože jsem pojištěn u VZP, která Protonovou léčbu nehradí obdržel jsem předběžnou Fa na částku 526000,-Kč. Tuto částku jsem nesehnal a tak jsem se pokorně vrátil na MOÚ v Brně a absolvoval jsem 35 ozáření Salvage RT. Svěrač nebyl poškozen následky ozáření nemám.
Závěr: Užívání mms 8 x 3 k /den, po dobu tří roků, ani ozařování kmitočtovým signálem z PG, ani Jonášovky,. mě nepomohli vyléčit Biologický kolaps PSA tedy návrat ca lůžka prostat, a že to stálo peněz.
Teď čekám na výsledky KO po Salvage RT, první KO konstatovala snížení PSA z 0,202 na 0,06.
Váš Franta


Díky za tvou docela drsnou zkušenost. Já bych chtěla doufat, že je ojedinělou zkušeností. Ano MMS ani CDS2 není všelék. Někomu zabere rychle a úspěšně a jinému bohužel výrazně nepomůže. Může to být způsobeno mnoha faktory, které zde nebudeme rozvádět. Chtěla bych ti popřát, aby se vše dalo do pořádku a aby tvé zkušenosti do budoucny nabraly nový pozitivní směr.
Odpovědět

Zpět na „Rakovina“