Zuby - amalgánové plomby

Moderátor: admin

Odpovědět
zuzis
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 23. led 2014 10:21:21

Zuby - amalgánové plomby

Příspěvek od zuzis »

Omlouvám, jestli se to zde již někde probíralo, ale nic jsem nenašla. Slyšela jsem, že při čištění zubů mmskem se rozpouští amalgánové plomby. Má s tím někdo zkušenosti?
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Zuby - amalgánové plomby

Příspěvek od Batles »

zuzis píše:Omlouvám, jestli se to zde již někde probíralo, ale nic jsem nenašla. Slyšela jsem, že při čištění zubů mmskem se rozpouští amalgánové plomby. Má s tím někdo zkušenosti?

Při čištení zubů dochází k reakci s amalgánem, no zárověň i k likvidaci metylrtuti. Metylrtuť je to, co nám nejvíc škodí a kumuluje se v mozku. Může za to 600 druhů bakterií, které máme v ústech.
Proto je čištění zubů pomocí MMS/CDS vhodné.
zuzis
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 23. led 2014 10:21:21

Re: Zuby - amalgánové plomby

Příspěvek od zuzis »

Batles píše:
zuzis píše:Omlouvám, jestli se to zde již někde probíralo, ale nic jsem nenašla. Slyšela jsem, že při čištění zubů mmskem se rozpouští amalgánové plomby. Má s tím někdo zkušenosti?

Při čištení zubů dochází k reakci s amalgánem, no zárověň i k likvidaci metylrtuti. Metylrtuť je to, co nám nejvíc škodí a kumuluje se v mozku. Může za to 600 druhů bakterií, které máme v ústech.
Proto je čištění zubů pomocí MMS/CDS vhodné.


Děkuji za odpověď. Že je mms k čištění vhodné chápu a vím, ale k čemu mi to bude, když se mi budou rozpadat plomby. Proto se na to ptám. Bílá plomba je vhodnější, ale tu bohužel už použít já nemůžu. Hold staré prohřešky z mládí se už napravit nedají.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Zuby - amalgánové plomby

Příspěvek od Batles »

Rozpadají se blomby :?: takovou oficielní informaci nemám a to už mám prostudováno 5 knih o MMS/CDS.MMS1 ze třech kapek má asi 4,3 pH, takže je to bezpečné.
Pokud budete užívat silnější koncentraci, může to něco dělat. Připomínám jen, že ochucené nápoje v petlahvi mají pH 4.....
Takže rozhodnutí je na vás :D
zuzis
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 23. led 2014 10:21:21

Re: Zuby - amalgánové plomby

Příspěvek od zuzis »

Batles píše:Rozpadají se blomby :?: takovou oficielní informaci nemám a to už mám prostudováno 5 knih o MMS/CDS.MMS1 ze třech kapek má asi 4,3 pH, takže je to bezpečné.
Pokud budete užívat silnější koncentraci, může to něco dělat. Připomínám jen, že ochucené nápoje v petlahvi mají pH 4.....
Takže rozhodnutí je na vás :D

Díky díky. No prý ze zbytkových kyselin. Já dělala 6kapek a trošičku vody. Takže radši dám méně. díky
Odpovědět

Zpět na „Ústní dutina, Nos - nemoci, paradentóza...“