CDS a Crohnova nemoc

Moderátor: admin

Odpovědět
jarnel
Příspěvky: 2
Registrován: sob 30. led 2016 18:38:53

CDS a Crohnova nemoc

Příspěvek od jarnel »

Dobrý den,

chtěl bych poprosit o radu:
Mám Crohnovu nemoc. Je to velmi nepříjemné autoimunitní onemocnění, které se u mne projevuje tak, že trpím častými průjmy ( mám zánět na konci tenkého střeva ). Rozhodl jsem se, že bych mohl zkusit léčbu pomocí CDS. A také jsem tak učinil. Použil jsem postup, který je uveden na oficiálních stránkách o MMS, kde se píše, že na Crohnovu nemoc se používá Protokol 1000 a klystýry. Protokol 1000 ( 3 kapky/8 dávek denně ) jsem skutečně užíval po dobu jednoho měsíce s tím, že jsem neužíval MMS, ale účinější CDS, tzn. užíval jsem koncentraci 50 ppm a upíjel jsem každou hodinu 1 dl naředěného roztoku CDS 8 krát denně. Klystýry jsem však neabsolvoval, jelikož nemám možnost nechat si je aplikovat. Domníval jsem se, že bude dostačující ten protokol 1000, který jsem poctivě dodržoval. Problém je bohužel v tom, že tento postup s protokolem 1000 mi skoro vůbec nepomohl, nepozoruji na sobě žádné výraznější zlepšení, průjmy stále přetrvávají. Je mi jasné, že CDS asi nedokáže zcela vyléčit Crohnovu nemoc, ale doufal jsem alespoň v určité zlepšení. To se bohužel nedostavilo. Z tohoto důvodu bych vás chtěl požádat o radu či nějaké informace. Nepostupoval jsem nějak chybně? Nevadí ten fakt, že jsem užíval CDS a nikoliv MMS? CDS je prý účinější, takže asi by to vadit nemělo, spíše naopak. A co ty klystýry? Jsou při léčbě této nemoci tak moc důležité? Může být problém v tom, že jsem je neabsolvoval? A mohla by mít negativní vliv i skutečnost, že jsem nezačínal brát CDS vždy ve stejnou dobu v jednotlivých dnech ( myšleno tak, že jeden den jsem si vzal první dávku dopoledne a jiný den třeba až odpoledne )? Ale vždy jsem užil všech 8 dávek po jednotl. hodinách. Dočetl jsem se, že při užívání MMS/CDS není vhodné pít kávu. Přiznám se, že jsem si ji občas neodpustil ( ale opravdu jen malo a nepravidelně ). Může být i toto tím důvodem neúspěchu? Předem se omlouvám za délku mého dotazu a za množství uvedených otázek, ale opravdu si nevím rady a jsem z toho zoufalý. Budu vděčný za jakékoliv rady a informace. Předem děkuji. J.H.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: CDS a Crohnova nemoc

Příspěvek od Batles »

jarnel píše:Dobrý den,

chtěl bych poprosit o radu:
Mám Crohnovu nemoc. Je to velmi nepříjemné autoimunitní onemocnění, které se u mne projevuje tak, že trpím častými průjmy ( mám zánět na konci tenkého střeva ). Ano, v té oblasti se nejčastěji zdržují vysoce aktivní patogeny. Mám případ Crohna a on měl množství cesoda rod a další šmejdy, na které síla CDS nestačí.
Rozhodl jsem se, že bych mohl zkusit léčbu pomocí CDS. A také jsem tak učinil. Použil jsem postup, který je uveden na oficiálních stránkách o MMS, kde se píše, že na Crohnovu nemoc se používá Protokol 1000 a klystýry. Protokol 1000 ( 3 kapky/8 dávek denně ) jsem skutečně užíval po dobu jednoho měsíce s tím, že jsem neužíval MMS, ale účinější CDS, tzn. užíval jsem koncentraci 50 ppm a upíjel jsem každou hodinu 1 dl naředěného roztoku CDS 8 krát denně.CDS má omezenou sílu danou koncentrací, kdežto CDH a MMS1 aktivované kyselinou HCl koncentraci ppm ClO2 ještě po požití zvýší, pokud se vám v žaludku objevuje vlastní kyselina HCl. Pokud jsou ale tyto verze MMS1 (CDH, CDS, CDS2 aktivované hydrog.sír.sodným, tak dojde ke snížení ppm už v žaludku, takže vám nemusí taková forma moc zabrat. Každý si to může ověřit doma za pomocí Instatestu.
Klystýry jsem však neabsolvoval, jelikož nemám možnost nechat si je aplikovat. Domníval jsem se, že bude dostačující ten protokol 1000, který jsem poctivě dodržoval. Problém je bohužel v tom, že tento postup s protokolem 1000 mi skoro vůbec nepomohl, nepozoruji na sobě žádné výraznější zlepšení, průjmy stále přetrvávají. Je mi jasné, že CDS asi nedokáže zcela vyléčit Crohnovu nemoc, ale doufal jsem alespoň v určité zlepšení. To se bohužel nedostavilo. Z tohoto důvodu bych vás chtěl požádat o radu či nějaké informace. Nepostupoval jsem nějak chybně? Nevadí ten fakt, že jsem užíval CDS a nikoliv MMS? CDS je prý účinější, takže asi by to vadit nemělo, spíše naopak.Zásadní chybu v postupu nevidím, pouze je to krátký čas léčby, možná i omezen kvůli výše popsaným. Čím máte aktivované CDS? Je třeba si uvědomit, že MMS1 dělá pořádek za slabou imunitu 9 hodin denně, no 15 hodin je zase vše na imunitě dokud nepřijde další dávka.
A co ty klystýry? Jsou při léčbě této nemoci tak moc důležité? Může být problém v tom, že jsem je neabsolvoval? Klystýry jsou výborné! V každém případě likvidují patogeny, buďte si jistý že tam jsou a tím se ulevuje imunitě. Bohužel se ale tekutina nedostane až do oblasti Ilea. Přemnožené patogeny tam koušou do tkáně, ta se stále zaněcuje, jizví a často doslova uzavírá průchod atd....
A mohla by mít negativní vliv i skutečnost, že jsem nezačínal brát CDS vždy ve stejnou dobu v jednotlivých dnech ( myšleno tak, že jeden den jsem si vzal první dávku dopoledne a jiný den třeba až odpoledne )? Tohle nijak nevadí.
Ale vždy jsem užil všech 8 dávek po jednotl. hodinách. Dočetl jsem se, že při užívání MMS/CDS není vhodné pít kávu. Přiznám se, že jsem si ji občas neodpustil ( ale opravdu jen malo a nepravidelně ). Může být i toto tím důvodem neúspěchu? Předem se omlouvám za délku mého dotazu a za množství uvedených otázek, ale opravdu si nevím rady a jsem z toho zoufalý. Budu vděčný za jakékoliv rady a informace. Předem děkuji. J.H.

Je možné docílit úlevy užíváním Křemeliny a větších dávek Céčka třeba ve formě askorbátu sodného pro posílení imunity a snižování zánětů.
Crohn není jednoduchá porucha, ale obsahuje více slabých míst v těle. Faktem je, že kdyby imunita měla dostaek sil, crohn nebude. Důležitou roli při crohnu přisuzují doktoři, kteří měli přednášku ve Švýcarsku pro odb. veřejnost a zdůraznili, že těžké kovy hrají vysokou důležitost při chronických zánětech včetně Crohna.....
Asi tak v krátkosti.
Mějte se hezky,
Batles
jarnel
Příspěvky: 2
Registrován: sob 30. led 2016 18:38:53

Re: CDS a Crohnova nemoc

Příspěvek od jarnel »

to beatles:

Dobrý den,

mockrát Vám děkuji za ochotu a vyčerpávající odpovědi. Čím mám aktivované CDS bohužel nevím, já sám si CDS nevyrábím, kupuji ho přes internet z czchem.cz. Jestli jsem Vás pochopil správně, tak by v mém případě bylo vhodnější, kdybych užíval CDS nebo CDH aktivované kyselinou HCl a nikoliv hydrog.sír.sodným. Je to tak správně? Moje další otázka je tedy nasnadě: dá se nějakým způsobem zjistit, čím je aktivované CDS, zakoupené z výše uvedeného internet. obchodu? Je tedy užívání CDS v mém případě vhodné a nebo byste mi raději doporučil přejít na MMS či CDH? Do MMS se mi příliš nechtělo kvůli počátečním vedlejším účinkům - průjmy ( už tak jich mám dost ), bolesti žaludku, atd...A co CDH? Může být pro mě účinější než CDS? Jsem rád ( a zároveň i překvapen ), že jste nenašel žádnou zásadní chybu v mém dosavadním postupu léčby. Zřejmě máte pravdu v tom, že doba mé léčby je zatím příliš krátká. Ale I přesto jsem doufal, že po měsíčním užívání protokolu 1000 by výsledek mohl být mnohem lepší. Žádné výraznější zlepšení bohužel nepociťuji. Co se týká těch klystýru, tušil jsem, že jsou velmi důležité a jistě by byly pro mne velkým přínosem. Bohužel nemám možnost je podstoupit. Ani netuším na koho se v tomto směru obrátit nebo kam zajít. Na konci Vaši odpovědi jste napsal, že "je možné docílit úlevy užíváním Křemeliny a větších dávek Céčka třeba ve formě askorbátu sodného pro posílení imunity a snižování zánětů". To mě velmi zaujalo. Myslíte si, že společné užívání Křemeliny a Céčka by mohlo mít za následek výraznější zlepšení mého zdrav. stavu? Mohlo by mi to pomoci? Nemyslím tím pouze v případě, když mě postihne průjem ( na uklidnění probíhajícího průjmu ), ale i preventivně, v klidové fázi, aby k průjmům nedocházelo tak často. A který ze způsobu "léčby" byste mi závěrem doporučil: užívat CDS/CDH, nebo raději vyzkoušet vzájemné užívání Křemeliny a Céčka? Která varianta by byla vhodnější? Zajímá mě Váš názor. Pochopil jsem to správně, že těžké kovy tělu škodí a hodně napomáhají chronickým zánětům? Ale jak se jich zbavit?
Ještě jednou Vám děkuji za Vaši reakci. Budu Vám moc vděčný za případnou další odpověď.
S pozdravem J.H.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: CDS a Crohnova nemoc

Příspěvek od Batles »

Odpovím vám v soukromé zprávě.
Je to hodně podrobností.....
Odpovědět

Zpět na „CDS2“