IMUNITNÍ PORUCHY

Moderátor: admin

Odpovědět
hananevicka
Příspěvky: 1
Registrován: sob 17. led 2015 23:30:43

IMUNITNÍ PORUCHY

Příspěvek od hananevicka »

dobrý den, chcela by som sa poradiť s niekým skúseným o užívaní mms v mojom prípade. Momentálne mám chrípku už 6ty deň, prvé 3 dni som brala mms, dostala som sa na 5 kvapiek 3x denne,ale nič mi to nezaberalo, tak som to ukončila,lebo sa mi stav nezlepšoval a musela som sa prekonávať,kvôli tomu savovému pachu mi bolo na zvracanie. Neviem teda prečo mi to nezaberalo, ked sa uvádza,že chrípku lieči okamžite. Pred 2mi rokmi som pri úraze prišla o slezinu a moja bunková imunita rok po tej splenektomii poklesla na polovicu najnižšej referenčnej hodnoty, tak neviem,či by som si radšej nemala dať vypísať atb. vie niekto prosímporadiť? ak môžete prosím na mail:jarka1408@azet.sk, neviem sa tu moc orientovať na tomto fore. Dakujem
čika
Příspěvky: 72
Registrován: úte 14. črc 2015 10:52:01

Re: IMUNITNÍ PORUCHY

Příspěvek od čika »

Pokud máte problém s imunitou tak antibiotiky ji ještě více narušíte. Snažte se svůj imunitní systém spíše nastartovat dodáním všech potřebných látek, které tělo potřebuje. Vitamíny, minerály , stopové prvky atd atd....píšete , že máte chřipku. Ta se dá velmi dobře zvládnout CDS2 a MMS. Ale je lepší kombinace jako užívání vnitřně, koupele, kloktání popřípadě inhalace. Užívejte 5-8 x denně klidně v menších dávkách.
Odpovědět

Zpět na „Ekzém, Alergie, Imunita, Astma, Psoriáza(Lupénka), Akné...“