CDS/MMS - nový způsob výroby a užívání CLO2

Moderátor: admin

Ben52
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 13. bře 2014 22:33:49

Re: CDS/MMS - nový způsob výroby a užívání CLO2

Příspěvek od Ben52 »

Užívám CDH podle instruktážního videa P.Eiselta a skvělé,jednoduché a rychlé. https://www.facebook.com/pages/Jim-Humb ... 598?ref=hl
Nikol.Zikova
Příspěvky: 1
Registrován: pát 21. lis 2014 0:49:44

Re: CDS/MMS - nový způsob výroby a užívání CLO2

Příspěvek od Nikol.Zikova »

Ahoj mohla bych vás poprosit aby jste mi nekdo nejak jako pro lajka vysvetlil jaky je rozdil mezi mms1,mms2 a cds2?a čím kdyžtak začít?Mám zanedbanou boreliozu už 3 roky mam velke převážně neurologické problémy a ted se 5 měsícem léčim antibiotickou léčbou,ale zatím neúspěšně.Tak bych chtela zkusit i toto a zda to jde užívat i s antibiotiky někde jsem četla,že to není dobrý nápad.Moc děkuju
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: CDS/MMS - nový způsob výroby a užívání CLO2

Příspěvek od Batles »

Nikol.Zikova píše:Ahoj mohla bych vás poprosit aby jste mi nekdo nejak jako pro lajka vysvetlil jaky je rozdil mezi mms1,míchá se ze dvou složek-chloritanu sodného a kyseliny nejlépe HCl mms2 je pevná látka Chlornan vápenatý, působí jemněji, ale jde hlouběji než MMS1-používá se při raku kostí, slinivky, leukemie a nádorů v mozku. a cds2? je vázaný plyn kysličník chlořičitý ve vodě, aktivace se provádí hydrogensíranem sodným, nikoli kyselinou HCl.a čím kdyžtak začít? Na borelku bych začal brát CDH, což je v současné době nejúčinnější verze MMS1-není okyselující a aktivace pokračuje i po vypití-Toto CDH musí být aktivované kyselinou HCl.Mám zanedbanou boreliozu už 3 roky mam velke převážně neurologické problémy a ted se 5 měsícem léčim antibiotickou léčbou,ale zatím neúspěšně.Tak bych chtela zkusit i toto a zda to jde užívat i s antibiotiky někde jsem četla,že to není dobrý nápad.Moc děkuju

Borelka se bohužel antibiotuky nezlikviduje, akorát tak narostou v organismu plísně typu Penycillinum. Borelku jsem měl před 5ti lety a to velmi silnou, tehdy mi doslova zničila život. Vůbec jsem nevěděl, proti čemu bojovat, co se mnou je. Až testy odhalily, že je zalezlá v mozkomíšním moku, v CNS i v kloubech. Už jsem věděl, co udělat.
Pak už to šlo rychle, bylo nutné udělat pár věcí, a do měsíce jsem byl v pořádku. :D
Držím palce,
Batles.
Naposledy upravil(a) Batles dne pát 16. led 2015 18:53:00, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět

Zpět na „CDS2“