NOS A DUTINY

Moderátor: admin

Odpovědět
Milan
Příspěvky: 1
Registrován: úte 08. lis 2011 21:22:11

NOS A DUTINY

Příspěvek od Milan »

Ahoj Lucka,môžem sa ťa spýtať,ja by som potreboval aplikovať kvapky do nosných dutín,a chcem sa pridržať tvojho návodu,ale mám jednu otázku,netreba kvapky zaktivovať kyselinou citronovou,?Stači len ak ako Ty vysvetluješ kvapky zriediť s vodou?Vopred dakujem za odpoved.Milan
irisiris
Příspěvky: 1
Registrován: stř 30. lis 2011 11:12:08

Re: NOS A DUTINY

Příspěvek od irisiris »

ahoj,vzhledem k tomu,že hned první slovo je aktivujte.... pak je tedy myšleno prvně aktivovat 6 kapek kyselinou citronovou a pak teprve přidat vodu ;)
koldun1
Příspěvky: 4
Registrován: pát 09. pro 2011 11:49:27

Re: NOS A DUTINY

Příspěvek od koldun1 »

ahojte...mam taky problem, ze som mala chripku, ktora mi ako zazrakom z hodiny na hodinu aj zmizla ale ostalo mi zalahnute v usiach....uška mam čiste...nič ma neboli len velmi slabunko pocujem...a pocujem ako dycham...vyskusala som uz vsetko...kamarat mi poradil tieto MMS...podla vsetkeho mi zalahlo preto ze mi opuchla z chripky Estachova trubica...co vyvolalo to zalahnutie....poradite mi ako si mam davkovat tieto MMS...nejaky postup...nech neurobim chybu lebo mi vazne lezie na nervy to, ze sa kazdeho musim pytat aj 3 krat čo povedal....Dakujem krasne za odpoved... ;)
Jevgenija
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 02. kvě 2013 10:07:18

Re: NOS A DUTINY

Příspěvek od Jevgenija »

Dobrý den,
mám nádor v nosní dutině, myslíte, že to také může v mém případě pomoci?
Moc děkuji
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: NOS A DUTINY

Příspěvek od Batles »

Jevgenija píše:Dobrý den,
mám nádor v nosní dutině, myslíte, že to také může v mém případě pomoci?
Moc děkuji

Naprosto ideální bude ve vašem případě Černá mast. Podrobný popis je v nové knize o MMS. Je to dokonalá zbraň přesně pro váš případ.
Samozřejmě, že i MMS1 a CDS bude dělat svoji práci :!: I když Č.M. zlikviduje nádor, musíte dál o sebe pečovat. Něco je ve vás hodné v nepořádku, jinak by tyhle problémy nenastaly.
Batles
evuska
Příspěvky: 2
Registrován: stř 25. pro 2013 14:32:24

Re: NOS A DUTINY

Příspěvek od evuska »

tak jsme ted zkkousela MMS. pit ho nemuzu je mi z toho zle uz jen po cuchu,zkousela jsme ho pit 8x denne |2 kapky a I kdyz se rym uvolnovala nic moc tedy.pak sprejem do nosu(bez dychani nosem) nic moc tak jsem zkusila to lehnuti a dat kapky do nosu a pak I do usi v leze a je to bomba!!! juhuuuuu.diky za radu! :D :lol: :P :idea: :mrgreen: :geek:
Romanes26
Příspěvky: 2
Registrován: sob 07. čer 2014 10:29:11

Re: NOS A DUTINY

Příspěvek od Romanes26 »

Zdravim Vas,

Keby sa zmiešalo DMSKo a MMS ako protokol 3000 a prikladalo sa to na dutiny?Neviete niekdo poradiť či by to bolo efektívne? Bo práve dutiny su také že že ťažko alebo len minimálne sa tam dostávajú účinné látky, napr. pri peronálnom užití.
Odpovědět

Zpět na „Ústní dutina, Nos - nemoci, paradentóza...“