ASTMA

Moderátor: admin

Odpovědět
drakeman
Příspěvky: 1
Registrován: pát 24. čer 2011 10:44:37

ASTMA

Příspěvek od drakeman »

Ma s tym niekto osobne skusenosti? Ak ano, tak sem s nimi.

Chcel by som vediet, ci tie 3 kvapky treba tiez aktivovat alebo len neaktivovane jemne vzdychovat.. Nemoze to nejako uskodit? Myslim ked s aniekomu tazko dycha, ci sa mu to nezhorsi.

Dakujem
Lucka
Příspěvky: 191
Registrován: čtv 28. dub 2011 11:31:54

Re: ASTMA

Příspěvek od Lucka »

Zdravím,
nemám priamo skúsenosti s MMS pri astme, ja som ho použivala skor pri chrípke a alergii, čiže pietie a kúpele, ale čitala som 2 JH knihy. Takže sem zavesím čo som tam teraz našla.
No a moje osobné odporučenie asi take, že velmi opatrne, ono je to dosť silne si myslim a smrdi to teda hrozne :).. ale niekde som čitala že to vôbec nerteba nejak silno vdychovať, práve naopak velmi pomaly lebo podla mna by si si s tým mohol aj ubížiť keby si to nejak preháňal. No a čo ta týka aktivovania tak sú to aktivované kvapky, klasika tak jak on píše ten protokol 1000.
pa
Lucia


drakeman píše:Ma s tym niekto osobne skusenosti? Ak ano, tak sem s nimi.

Chcel by som vediet, ci tie 3 kvapky treba tiez aktivovat alebo len neaktivovane jemne vzdychovat.. Nemoze to nejako uskodit? Myslim ked s aniekomu tazko dycha, ci sa mu to nezhorsi.

Dakujem
Přílohy
Kniha "MMS"
Kniha "MMS"
kniha2.jpg (420.08 KiB) Zobrazeno 12885 x
Kniha "Zásady používání MMS"
Kniha "Zásady používání MMS"
kniha1.jpg (779.94 KiB) Zobrazeno 12885 x
mmelo
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 21. bře 2013 18:12:47

Re: ASTMA

Příspěvek od mmelo »

zdravim.mam astmu 28 rokov a dosiahol som uroven ako vacsina astatikov-ste zavisly na udrziavaci ktory musite previdelne vdychovat.cize ste idealny pacient pre farmaceuticke firmy kedze previdelne odberate ich "lieky".clovek v tomto stave uz v podstate nema co stratit takze som aj ja vyskusal mms.zacal som ich uzivat tak, ze som si spravil dennu davku(30kvapiek) do dzusu protokol 2000myslim.zacal som to uzivat kazdy den a inhalator ktory som dovtedy uzival uz skoro 3krat denne som potreboval uz len 3krat tyzdenne.ale docital som sa ze inhalacie su este ucinnejsie,tak som skusil aj to.avsak tato metoda sposobila navrat ku povodnemu stavu a dychavicnost.preto si myslim ze zalezi aj od typu astmy a podnetu ktory sposobuje zachvaty.pre kazdeho je to zrejme individualne.mne ten lyn sposobil drazdenie a nasledne zachvat alebo minimalne lahku dychavicnost.preto presedlavam na stary sposob a dufam ze dlhodobym uzivanim dosiahnem uplne vyliecenie sa z tejto dost zakernej choroby.
Odpovědět

Zpět na „Ekzém, Alergie, Imunita, Astma, Psoriáza(Lupénka), Akné...“