vysoký tlak

Moderátor: admin

mmiklankova
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 18. srp 2011 10:14:26

Re: VYSOKÝ KREVNÍ TLAK

Příspěvek od mmiklankova »

Zdravím všetkých,
mám otázku ohladne užívania kvapiek mms.Môj manžel začal užívať kvapky na vysoký tlak,no hneď ako začal mu tlak vystúpil ešte viac a drží sa ho asi päť dní.Tiež sa mu zapchal nos a veľmi ho bolí hlava a tiež sa u neho objavila DNA.Pochopiteľne má obavy a nevie čo robiť.Prosím o radu.
Ja som začala užívať kvaky tiež,no u mňa je výsledok fantastický.Mám chronickú nádchu a basedovu chorobu (choroba zo štítnej žľazy).Po dvoch dňoch som si prestala dávať kvapky do nosa,lebo som v ňom mala po roku prievan :D .no a na očiach pracujem.Zatial sme v začiatočnom štádiu ale a už teraz pociťujem účinky na sebe.Som veľmi šťastná,že som dostala od kolegyne doporučenie na tieto kvapky.Prajem veľa zdravia ;)
Martina
Zdeněk
Příspěvky: 2
Registrován: úte 16. srp 2011 11:39:26

Re: VYSOKÝ KREVNÍ TLAK

Příspěvek od Zdeněk »

mmiklankova píše:Zdravím všetkých,
mám otázku ohladne užívania kvapiek mms.Môj manžel začal užívať kvapky na vysoký tlak,no hneď ako začal mu tlak vystúpil ešte viac a drží sa ho asi päť dní.Tiež sa mu zapchal nos a veľmi ho bolí hlava a tiež sa u neho objavila DNA.Pochopiteľne má obavy a nevie čo robiť.Prosím o radu.
Ja som začala užívať kvaky tiež,no u mňa je výsledok fantastický.Mám chronickú nádchu a basedovu chorobu (choroba zo štítnej žľazy).Po dvoch dňoch som si prestala dávať kvapky do nosa,lebo som v ňom mala po roku prievan :D .no a na očiach pracujem.Zatial sme v začiatočnom štádiu ale a už teraz pociťujem účinky na sebe.Som veľmi šťastná,že som dostala od kolegyne doporučenie na tieto kvapky.Prajem veľa zdravia ;)
Martina


Prosím o návod jak namíchat kapky MMS jako kapky do nosu.
Zdeněk.
Sandokan
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 18. srp 2011 0:52:09

Re: VYSOKÝ KREVNÍ TLAK

Příspěvek od Sandokan »

Zdeněk píše:Prosím o návod jak namíchat kapky MMS jako kapky do nosu. Zdeněk.

Dal bych 1 kapku chloritanu, 4 kapky 10% kyseliny citronové, zaktivoval a naředil 50 ml vody. Aplikace běžná jako u ostatních kapek do nosu, počítat s tím, že roztok bude slábnout a druhý den bude zcela nepoužitelný.

Bohužel ale zkušenosti s kapáním MMS do nosu si někdo chválí, někdo nikoliv. Záleží na druhu problému, někomu se spíše zdá lepší propláchnout nos vodou, někomu slanou vodou, někomu urinou a někomu třeba olejem.

Jde o to zjistit, komu co vyhovuje, nečekejte u MMS zázraky. Tuhle jsem zaslechl třeba i doporučení ohledně kapek do nosu - o koloidním stříbru smíchaným s epsomskou solí...
podnic
Příspěvky: 7
Registrován: ned 05. kvě 2013 10:48:42

vysoký tlak

Příspěvek od podnic »

Máte zkušenosti s vysokým tlakem a mms?
podnic
Příspěvky: 7
Registrován: ned 05. kvě 2013 10:48:42

Re: vysoký tlak

Příspěvek od podnic »

začal jsem brát protokol 1000 a týden mám vyšši tlak než jsem měl 220/130 jelikož jsem prodělal mozkovou příhodu bojím se aby to hlava vydržela a já nezkončil mrzákem nebo na hřitově!
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: vysoký tlak

Příspěvek od Batles »

podnic píše:začal jsem brát protokol 1000 a týden mám vyšši tlak než jsem měl 220/130 jelikož jsem prodělal mozkovou příhodu bojím se aby to hlava vydržela a já nezkončil mrzákem nebo na hřitově!

Kupte si v lékárně Rybí tuk, asi tak 2 dcl a berte jednu polévkovou lžíci denně. Tlak půjde dolů :!: Protokol 1000 je pro vás vhodný.
Samozřejmě, že vám chybí i hlavní minerály, především draslík, hořčík a vápník. Nemluvě o vitamínu C, selenu a germaniu. Potřebují to především naši ochránci, tj, bílé krvinky :D
Vaše tělo se čistí a projevy jsou různorodé, každý člověk je jedinečný. Nezapomeňte, že MMS1 vám do těla vůbec nic nedodává :!: Pouze mohutně pomáhá imunitě :!:
Dodávat musíte především vy a to hlavně ústy :D Kůže si také bere vše z okolí, ve kterém se pochybuje.......
Hezký den, Batles
podnic
Příspěvky: 7
Registrován: ned 05. kvě 2013 10:48:42

Re: vysoký tlak

Příspěvek od podnic »

prosím jak to je s bráním Vámi popsaných minerálů a vitamínů hlavně vitamínu C ? Je možno při této léčbě podávat ? Jinak jsem koupil v lékárně Epavit - rybí tuk a objednal NORSK TRAN - rybí olej
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: vysoký tlak

Příspěvek od Batles »

Odpovím v soukr. zprávě.
viera.s
Příspěvky: 1
Registrován: pon 17. čer 2013 9:04:26

Re: vysoký tlak

Příspěvek od viera.s »

Beriem MMS1 aj MMS2,můj tlak bol zvýšený 180/100 potom 135/100 a teraz 125/85.Tento tlak je meraný lekárom a zaznamenaný v zdravotnej karte.
Keď som začala brať MMS sa mi najprv tlak zvýšil ale necítila som sa zle /dala som si stále lieky na tlak/,ale teraz po troch týždnoch mám takýto dobrý tlak 125/85,taký som nemala desať rokov.Uvidím ako to bude ďalej.....
Barca
Příspěvky: 10
Registrován: sob 09. lis 2013 12:39:43

Problem s vysokym tlakem

Příspěvek od Barca »

Potrebovala bych se jeste zeptat: Uz skoro rok mam problem s vysokym tlakem a vynechava me i tep.Podle holtru mam brat rano 1 lek Mikardis plus 80mg/12,5mg.Jenomze 2-3 dni je to treba dobry,dalsi den je to hodne spatny.Uvedu priklad.Vezmu si nejakou knizku,zaberu se do cteni,najednou citim tlak do hlavy,zrudnu a uz mam vysoky tlak,to musim hned brat lusopres a nekdy pomaha i frontin 0,25mg.Nebo jdu psat obycejny dopis a taky se mi to stane,nebo s nekym si volam-taky mi vylitne tlak treba i na 200.Neni to rozcilenim,a od patere taky ne,byla jsem k vuli tomu na ortopedii.Sehnala jsem poradce a mam namerene zateze :IL v okruhu ledvin+,IL jater+,Ilplic+,IL sleziny+, IL sredce+,je tam hodne parazitu .Zatim beru zinek,cely mesic,ryboflavin a piju oresak(MOK)-4 x 1 lzicku denne na lacno.Pristi patek,jdu na plazmovej generator Salvia.Jeste bych chtela napsat, ze 2 roky mi piska v usich kazdy den ,brala jsem na to leky,ale nepomohly.Dekuji za odpoved .
Odpovědět

Zpět na „Vysoký krevní tlak“