Zkušenost s MMS při chřipce

Moderátor: admin

Damián
Příspěvky: 2
Registrován: pát 29. dub 2011 18:30:19

Zkušenost s MMS při chřipce

Příspěvek od Damián »

Zdravím,
jsem tady nový a rád bych se podělil o mé zkušenosti s léčením chřipky. Úvodem bych jenom chtěl upozornit,že MMS používám už asi půl roku a to poměrně přesně podle návodu. Po celou dobu užívání jsem neměl nikdy žádné zdravotní problémy.Rýma ani žádná jiná viroza.Na MMS jsem nedal dopustit. Pak ale přišel nepochopitelný zlom. Při rekonstrukci
chalupy, přišlo mírné prochladnutí. S rekonstrukcí pomáhala i manželka, která MMS nikdy neužívala. Vše začalo v sobotu. Preventivně jsem užil 6 kapek ráno a pak večer. To samé jsem zopakoval v neděli protože jsem cítíl mírné škrábání na plicích. V pondělí, já stále stený stav, mírné škrábání ale manželka lehla s rýmou jak blázen a bolestmy kloubů. Poprvé jsem ji nachystal jednu kapku. Protože se nedostavily žádné problémy, přišly nařadu 2,3 a 4 aktivované kapky a to každou druhou hodinu. Poslední dávka, kterou byla ochotná zvládnout bylo 6 kapek před spaním. Mezitím užila během dne dvě tablety paralenu. Už večer mírné zlepšení stavu, ale nos ucpaný parádně. Já jsem toho dne preventivně užil každou druhou až třetí hodinou 4 kapky MMS a ktomu jsem přidal dvakrát za den i MMS2. Úterý - u manželky 50% zlepšení stavu. Ovšem já jsem byl na mrtvici. Začínající rýma a slabý kašel. Zvýšil jsem dávku na 7,8,9 a 10 aktiv. kapek každou druhou hodinu a 2x denně MMS2. Do večera jsem byl totálně kaput. Manželka toho dne neužila ani kapku a byla celkem ok. Rýma u ní celkem ustoupila i bolesti kloubů. Středu ráno jsem byl tak vyřízený, že jsem se rozhodl zajít k doktorce. Manželka bez rýmy, ale má nachlazený močák. Já po příchodu úplně mrtvý a dva dny jsem ležel jak lazar s ucpaným nosem a chřipkou. Takže středa, čtvrtek a pátek bez MMS. Ve čtvrtek jsem si dal taplou koupel s 30ti kapkama aktiv. MMS. V pátek ráno jsem už pociťoval docela úlevu. Narval jsem do sebe několik tablet céčka. Ještě v sobotu a v neděli dopoledne jsem MMS nechtěl ani vidět. Pak jsem si dal ale už první dávku MMS. Zatím ale pořád nic moc. Uvidíme další dny. Nemíním sám dělat žádné závěry, každý ale může napsat svůj názor. Já osobně se ale cítím dost mizerně. Rýma sice ustoupila i chřipkové příznaky zmizely. No nic ozvu se zase příště.
Josifek77
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 28. dub 2011 11:46:41

Re: Zkušenost s MMS při chřipce

Příspěvek od Josifek77 »

Podle popisu to vypadá na předchozí vyčerpání celého organizmu. V něčem je chyba. MMS není lék jen pomáhá imunitnímu systému, nic neléčí. Jinak řečeno, není dobré se spoléhat na to, že člověka vytáhne s kde čeho. Mám pocit, že není dobré brát ho déle, než dva týdny. Může totiž dojít k opaku, že náš imunitní systém začne lajdačit, a pak ho něco chytí na hruškách. Proto je absolutně nezbytná životospráva a správné stravování, včetně nezbytných vitamínů. V první řadě je třeba "nabíjet zbraně" vlastnímu imunitnímu systému.
Damián
Příspěvky: 2
Registrován: pát 29. dub 2011 18:30:19

Re: Zkušenost s MMS při chřipce

Příspěvek od Damián »

Ahoj Jozefe, rád jsem si přečetl tvůj názor a určitě s ním souhlasím. Tělo nemůže fungovat jen z MMS. Nechci, aby si někdo myslel,že jsem se půl roku nalíval denně MMS, to vůbec ne. Provedl jsem pouze základní očistu, to znamená po malých dávkách jsem se dostal na 12 kapek a několik málo dnů jsem to pak udržoval. Pak jsem udělal přestávku a snažil se doplňovat minerální látky a vitamíny a to samozřejmě přírodní cestou. Kromě ovoce a zeleniny do sebe občas, to když je k mání, narvu mějaké ty rostlinné bobule, jako je např. Rakytník. Závěrem bych chtěl poděkovat za tvoji odpověď. Určitě se tady toho časem dozvím mnohem víc. Zdravím i všechny ostatní, kteří to tady myslí vážně a používání MMS si nenechali nikým rozmluvit a mají tu svoji správnou odvahu, aby si vše vyzkoušeli na vlastní pěst. Myslím si, že tak je to OK.
sasenka
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 28. dub 2011 12:09:18

Re: Zkušenost s MMS při chřipce

Příspěvek od sasenka »

Zdravím, ano u mě také to vypadalo, že mms nezabírá, brala jsem ho týden i po hodině 6 kapek a nic. Zlom nastal po koupelích a taky Céčku a všech vitamínech co jsem doma našla. Takže jsem vysadila MMs začala baštit tři gramy céčka denně k tomu b komplex, chlorelu, vápník a hořčík, selén a enzym z ananasu a zinek. Do dvou dnů virózka zmizela, příště budu od začátku brát céčko s mms nastřídačku a dlouhodobě přes noc. Asi to tělo fakt nemělo jak ty vychcípané potvorky vyexportovat. Držte se.
peta
Příspěvky: 1
Registrován: pát 29. dub 2011 20:19:13

Re: Zkušenost s MMS při chřipce

Příspěvek od peta »

Ahoj všem,
i já mám nové zkušenosti s užíváním mms při chřipce. Musím říct, že cca 15let jsem chřipku neměla. MMs jsem začala užívat někdy v září a to na chronické onemocnění chlam.pneu., brala jsem to asi cca 2-3týdny intenzivně cca každou hodku 3 - 4kapky/5 - 7xdenně. Na večer vždycky vitamín C a nějaký ten Ca, Mg, Zn.. Po třech týdnech jsem zvolnila, někdy jsem si dala 2xdenně 5kapek někdy 3x nebo vůbec nic. Ale pravda je , že většinou alespoň jednou denně jsem mms měla. Poslední dobou jsem doma neměla vit.C a nechtělo se mi do lékárny, popravdě ani stravě jsem moc nedala(myslím zelenině), prostě jsem se odflakovala. Najednou začal pořád pčikat můj syn, byl to očividně začátek nějaký virozy, dala jsem mu 2kapky 2xdenně a za 2dny byl ok,ani neměl teplotu, nic. U mě se nachlazení projevilo o něco málo později.Začala jsem brát mms 5 - 6xdeně po 3 - 4kapkách, druhý den mi kapalo z nosu a třetí den mi bylo líp cca o 80%, 4den, jako by se to chtělo vrátit, brala jsem dávky mms jako první a druhý den, zdálo se mi, že to u měš moc nezabírá.A je to určitě tím, že moje tělo nemělo čím pořádně zabojovat. Dneska jsem 5tý den zkouším být bez mms a láduju se zeleninou a ovocem+vit.C a minerály, uvidím jak to bude vypadat večer. Každopádně klukovi to zabralo, mms opravdu funguje, ale chce to o sebe pečovat. Mějte se báječně peta
Sedlak
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 28. dub 2011 11:45:56

Re: Zkušenost s MMS při chřipce

Příspěvek od Sedlak »

S MMS1 som skúšal všeličo a funguje to ;) osvedčilo sa mi to na vnútornú i vonkajšiu "dezinfekciu". Vitamíny, minerály a stopové prvky však samozrejme nenahradí, tie sa musia doplňať iným prídelom - mne dobre funguje jedna 1000mg tableta C- komplexu Jamieson denne - rozdrvená a pomiešaná s čerstvou rajčinou (stačí cheri), + denne jednu lyžičku koloidných minerálov. Mával som pravidelne zapálené hrdlo a plný nos - každú zimu. Teraz ani náznak. Nos si vyplachujem každé ráno zriedeným zbytkom MMS, ktorý zostane v malom panáku - 0,2dl po čistení zubov. 6+30 kvapiek po aktivácii doplním vodou po mieru a používam na vyčistenie zubov. Pár kvapiek tejto zriedenej dávky si vylejem do dlane, doplním vodou z točky a nad umývadlom nasajem nosom tak, aby to prešlo až do hrdla. Nie je to príjemné, :roll: (dá sa to natrénovať s čistou vodou) ale za celodenný efekt čistého a prázdneho nosa, ktorý potom normálne funguje, tá nepríjemná polminúta rozhodne stojí :)
Prajem všetkým veľa zdravia.
TOMÁŠ
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 28. dub 2011 18:18:52

Re: Zkušenost s MMS při chřipce

Příspěvek od TOMÁŠ »

Ahojky,
mě se osvědčilo na rýmu udělat dvoukapkový mmsko, po třech minutách naředit trochu vodou (5-7 cl) vzít tampon, namočit a cca 10 min ponechat v nose. Po vyndání nos čistý, kam se hrabe Nasivin :D
JaJa
Příspěvky: 1
Registrován: pát 29. dub 2011 21:00:55

Re: Zkušenost s MMS při chřipce

Příspěvek od JaJa »

U mna to za zacalo v piatok vecer bolestou hrdla. Vykloktala som peroxidom vodika, hrdlo preslo ale zacalo mi priserne tiect z nosa. Sobota rano, zase som sa vykloktala (cajova lizicka peroxidu vodika na 0,5 l vody) na 2 hodiny som mala pokoj a pekne sa mi dychalo. Na obed som si pre istotu z toho klkoktadla 1 dcl aj hrkla. :D Nijaku zmeńu som nezaznamenala akurat som celu noc nespala. V nedelu som proceduri opakovala a prisla zimnica, ale teplota len 37,5 hrdlo nebolelo, zato z nosa mi tieklo a boleli ma oci. V pondelok som to uz nevydrzala... paracetamol 3 x denne 1000 mg. Vecer ma uz nic nebolelo akurat tieklo z nosa. Dnes je streda a v podstate mi uz nic nie je, zajtra do prace.
Saxana
Příspěvky: 2
Registrován: pát 29. dub 2011 21:27:01

Re: Zkušenost s MMS při chřipce

Příspěvek od Saxana »

Taky řeším od pátku podobný problém. Vím, že při ataku chřipky je nejdůležitější urychleně jednat, a nedovolit, aby se chřipka rozvinula! Pátek odpoledně - při nástupu chřipky (bolest v krku, hlavy, "celý člověk", náznaky začínající zimnice) jsem se musela rychle rozhodnout: buď osvědčenou metodu, nebo MMS. Osvědčená metoda: ihned dodávat vysoké dávky vit. C. Pokusy s MMS jsem si při rychlém nástupu chřipky nemohla dovolit, tak jsem nasadila 4g dlouhodobě uvolňující vit. C + asi 1-2g kys. ascorbové do čaje. Za dvě hodiny další 3g dlouhodobého + B-komplex, zinek, vit. D a E. Mezitím jsem dala vyrábět Ž + M vodu. Do večera průběžně do čaje kys. ascorbovou (vit C). Večer 4g dlouhodobého vit.C + asi za 1/2 hod. kloktání mrtvou vodou, 1 dcl M vody beru i vnitřně. V noci kloktání M vodou. Úleva od příznaků chřipky nastala už v průběhu dne. Ráno druhého dne jsem byla fit!
V sobotu k večeru začal "chřipkovat" manžel a večer jsem odolávala nákaze současně s ním. V neděli večer jsme oba fit. Pondělí: venku je krásně - radostně na zahradě stříháme stromy a sbíráme krtince do skleníku. Je mi horko, svlékám bundu i šálu, obouvám lehčí boty, vítr si pohrává s vlasy a fouká do uší.... Začíná pobolívat 7 krční obratel - u mně neomylná známka začínajícího nachlazení - nedbám toho, myslím, že to je neobvyklým pohybem po zimě. Zasít semena salátu a ředkvičky jsem už nestačila - nevadí, udělám to zítra.."Zítra" bolí v krku, hlava atd. Naštěstí počasí nic moc, takže zůstávám doma. V noci zase kloktám. Vit. C beru průběžně, ale udržování dobrého stavu je obtížnější. Stále častěji mě napadá MMS, ale s dlouhodobým vit. C nepřipadá v úvahu. Středa, je nádherné počasí, chtělo by to zasít ta semínka ve skleníku....ale nějak pořád nejsem ve své kůži, sedím raději doma, čtu příspěvky a přitom si pohrávám s myšlenkou na MMS2... při jeho braní vitamín C nevadí, ne? Nojo, když se člověk neukázní a nedá tělu klid v posteli, tak se nemůže divit, že.... :oops: Nevíte někdo, jak se postupuje při nachlazení s Ž + M vodou? Na kloktání je M voda perfektní, jenom nevím, jak Ž a M vodu užívat vnitřně... :?:
admin
Administrátor
Příspěvky: 5
Registrován: pát 11. bře 2011 20:53:28

Re: Zkušenost s MMS při chřipce

Příspěvek od admin »

Saxana píše:Taky řeším od pátku podobný problém. Vím, že při ataku chřipky je nejdůležitější urychleně jednat, a nedovolit, aby se chřipka rozvinula! Pátek odpoledně - při nástupu chřipky (bolest v krku, hlavy, "celý člověk", náznaky začínající zimnice) jsem se musela rychle rozhodnout: buď osvědčenou metodu, nebo MMS. Osvědčená metoda: ihned dodávat vysoké dávky vit. C. Pokusy s MMS jsem si při rychlém nástupu chřipky nemohla dovolit, tak jsem nasadila 4g dlouhodobě uvolňující vit. C + asi 1-2g kys. ascorbové do čaje. Za dvě hodiny další 3g dlouhodobého + B-komplex, zinek, vit. D a E. Mezitím jsem dala vyrábět Ž + M vodu. Do večera průběžně do čaje kys. ascorbovou (vit C). Večer 4g dlouhodobého vit.C + asi za 1/2 hod. kloktání mrtvou vodou, 1 dcl M vody beru i vnitřně. V noci kloktání M vodou. Úleva od příznaků chřipky nastala už v průběhu dne. Ráno druhého dne jsem byla fit!
V sobotu k večeru začal "chřipkovat" manžel a večer jsem odolávala nákaze současně s ním. V neděli večer jsme oba fit. Pondělí: venku je krásně - radostně na zahradě stříháme stromy a sbíráme krtince do skleníku. Je mi horko, svlékám bundu i šálu, obouvám lehčí boty, vítr si pohrává s vlasy a fouká do uší.... Začíná pobolívat 7 krční obratel - u mně neomylná známka začínajícího nachlazení - nedbám toho, myslím, že to je neobvyklým pohybem po zimě. Zasít semena salátu a ředkvičky jsem už nestačila - nevadí, udělám to zítra.."Zítra" bolí v krku, hlava atd. Naštěstí počasí nic moc, takže zůstávám doma. V noci zase kloktám. Vit. C beru průběžně, ale udržování dobrého stavu je obtížnější. Stále častěji mě napadá MMS, ale s dlouhodobým vit. C nepřipadá v úvahu. Středa, je nádherné počasí, chtělo by to zasít ta semínka ve skleníku....ale nějak pořád nejsem ve své kůži, sedím raději doma, čtu příspěvky a přitom si pohrávám s myšlenkou na MMS2... při jeho braní vitamín C nevadí, ne? Nojo, když se člověk neukázní a nedá tělu klid v posteli, tak se nemůže divit, že.... :oops: Nevíte někdo, jak se postupuje při nachlazení s Ž + M vodou? Na kloktání je M voda perfektní, jenom nevím, jak Ž a M vodu užívat vnitřně... :?:


Ahoj Saxano, tak kloktej MMS a klidně použij MMS2. A můžeš inhalovat nad hrncem a k koupel tomu, C nevadí. MMS2 jedna lžíce do vody nebo kloktat lze taky. Co se týče živé a mrtvé vody, tak doporučuji po dobu 3 dnů 5x denně po jídle propláchnout krk „M“ vodou a po každém propláchnutí vypít ¼ sklenice „Ž“ vody". To by ti mělo určitě zabrat.
Odpovědět

Zpět na „Chřipka, Zápaly, Průjem, Salmonelóza, Angína...“