Růžovka vyléčení

Moderátor: admin

Odpovědět
Granko
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 28. dub 2011 12:02:05

Růžovka vyléčení

Příspěvek od Granko »

Dobrý den, rád bych se podělil o svou skušenost:
Dostal jsem se do stádia, kdy má pravá část obličeje kromě červené barvy byla značně zduřená se spoustou pupínků ze kterých při pokusu o vymáčknutí nic nevycházelo. Ještě před tím, asi před rokem jsem šel ke kožní, ta mě předepsala nějakou vodičku na potírání-tím jsem si to strašně podráždil a rozlezlo se mi to na daleko větší plochu. Šel jsem k ní znovu a dostal jsem prro změnu mastičku-výsledek byl stejný.
Protože jsem tomu nevěřil, že je to růžovka a myslel si, že jeto akné, kterému dělá dobře sluníčko a po pobytu u moře se mě to skoro ztratilo(alespoň na 3 týdny), začal jsem se opalovat na starém horském sluníčku( Sírius). Vždy tak na 30s asi ze vzdálenosti 1m. Po tom se to vždy viditelně zlepšilo, ale bohužel jen dočasně. Vědom si rizik UVC záření jsem toho nechal a tím se dostal do stavu, který uvádím na začátku.
V tuto dobu jsem věděl, že s tím něco musím dělat a objednal se k jedné kožní lékařce do Přerova, která rovněž dělá kosmetiku a jiné derma. věci. Současně jsem si pořídil MMS. Kožní mě tedy hned potvrdila diagnozu-rosacea a pro začátek mě předepsala antibiotika(byly to pouze 3 tablety) a na umývání jarisch vodu a imazol krém. K mému překvapení mě vůbec nedoporučovala pobyt na slunci, když tak krém se silným uv filtrem větším než 60. Přitom jsem snědý typ, černé vlasy.
Aby jsem řekl pravdu, tak ty prášky jsem snědl a současně jsem si začal umývat obličej naředěným MMS, vždy večer vatovým polštářkem asi 20min. Po 2 dnech, bylo vidět, jak kůže sesychá a po 4 dnech se to začalo loupat asi jsem to potíral dlouho a bylo takové jako spálené. Vydržel jsem v potírání ikdyž kratší dobu asi týden a pak jen obden. Při kontrole u kožní převládla u ní velká spokojenost s tím, že není třeba k ní dále chodit.
Moje teorie vyléčení je taková: Někde jsem se dočetl, že u této nemoci je většinou v těch hnisajících pupíncích přítomen roztoč, myslím že se jmenuje trudník mazovitý a jeho přemnožení způsobuje ty hnisavé boláky. Myslím, že tím potíráním jsem to zničil, potože v současnosti nemám žádný pupínek, žádné zduřemí, možná občas, když jsem venku tak pravá tvář malinko víc zrůžoví. Vůbec nemusím používat makeup.
Tomáš Najídlo
Příspěvky: 12
Registrován: pon 11. úno 2013 18:09:55

Re: Růžovka vyléčení

Příspěvek od Tomáš Najídlo »

Markitka32
Příspěvky: 2
Registrován: sob 12. črc 2014 3:13:30

Re: Růžovka vyléčení

Příspěvek od Markitka32 »

Dobrý den, co se týče růžovky mám s ní podobnou zkušenost. Nejeprve jsem navštěvovala kožní s tím, že mi podávala entizol, prý tam byla plíseň, po roce návštěvy mi již konstatovala růžovku-rosaceu. Projevy byly různé, rudnutí během dne, při změně i mé nálady, při horku, i zima mi dělala ony pupínky, které nešly mačkat a navíc po pivě jsem červenala jako jabloň. Růže se nakonec vtěsnala kolem očí a napadala mě tam surově, že to lechtalo i pálilo celé dny. Ach BOŽE... poté jsem se mazala rok marihuanovou mastí (ta mě také dráždila, ale dokázala něco s růží také udělat) a nyní jsem u sádla, jež jsem si sama vyšvařila a pleť OMÝVÁM JEN VODOU. Zvláštní je, že mi pak dotorka předepsala krém ROZEX, což je novinka a ten mi vše uklidnil, ale růže se přemístila k očím, až když jsem tento krém vysadila, myslela jsem, že to bez krému nezvládnu, ale časem růže mizí a je mi mnohem lépe. Nyní přejdu na postřiky MMS a také na orální užívání.Začnu s nízkými koncentracemi mmska a k tomu MDSO-urychlovč pro vstřebání mms do kůže. Bojím se, že to bude pálit a že si ublížím.. pleti, nikdo by totiž nyní neřekl, že nyní nějakou kožní nemocí trpím, pleť je po namazání vyšvařeného sádelka jak miminko a také nemám již urputné pálení a svědění, ale svého času jsem s jmenovyným onemocnění člověk zažil...hodně také piju tekutin-vodu a také beru orálně homeopatické byliny, tak asi i ony mají příznivý vliv na onemocnění cév i krve atd. Na MMS u nás přešla celá rodina a tak si myslím, že se osvědčí. Věřím, že je nutné nejprve začít s nízkými koncentracemi, ale také začínám chápat, že všechna onemocnění jsou jen patogeny ve formě červíků a jiné havěti, co sužují naše části těl, a proto je nutné je plenit, ovšem to už je zase na jiný příspěvěk"pokračoání léčby s mým novým mms".
Odpovědět

Zpět na „Vitiligo, Růžovka (Rosacea), Psoriáza - dermatologie“