CDS/MMS - nový způsob výroby a užívání CLO2

Moderátor: admin

Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

CDS/MMS - nový způsob výroby a užívání CLO2

Příspěvek od Batles »

31.12.2011 se na stránkách Johna Wayna objevily nové informace o výrobě a dávkování CDS (nasycená voda kysličníkem chlořičitým):
"MMS
NEWS
31.12.2011
Dávkování CDS.
Dávkování CDS je v podstatě jednoduché, stačí dodržet koncentraci chlordioxidu rozpuštěného ve vodě. Zde máte názorný příklad jak CDS dávkovat:
http://www.youtube.com/watch?v=01ZRDA5L ... fN5t01OkMx
Děkuji vám za přízeň a doufám, že informace na tomto webu o MMS i v roce 2012 přinesou mnoha lidem ztracené zdraví.
Jim Humble posílá všem lidem v České republice mnoho pozdravů.
Mějte se v roce 2012 hezky.
John Wayne"
Osobně užívám CDS již tři týdny a musím říct, že je to oproti klasickému MMS1 mnohem lepší a snesitelnější užívání.
Pachuť není zdaleka tak nepříjemná, proto se velmi dobře pije.
Batles :D
ls.lucki
Příspěvky: 3
Registrován: pát 18. led 2013 9:49:00

Re: CDS/MMS - nový způsob výroby a užívání CLO2

Příspěvek od ls.lucki »

Jasně že je lepší. používám CDS 4 měsíce a mnoho lidí okolo mně a všichni mají daleko lepší výsledky, nehledě na to, že nejsou žádné nevolnoszi ani průjmy. Tyto potíže má na svědomí překyselení organizmu tzv Acidóza. Kyselina citronová se dokonce vyrábí z plísňových kultur a stopy plísní v každé zůstávají. Stále mne kontaktují lidé, kteří už nebyli schopní přijmout další MMS protože jim to organismus odmítal. CDS naopak začali užívat úplně bez potíží. MMS , dle mého názoru a poznání, vznikla jen jako "mezistupeň" k dokonalejší formě - CDS.
upman
Příspěvky: 1
Registrován: úte 22. říj 2013 20:28:15

Re: CDS/MMS - nový způsob výroby a užívání CLO2

Příspěvek od upman »

Zdravim,

z www.vylecse.cz jsem poridil CDS a doposud nepouzil, cekal jsem na neco vaznejsiho. Ted po maratonu prisel zanet pod zubem, je v kosti, zubar jiz vycistil a ted spravuje, ovsem na rtg je videt zanet v kosti a bez antibiotik se to pry neobejde. Ty ja nechci, denne sportuji a nemohu si dovolit znicit si mikrofloru ve strevech; prozatim tedy pouzivam koloidni stribro, se kterym mam pouze velice dobre zkusenosti + phlogenzym.

Muzete mi prosim poradit, jak mam postupovat pri aplikaci CDS na zanet v kosti, v celisti? Jak mam namichat koncentrat z www.vylecse.cz a jak casto pit?

Predem Vam dekuji za odpoved a radu
Avatar
Příspěvky: 3
Registrován: sob 26. říj 2013 22:47:09

Re: CDS/MMS - nový způsob výroby a užívání CLO2

Příspěvek od Avatar »

Dobrý deň,
poprosím o radu, či je možné použiť CDS koncentrát aj na vaňový kúpeľ, a ak áno, ako je potrebné postupovať. Hlavne na koľko ppm je potrebné CDS koncentrát zriediť a podobne. U klasického MMS sa vraj doporučuje použiť 20 až 30 aktivovaných kvapiek na vaňu.
Vďaka.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: CDS/MMS - nový způsob výroby a užívání CLO2

Příspěvek od Batles »

Avatar píše:Dobrý deň,
poprosím o radu, či je možné použiť CDS koncentrát aj na vaňový kúpeľ, a ak áno, ako je potrebné postupovať. Hlavne na koľko ppm je potrebné CDS koncentrát zriediť a podobne. U klasického MMS sa vraj doporučuje použiť 20 až 30 aktivovaných kvapiek na vaňu.
Vďaka.

Jistěže CDS na koupel můžete použít :D
Orientačně můžete do vany nalít 35ml CDS koncentrátu 1000 ppm-budete přibližně na úrovni 30 kapek MMS1. Je to ale v průměru slabá koupel.
Pokud koupající se nemá žádnou život ohrožující chorobu, může použít bez problémů 1dcl koncentrátu CDS 1000 ppm.
Avatar
Příspěvky: 3
Registrován: sob 26. říj 2013 22:47:09

Re: CDS/MMS - nový způsob výroby a užívání CLO2

Příspěvek od Avatar »

Ja som si včera namiešal 1 liter CDS o sile 50 ppm. 1 dcl CDS o sile 50 ppm sa má rovnať 3 kvapkám MMS. Takže 30 kvapkám MMS by sa mal rovnať práve ten 1 liter CDS o sile 50 ppm. Ešte som si to do vane ale nevlial. Je vhodný aj takýto postup? Bude to mať silu tých 30 kvapiek MMS?
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: CDS/MMS - nový způsob výroby a užívání CLO2

Příspěvek od Batles »

Avatar píše:Ja som si včera namiešal 1 liter CDS o sile 50 ppm. 1 dcl CDS o sile 50 ppm sa má rovnať 3 kvapkám MMS. Takže 30 kvapkám MMS by sa mal rovnať práve ten 1 liter CDS o sile 50 ppm. Ešte som si to do vane ale nevlial. Je vhodný aj takýto postup? Bude to mať silu tých 30 kvapiek MMS?

Nedělejme v tom paseku. Počet ppm se vždy měří v jednom deci roztoku od toho se odvíjí jakékoli další ředění atd :!:
3 aktivované kapky MMS1 v deci vody dávají okolo 35 ppm.
Takže si to přepočítejte a orientačně se držte toho, co jsem vám napsal.
Nebo vám třeba poradí ještě někdo jiný z fóra :D
Hezký večer,
Batles
simis
Příspěvky: 3
Registrován: stř 01. led 2014 23:50:36

Re: CDS/MMS - nový způsob výroby a užívání CLO2

Příspěvek od simis »

hezký den, prosím kapky CDS prodávané na vylecse jsou již hotové CDS? píší že je to koncentrovaný roztok kysličníku chloričitého s čištěnou vodou, to znamená, že je to ten roztok připravovaný z mms a kys. citronové? děkuji S.
Boris
Příspěvky: 1
Registrován: ned 19. led 2014 10:38:09

Re: CDS/MMS - nový způsob výroby a užívání CLO2

Příspěvek od Boris »

Zdravím,

len nedávno som sa dozvedel o liečbe pomocou MMS/CDS a po prezretí všelijakých stránok chcem požiadať o radu.
Narazil jsem na netu na stránku www.vylecse.cz a chci se zetat jestli má někdo už vyzkoušené z téhle stránky.
Boris
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: CDS/MMS - nový způsob výroby a užívání CLO2

Příspěvek od Batles »

Zdravím vás pane Borisi,
také jsem to svého času řešil a hodně lidí doporučovalo tuhle stránku. Tak jsem neváhal a rozhodl se objednat a z vlastní zkušenosti můžu říct, že mají opravud kvalitní výrobky. Takže beru pouze od http://www.vylecse.cz
Mějte se hezky,
Batles
Naposledy upravil(a) Batles dne úte 25. bře 2014 9:24:08, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět

Zpět na „CDS2“