Dotaz ohledně výroby CDS

Moderátor: admin

Odpovědět
magdalenat
Příspěvky: 1
Registrován: úte 14. led 2014 22:03:58

Dotaz ohledně výroby CDS

Příspěvek od magdalenat »

Dobrý den, včera jsem poprvé vyráběla CDS postupem Andrease Kalckera (zkumavka v PET láhvi). Zkumavka s MMS je v láhvi již téměř 24 hodin, voda zežloutla, MMS je poněkud světlejší, ale rozhodně nemá CDS s MMS ve zkumavce stejnou barvu. Nevíte, čím by to mohlo být? Děkuji za odpověď.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Dotaz ohledně výroby CDS

Příspěvek od Batles »

Já osobně neporadím, vyrábím jinou metodou.
Snad se ozve někdo další :D
Batles
ala.tom
Příspěvky: 1
Registrován: sob 22. úno 2014 8:56:27

Re: Dotaz ohledně výroby CDS

Příspěvek od ala.tom »

Ahoj. Já vyráběl několikrát, ale jinou metodou. Suroviny jsem nakupoval postupně u několika prodejců a je fakt zvláštní, že výsledek byl rozdílný. Kontaktoval jsem kamaráda, co to dělá už delší dobu a ten mi vysvětlil, že ziskuchtiví lidé zuroviny různě ředí a upravují. Takovým nejde o zdraví lidí, ale o výdělek. Nejlepší je prý nakupovat u nějakých firem, co se zabývají prodejem cemikálií jako takových - nikoliv pouze určených pro "toto" použití. Doporučil mi firmičku z Brna (je brňák) a tak jsem tam volal pro informace. K samotným látkám mi tam podali vyčerpávající odpovědi,ale o výrobě se bavit nechtěli. Nicméně jsem si tam objednal a konečně se povedlo!!! Žádný zápach,......
Ben52
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 13. bře 2014 22:33:49

Re: Dotaz ohledně výroby CDS

Příspěvek od Ben52 »

Ahoj , já začala s výrobou CDH a je to super jednoduché.Beru už týden a pije se to dobře,jednoduché dávkování 1ml = 1mms.
https://www.facebook.com/pages/Jim-Humb ... 598?ref=hl
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Dotaz ohledně výroby CDS

Příspěvek od Batles »

Ben52 píše:Ahoj , já začala s výrobou CDH a je to super jednoduché.Beru už týden a pije se to dobře,jednoduché dávkování 1ml = 1mms.
https://www.facebook.com/pages/Jim-Humb ... 598?ref=hl

Gratuluji :!:
Pouze upozorním, že tento způsob není moc vhodný pro vážnější poruchy v těle.
Roztok vám dává pH 3,4 :!: a 100ppm - podle originálu to má být nad 50ppm. Pokud někdo bude toto brát 10x denně (standartní protokol 2000), tak je důležité eliminovat litr této kyselosti užíváním zásad.
Pavel E. si to zřejmě neuvědomil a nezměřil pH, má svých starostí nad hlavu.....
Originál CDH totiž dává pH okolo 6,9, což je téměř neutrál a koncentrace ppm je viditelně nad 50, v žádném případě 100ppm.
Pokud budete vyrábět CDH pomocí hydrogensíranu sodného, upravte si poměr a pak není žádný problém.... Návod sem dávat nemohu, nejsem k tomu oprávněn :D
Koncentrace a pH vždy měřena 3ml CDH v deci vody.
V každém případě je to cesta ke zvýšení kvality života :D
Hezký den všem
Batles
Ben52
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 13. bře 2014 22:33:49

Re: Dotaz ohledně výroby CDS

Příspěvek od Ben52 »

Děkuji za oreakci.Pokud mohu poprosit o návod namíchání ,mohl by jste mi jej poslat na hejdova.ivana@centrum.cz Moc děkuji,Ivana.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Dotaz ohledně výroby CDS

Příspěvek od Batles »

Zdravím,
poslat nemohu, protože používám jiné koncentace chemikálií, než běžně dostupné.
Pokud máte k dispozici pH metr a měřící proužky Instatest, tak si to lehce vyrobíte.
Podstatné je právě to pH a nepřekračovat ppm. Pak to odpovídá standartu o CDH.
Více méně také čekám na oficielní info, které potvrdí moje předpoklady, nebo také ne....
Hezký den,
Batles :D
Ben52
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 13. bře 2014 22:33:49

Re: Dotaz ohledně výroby CDS

Příspěvek od Ben52 »

I tak díky.Ivana.
Odpovědět

Zpět na „CDS2“