Ekzém a kožní plíseň

Moderátor: admin

Odpovědět
miskahryzka
Příspěvky: 5
Registrován: stř 05. srp 2015 14:07:45

Ekzém a kožní plíseň

Příspěvek od miskahryzka »

Dobrý den,
mám ekzém a kožní plíseň a nevím jak se toho zbavit. Má s tím někdo zkušenosti?
jurdamartin
Příspěvky: 5
Registrován: stř 05. srp 2015 14:15:16

Re: Ekzém a kožní plíseň

Příspěvek od jurdamartin »

Ahoj, já mám zkušenosti jen s tou plísní a taky by mě zajímalo jak se ji zbavit. Je to taková ta kožní plíseň - fleky na krku a zádech. V létě jsou světlé a v zimě tmavé.Najde se někdo kdo poradí ?
čika
Příspěvky: 72
Registrován: úte 14. črc 2015 10:52:01

Re: Ekzém a kožní plíseň

Příspěvek od čika »

miskahryzka píše:Dobrý den,
mám ekzém a kožní plíseň a nevím jak se toho zbavit. Má s tím někdo zkušenosti?

Použití CDS2
Na kůži: Použijeme 1000-2000 ppm, (lze zkusit i 3000 ppm ), avšak pozor na citlivější místa (tam 500-1000 ppm). Samotné koncentrované CDS2 lze aplikovat 3x až 6x denně. Aplikace CDS2 na kůži se může dělat s DMSO, pokud potřebujeme přenést CDS2 hlouběji do tkání, k vnitřním orgánům. Ale pouze 2x až 3x denně s odstupem 6 hodin.

Pití CDS2 : 25 ppm na 1-1,5 dcl 3x denně ( rozmezí mezi užíváním je min 1 hodina) po týdnu bezproblémového užívání zvýšíme postupně dávku na 50-150 ppm a pít to 3x až 8x denně po hodině. (Pokud užíváme dlouhodobě měli bychom udělat po 3 týdnech pauzu 5-7 dní a dodat tělu vitamíny minerály a hlavně vitamín C.)

Můžete vyzkoušet i koupele v MMS :)
čika
Příspěvky: 72
Registrován: úte 14. črc 2015 10:52:01

Re: Ekzém a kožní plíseň

Příspěvek od čika »

jurdamartin píše:Ahoj, já mám zkušenosti jen s tou plísní a taky by mě zajímalo jak se ji zbavit. Je to taková ta kožní plíseň - fleky na krku a zádech. V létě jsou světlé a v zimě tmavé.Najde se někdo kdo poradí ?


U vás bych volila koupele v MMS s hydrogensíranem sodným - 1 až 3 lžičky od každého roztoku NaClO2 + NaHSO4 (složky MMS) nebo 40 až 120 kapek od každého na vanu 100 l. Také solné koupele 3 kg na vanu. :)
Odpovědět

Zpět na „Ekzém, Alergie, Imunita, Astma, Psoriáza(Lupénka), Akné...“