Vyčištění těla

Moderátor: admin

Odpovědět
lukas955
Příspěvky: 1
Registrován: pát 05. črc 2013 17:31:30

Vyčištění těla

Příspěvek od lukas955 »

Ahoj jak byste dávkovali u začátečníků případně i nemocných lidí - tedy mne do 30 let a rodičů do 70 let po operaci srdce a další na vyčištění těla a krve? Upozorňuji braní léků na tlak,vitaminů apod.
Dále se chci optat souvisí to s dlouh.ú v celém těle?
Zaznamenal jsem i klystýry, ale zatím chci zkusit jen konzumaci pitím.

Jen dodám, že mě bylo po prvním užití nějak divně, myslel jsem že dostanu infarkt-píchání a bolest u srdce, pak na levé ruce
nad prsty a hlavně na konci předloktí, pak píchání na levé noze ale menší. Nejhorší bylo to srdce a levé předloktí.
A to jsem dal pouze 1 kapku mms1 a aktivátoru 50proc.

Děkuju.
postcd
Příspěvky: 6
Registrován: pát 26. zář 2014 21:19:06

Re: Vyčištění těla

Příspěvek od postcd »

Myslím, že Jim Humble nebo někdo jiný zmiňoval že je vhodné kápnout třeba na ruku a počkat chvilku jeslti to nějak nezčervená jako alergická reakce, jinak bych zkusil půl kapky a nebo tu kapku dokud nezačne být normálně.. moje matka i já jsme jedli 5 kapek no problemo, matka snad i 20, ale to jí bylo blbě. podle mě chce co nejpozvolněji a co nejčastěji aby se v těle uchovávala hladina oxidu chloričitého. nějkdo zmiňoval třeba snad každou hodinu apod.
PS: je zbytečné se mořit aby bylo na zvracení, pak k tomu člověk získá odpor. je potřeba dlouhodobě a by to mělo začít mít efekt
zarisova
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 05. úno 2015 0:37:29

Re: Vyčištění těla

Příspěvek od zarisova »

Pozrite, mám výborné skúsenosti s http://www.vylecse.cz/
s láskou a nech sa darí, Mária
Katka35
Příspěvky: 6
Registrován: pát 31. črc 2015 12:29:56

Re: Vyčištění těla

Příspěvek od Katka35 »

Zdravím všechny,
tak jsem se rozhodla, že ,,vyčistím " celé tělo. Zní to divně , že? Chtěla bych začít asi viry, bakterie, plísně a dále detoxikace odkovení a uvidíme co ještě přidám. Má zde někdo nějaký návod nebo zkušenosti ? Díky za jakoukoliv radu.
čika
Příspěvky: 72
Registrován: úte 14. črc 2015 10:52:01

Re: Vyčištění těla

Příspěvek od čika »

Katka35 píše:Zdravím všechny,
tak jsem se rozhodla, že ,,vyčistím " celé tělo. Zní to divně , že? Chtěla bych začít asi viry, bakterie, plísně a dále detoxikace odkovení a uvidíme co ještě přidám. Má zde někdo nějaký návod nebo zkušenosti ? Díky za jakoukoliv radu.


Katko já začala CDS2 pití , MMS koupele + užívat Marco( bakterie, plísně, viry)
odkovení + detoxikace ....chlorella
Vše najdeš na www.vylecse.cz
Katka35
Příspěvky: 6
Registrován: pát 31. črc 2015 12:29:56

Re: Vyčištění těla

Příspěvek od Katka35 »

Tak hlásím , že od srpna beru 5x denně CDS2 a koupu se pravidelně 3x týdně v MMS. Taky jsem si koupila Marko a udělala jsem si z toho tinkturu a tu užívám, ale ještě jsem neměla odvahu zajít za poradcem. Asi by bylo na čase :) Chtěla bych udělat uplnou detoxikaci a odkovení a asi i parazity. To bude chtít odbornou pomoc. Jo všimla jsem si, že mi rychleji rostou vlasy a nehty a neškrábu si pokožku na obličeji. Dříve jsem to dělala docela pravidelně protože mě to stále svědilo. Až se posunu tak zase napíšu :) :)
Katka35
Příspěvky: 6
Registrován: pát 31. črc 2015 12:29:56

Re: Vyčištění těla

Příspěvek od Katka35 »

Byla jsem na rozboru kapky krve a nestačila jsem se divit co všechno mám v těle. Tak jsem si našla poradce na parazity a doufala, že mi řekne pozitivnější zprávu, ale bohužel. Mám v sobě tolik svinstva. No nic jedno po druhém odstraníme už se těším na dobu kdy nebudu dělat hostitele parazitům :P
Odpovědět

Zpět na „Paraziti a léčení“